4x4 appitõttajate kontaktandmed

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

Kustutasin selle postituse, siit vahelt, et natuke ruumi säästa :tooth:
Viimati muutis Jopinto, T Mai 08, 2012 11:59 am, muudetud 1 kord kokku.
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
maatriks
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: E Juul 07, 2008 5:09 pm

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas maatriks »

Ma ei ole kindel, et autode liigitamine klassi järgi väga hea idee on. Selleks peab igaüks võtma aega ja klassid ära õppima = ajakulu ja kasutusmugavus ei ole nii hea. Põhiline lisavarustus, mis on antud momendil oluline on combo nimega rehvid+vints, need peaksid mõistliku ruumi sisse ära mahtuma, autode klassifitseerimine läheb mingist hetkest päris keeruliseks ilmselt. Või siis alternatiivina nimetada klassid kuidagi nii, et nimi kirjeldaks sisu.
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4476
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Jopinto kirjutas:
MahviaDeTyrk kirjutas:
Krooniline kirjutas:Selline teema ju olemas. :roll:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=5&t ... e+nimekiri
Ning ka Tartumaa kohta eraldi http://www.tartuoffroad.ee/Abilised/2
Lasin selle tabeli välja aga oleks juurde vaja kes mis keeles funkab, või kõigeparem oleks kohe nt exelis list:
Ma ütlesin, et Tartumaa kohta on selline asi olemas - ma ei ole ütelnud, et neid andmeid tohib kusagile mujale saidile lihtsalt niisama kopeerida
Seda kas selles nimekirjas olevad inimesed, lubavad oma andmeid sul kuhugi mujale saidile riputada, pead sa nende inimeste käest küsima :!:
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

maatriks kirjutas:Ma ei ole kindel, et autode liigitamine klassi järgi väga hea idee on. Selleks peab igaüks võtma aega ja klassid ära õppima = ajakulu ja kasutusmugavus ei ole nii hea. Põhiline lisavarustus, mis on antud momendil oluline on combo nimega rehvid+vints, need peaksid mõistliku ruumi sisse ära mahtuma, autode klassifitseerimine läheb mingist hetkest päris keeruliseks ilmselt. Või siis alternatiivina nimetada klassid kuidagi nii, et nimi kirjeldaks sisu.
Pm jah, kuid sellele, kes infot otsima tuleb ei ütle midagi, kas rehv on 33" või 35" vms ja paljud ei teagi mis nt Hi-Lift või veniv köis tähendab. Seepärast tekkiski mõte teha kirje millest loll ka aru saaks. Niipalju ikka oskab inimene mõelda, kas saab tavalise autoga välja, on vaja vintsida või hoopis traktorit!? Vb klassid asendada siis kuidagi nt nii: tava auto, vintsiga auto offroad auto, veoauto? Või siis jätaks klassideks ja seletaks lühidalt/arusaadavalt lahti, mis midagi tähendab? sellele vaja üsna loominguliselt läheneda. Kui asi juba väga kehv on siis omavahel ikka teame, kellel mida on, et üksteist otse appi kutsuda vms?
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

Ma ütlesin, et Tartumaa kohta on selline asi olemas - ma ei ole ütelnud, et neid andmeid tohib kusagile mujale saidile lihtsalt niisama kopeerida
Seda kas selles nimekirjas olevad inimesed, lubavad oma andmeid sul kuhugi mujale saidile riputada, pead sa nende inimeste käest küsima :!:

Selge, ei kasuta neid kontakte, kui keegi soovib end appi pakkuda, siis siin infot piisavalt, mida selleks teha. Mina ei plaani küll hakata neid nimekirju läbi helistama vms, see ei oleks mõeldav nii ajakulu, kui ka raha kohapealt.
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
Kasutaja avatar
Metsjeesus
Mudder
Postitusi: 51
Liitunud: L Sept 03, 2011 8:39 pm

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Metsjeesus »

Nukker vaadata sellist eestlasliku käitumist kui üks üritab teha ja vaeva näha, siis seitse tükki proovivad teda ikka tagasi tõmmata. Minu poolt edu ja jaksu selle ülla üritusega ja nii pea kui enda auto liikuma saan, võid ka minu ja minu autoga arvestada.

