O: G-mersu (W463) osi

Vajad mingit varuosa või varustust maastikuautole, pole probleemi, pane kuulutus ja jää ootele

Moderaatorid: jr, boob, Moderators

Vasta
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

O: G-mersu (W463) osi

Postitus Postitas v6sa »

Kuna siinse foorumi kasutajad ilmselt loobivad mudamaadluses mittevajaliku minema siis loodan siit leida puuduolevat.

Osade seisukord ei pea olema priima, kuid need peaks olema ühes tükis ja (laepolster näituseks) aukudeta.
  • pika kere katuse sisepolster, katuseluugiga isendile
  • katuseluugi vann, millel drenaažiotsad veel küljest mädanemata. See võib olla ka lühikese kere või vanema mudeli küljest, vanni esiosa on neil sama
  • tagumine kardaan. Võib vajada risti vahetust, aga eelmine ei tohi olla keevitusega paika situtud
  • kütusepaagi (plastist, kui see omab tähtsust) alla käiv kaitse
  • diiselmootori originaalsummuti
Asukoht ei oma suurt tähtsust, aga loodesektor <--> Jõgeva teljel oleks kõige mõnusam leida. Võin ise küljest keerama tulla.

Pakkuge siia või PT või vosat@hot.ee peale. Telefonile 5216899 võib ka pakkuda, aga ma vastan vaid võimalusel.

Hinna kujundame läbirääkimistel, aga ma olen uute tükkide hindadega kursis. Samuti G mainelisaga.

Kiiret ei ole.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: O: G-mersu (W463) osi

Postitus Postitas v6sa »

Olemasolevale nimekirjale lisandus vajadus paari (või jooksu) plekkvelgede järele. Ei pea olema priimad, aga võiks olla tasakaalustamisele alluvalt sirged ja õhku pidavad.

Originaalsed 5-augulised 16" valuveljed pakuvad ka huvi, neid võib ka üksikult pakkuda. Otsitavate velgede kood on 4634010302. Välimusel pole tähtsust, ümmargused ja õhkupidavad (mõradeta) võiks olla.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: O: G-mersu (W463) osi

Postitus Postitas v6sa »

Ei vedele kellelgi odavaid G väikesi (16") velgi?
Viimati muutis v6sa, T Mai 30, 2023 7:08 am, muudetud 1 kord kokku.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
1500ram
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: P Mär 15, 2009 9:38 am
Asukoht: harjumaa kodukoht padise

Re: O: G-mersu (W463) osi

Postitus Postitas 1500ram »

On pakkuda 20 tolli valuveljed koos rehvidega, mustrit jagub.
5x112 koos flantsidega 5x130 , igast tsentrirõngad ka, et asi sobiks, või sobivad niisamagi.
700.-
Asuvad padisel
Kohapeal saab proovida sobitada ka.
53980192
kingquad 700
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: O: G-mersu (W463) osi

Postitus Postitas v6sa »

Tänan pakkumast, aga mulle jäävad kohe väga palju suureks.

Iseenesest peaks olema likviidne kaup, tasub panna kuulutus üles:)
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Änis
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: N Jaan 19, 2012 10:19 am

Re: O: G-mersu (W463) osi

Postitus Postitas Änis »

Tered!
Pakkuda korralikud 18 tollised valuveljed (koodiga A4634012902) koos lamellrehvidega...
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Re: O: G-mersu (W463) osi

Postitus Postitas marauder »

v6sa kirjutas:
T Mai 09, 2023 3:24 pm
Olemasolevale nimekirjale lisandus vajadus paari (või jooksu) plekkvelgede järele. Ei pea olema priimad, aga võiks olla tasakaalustamisele alluvalt sirged ja õhku pidavad.

Originaalsed 5-augulised 16" valuveljed pakuvad ka huvi, neid võib ka üksikult pakkuda. Otsitavate velgede kood on 4634010302. Välimusel pole tähtsust, ümmargused ja õhkupidavad (mõradeta) võiks olla.
Mul yhed sellise koodiga pakkuda, 16x 7.5 tolli. Ymarad aga vajavad värvimist kui ilusat asja tahta. 4tk olemas.
Manused
IMG_4967.jpeg
IMG_4967.jpeg (3.92 MiB) Vaadatud 332 korda
Team saarlased
BlueStang
Fitting 38"
Postitusi: 218
Liitunud: L Aug 31, 2013 8:51 pm

Re: O: G-mersu (W463) osi

Postitus Postitas BlueStang »

Tere herr v6sa,
Mul on Sulle sobivad vóluveljed olemas - need óiged originaal Mercedes G Astaroth type veljed siis 5x130 auguvahega w463 jaoks.
Ma hetkel kyll ei tea, mis see móót seal oli, aga peal olid naastudeta talverehvid - saab aastaringselt kasutada.
Anna teada privasse teada, kui need sobiksid - ma siis uurin óhtuks garaazist täpsed velje ja rehvimóódud ka järgi.
Miskit sellist siis:

Pilt
______ ____
[__|__|____|______
[__|__I_____[=]___[=]
( O_o_o_o_O )_) _O )_)
Änis
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: N Jaan 19, 2012 10:19 am

Re: O: G-mersu (W463) osi

Postitus Postitas Änis »

Tered!
Need peaks olema koodiga A4634011002 ja 18 tollised veljed.
Vasta

Mine “Ost”