Auto kojutoomine toomine põhja-Norrast

Appikarjed, päästetööd ja kõik muud hädad mis metsas või selle ümbruses juhtuda võivad.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
salakala
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: E Dets 31, 2007 10:58 am

Re: Auto kojutoomine toomine põhja-Norrast

Postitus Postitas salakala »

Viga sihuke, et esimene silinder ei tööta, diisel satub õli sisse. Auk kolvi sees, nii mulle vähemalt öeldi.
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2865
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Auto kojutoomine toomine põhja-Norrast

Postitus Postitas totu »

salakala kirjutas:Viga sihuke, et esimene silinder ei tööta, diisel satub õli sisse. Auk kolvi sees, nii mulle vähemalt öeldi.
Kui muud parameetrid (õlitus ja jahutus) korras, oleks saanud pihusti toite ülevoolu kommuteerida, õli ära vahetada ja vaikselt koju ära töristada. Mõistlik ka klapid kinni lasta.
Tehtud, mõeldud.
armiline
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 120
Liitunud: K Aug 08, 2007 10:10 pm

Re: Auto kojutoomine toomine põhja-Norrast

Postitus Postitas armiline »

Tere !

Rekka peale mahub see auto kindlasti ära. Pikkust on vaja teada, siis saad veo maksumuse teada. Kõige õigem koht on selleks www.veokorraldaja.ee. Sinna pane sisse kus Su auto asub ja kuhu tahad selle toimetada, tulevad erineva hinnaga pakkumised. Logistika firmadel autod teinekord lihtsalt seisavad kuskil ja ootavad tagasikoormat. Olen seda ise kasutanud korduvalt kauba saatmiseks eriliselt kõrvalistesse kohtadesse kuhu keegi ei taha minna. Aega pead pisut varuma lihtsalt.

Lauri
Kose, Harjumaa
5153204
Thir13en
Fitting 38"
Postitusi: 280
Liitunud: T Aug 28, 2007 11:12 pm
Asukoht: Põlva

Re: Auto kojutoomine toomine põhja-Norrast

Postitus Postitas Thir13en »

Sai just põhja Soomest üks ära toodud - põhjuseks ulmehinnaga remont.
Kui ühtegi rekkat ei leia soovitud aja jooksul siis mina näiteks ei usu, et kiirremont kohapeal jutuks ei tule.

Lauri
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!
5138027
Kasutaja avatar
JustOlesya
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 138
Liitunud: T Apr 28, 2009 11:32 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Auto kojutoomine toomine põhja-Norrast

Postitus Postitas JustOlesya »

Kui siija mani auto seal voin appi tulla mul vimane nadal puhkus . Kui huvi on helista ragime edasi variandid palju . 1000km bukserida pole mingi mure .
Autoremont. Jäid kinni, tulen appi 24h.. Tel +3725588868 !
Vasta

Mine “Pääste(t)ööd ja abistamine”