Jõudu.
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

Esialgne mustand sai üles pandud, nüüd võimalik seda läbi neti täiendada ja muuta, et ehk asi peaks hakkama kiiremini liikuma :roll:

Palun nüüd siis kontakte, keda seal avalikustada võib :!: :!: :!:

Meili aadresse seal ei kuvama ei hakka, mõte oli nendest mingi list koostada, et levitada vajaliku infot ainult nimekirjas olijate vahel.

Seda teemat võiks levitada ka teistesse foorumitesse, et ehk sealt soovib ka keegi abiks olla ja osaleda võivad kõik üle Baltikumi :)
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
maatriks
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: E Juul 07, 2008 5:09 pm

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas maatriks »

Ma ei tea küll, mis plaanid lähitulevikuks on, ent praegusel lehel parandaks kohe ära:

1) Tabelist kaotada lahter "e-mail", siis ei peaks teiste veergude pealkirjad kahes reas olema, saaks kohe kompaktsem

2) Trükivead ära kaotada. Lehel on sisu vähe, ent juba jäävad trükivead sisse ("Väjakutse")

3) Tekstid selgemaks. Kui mina oleksin praegu Tormi Pärnu-Jaagupist ning jääksin Tallinna lähedale kinni, siis ei teaks, mis klassi masinat endale järgi kutsuda. Mõtlesin vahepeal sellele ja hea variant oleks ehk panna ka pisipildid klasside kohta, et teaks umbes, mida oodata. Pildile klikkides võiks avaneda ka suurem pilt, ei ole kõigil silmad nii head.
"Sõidu klassid on 1 (Tõstetud suurte ratastega ja ka rasketehnika) klass 2 (Vintsidega tehnika) Klass 3, tänava 4x4 tehnika" -> "Sõidukite klassid on Klass 1 (tänavaseades 4x4 auto), Klass 2 (vintsidega tehnika) ning Klass 3 (lisaks vintsile veel tõstetud, suurte ratastega autod, samuti rasketehnika).

Samas on mul siiski tunne, et selline klassidesse jagamine ei anna appikutsujale täit infot, mis masin teda abistama tuleb. Võiks olla lisaks klassile ka lahter, mis kirjeldab auto mudelit ja varustust. Võimalusel võiks lisada iga auto kohta ka pildi, üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Olen siinkohal ilmselt ka päris hea eksemplar kaasa rääkima, sest offroadist tean täpselt niipalju, kui raja äärest näinud olen. Kuigi jah, ilmselt siiski rohkem kui tavaliikleja.

4) "Väljakutse aeg tähendab, kas tullakse ainult päevasel ajal või on nõus vastama ka ööpäeva ringselt, sealt siis kas 12 või 24H" ->
Väljakutse aeg näitab, millal ollakse valmis abistama:
12H = päevasel ajal, 08:00 - 20:00
24H = ööpäevaringselt
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

maatriks kirjutas:Ma ei tea küll, mis plaanid lähitulevikuks on, ent praegusel lehel parandaks kohe ära:

1) Tabelist kaotada lahter "e-mail", siis ei peaks teiste veergude pealkirjad kahes reas olema, saaks kohe kompaktsem

2) Trükivead ära kaotada. Lehel on sisu vähe, ent juba jäävad trükivead sisse ("Väjakutse")

3) Tekstid selgemaks. Kui mina oleksin praegu Tormi Pärnu-Jaagupist ning jääksin Tallinna lähedale kinni, siis ei teaks, mis klassi masinat endale järgi kutsuda. Mõtlesin vahepeal sellele ja hea variant oleks ehk panna ka pisipildid klasside kohta, et teaks umbes, mida oodata. Pildile klikkides võiks avaneda ka suurem pilt, ei ole kõigil silmad nii head.
"Sõidu klassid on 1 (Tõstetud suurte ratastega ja ka rasketehnika) klass 2 (Vintsidega tehnika) Klass 3, tänava 4x4 tehnika" -> "Sõidukite klassid on Klass 1 (tänavaseades 4x4 auto), Klass 2 (vintsidega tehnika) ning Klass 3 (lisaks vintsile veel tõstetud, suurte ratastega autod, samuti rasketehnika).

Samas on mul siiski tunne, et selline klassidesse jagamine ei anna appikutsujale täit infot, mis masin teda abistama tuleb. Võiks olla lisaks klassile ka lahter, mis kirjeldab auto mudelit ja varustust. Võimalusel võiks lisada iga auto kohta ka pildi, üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Olen siinkohal ilmselt ka päris hea eksemplar kaasa rääkima, sest offroadist tean täpselt niipalju, kui raja äärest näinud olen. Kuigi jah, ilmselt siiski rohkem kui tavaliikleja.

4) "Väljakutse aeg tähendab, kas tullakse ainult päevasel ajal või on nõus vastama ka ööpäeva ringselt, sealt siis kas 12 või 24H" ->
Väljakutse aeg näitab, millal ollakse valmis abistama:
12H = päevasel ajal, 08:00 - 20:00
24H = ööpäevaringselt
Head ideed!

E-maili lahter läheb maha ja tekst vajab muutmist. Lühemaks ja selgemaks. Pilte ma esialgu ei lisaks, kuna see teeb asja liiga suureks, aeglasti avatavaks jne. Eespool on kirjeldus ka milliseks on see plaanis lõpuks kujundada, kuid see võtab väga palju aega. (IT töö)

Pöial püsti kõigile, kellel asjast oma arvamus :thumb:

Aga töö jätkub :driving
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
maatriks
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: E Juul 07, 2008 5:09 pm

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas maatriks »

Pildid võivad olla ka lingina või pisipildid nt 50x50 px, mis mahult on paar kilobaiti, ehk olematud isegi mobiilse interneti korral.

Masinate mudeli/varustuse täpsem kirjeldus võiks päevakorras olla ka seetõttu, et kindlasti satub sinna ka inimesi, kes teavad, mida tähendab 33" või 35" rehv ja muud keerulisemad mõisted.
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas K.Kotkas »

kui sa pead klassifitseerima, siis pisem nummer peaks ikka pisemat tehnikat tähendama...
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
TanelV
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 121
Liitunud: L Mär 31, 2012 12:27 pm

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas TanelV »

väga hea mõte ja kui see leht töötab ka nutitelefonis siis veel parem , endal küll hea tunne kui jääd metsas hätta ja on keda appi kutsuda (mitte naabrimeest kelle on esiveoline golf) ja loomulikult olen nõus kütte kompenseerima kui appi tullakse .
IGASTAHES EDU :thumb:
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas tyyp07 »

Hakkab see leht tööle või mõtte tasandile?
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
TanelV
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 121
Liitunud: L Mär 31, 2012 12:27 pm

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas TanelV »

See leht võiks ikka tööle ka hakata , see on väga hea idee nagu ma juba ennem ütlesin
Kasutaja avatar
Jopinto
Fitting 44"
Postitusi: 407
Liitunud: K Juul 20, 2011 10:49 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4 appitõttajate kontaktandmed

Postitus Postitas Jopinto »

hakkab hakkab :lol:
Kannatust vaja, IT osa võtab aega, kuna ma ise seda piisavalt kahjuks ei jaga.
Kontakte on ka alles käputäis :evil:
Uued rehvid ja veljed Rehviparadiis.eu ;)
Vasta

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”