1. leht 1-st
O: Jeep 4.0 mootorile starter
Postitatud: E Juun 25, 2012 9:14 pm
Postitas Xim
Tere
Kas kellelgi on lõuna kandis mõnda 4.0 mootorit juppideks. Vaja oleks laenata katsetamiseks Throttle positsion sensorit. Peaks sobima ka 2.5 mootori oma. Kui selles viga siis ostan loomulikult ära.
Jama selles, et peale mootori vahetust annab veakoodi 24. Pole kindel kas viga just selles anduris aga võimalik et on.
Lisaks oleks veel vaja 4.0 mootorile starterit, siis veel pihustite juhtmeid hoidvat palstik renni ja kaitsmete karbi kaant.
+372 52 20 678
Timo
Re: O: Jeep 4.0 mootorile TPS
Postitatud: E Juun 25, 2012 9:49 pm
Postitas Krooniline
Kui süüte asendis on TPS`i juhe tagant ära olnud( või üks kõik, mis andur), siis enne see veakood ära ei kao kui + akult klemm maha ja 30 sek miinusega kokku ehk aju reset. Minul igatahes oli selline viga(kogemus)
Edu!
Re: O: Jeep 4.0 mootorile TPS
Postitatud: E Juun 25, 2012 10:48 pm
Postitas kalleo
Xim kirjutas:...Jama selles, et peale mootori vahetust annab veakoodi 24...
Kas ainult veakood või ikka lisaks reaalsed häired mootori töös (gaasi vajutamisel)?
Kui veakood kohe alguses püsti, siis võib rike olla ka anduri kaablites või pistikus. TPS'i enda korrasolekut saad ise oommeetriga kontrollida. Netis selle kohta infi piisavalt. Võimalik, et vajadusel leidub riiulis tutikas TPS.
Re: O: Jeep 4.0 mootorile TPS
Postitatud: E Juun 25, 2012 11:25 pm
Postitas Xim
Pluss klemm on akult maas peaaegu koguaeg praegu kui auto ei tööta, aga miinusega kokku panna ma teda ei taibanud. Homme proovin.
Kalle mootori töös otseselt anomaaliaid ei ole. Ainult kui siis nagu alguses gaasi andes tõmbaks hinge korra kinni. Aga see võib olla praegu sellest, et õhupuhastit pole veel peale pannud. Kaablid tunduvad ok olevat, vähemalt testri piiksuga testides. Kui sa saaksid seda Tps sealt riiulist laenata oleks ok.
Re: O: Jeep 4.0 mootorile TPS
Postitatud: T Juun 26, 2012 8:19 am
Postitas Krooniline
Lisaks + klemmile, siis veel süüde sisse( starterit ei anna), tuled peale, tuled maha, süüde välja

RESET Done!!

Re: O: Jeep 4.0 mootorile TPS
Postitatud: T Juun 26, 2012 9:06 am
Postitas kalleo
Xim kirjutas:... mootori töös otseselt anomaaliaid ei ole. Ainult kui siis nagu alguses gaasi andes tõmbaks hinge korra kinni. Aga see võib olla praegu sellest, et õhupuhastit pole veel peale pannud...
See võibki see märk olla. Ja mootori aastakäik oli? Üritan päeva jooksul riiulis sobrada.
Re: O: Jeep 4.0 mootorile TPS
Postitatud: T Juun 26, 2012 9:20 am
Postitas Datsun
minul on olemas selline vigur. Helista 58023801
Re: O: Jeep 4.0 mootorile TPS
Postitatud: T Juun 26, 2012 9:57 am
Postitas Xim
Mootor aastast 92+. Proovin täna õhtul selle reseti ära teha, siis hakkan edasi sebima kui see ei aita.
Esimese käivituse tegin ilma lambda andurita ja kui el. skeemi vaadata siis see on otseselt seotud TPSga. Võimalik, et tegelikult kõik ok, aga lihtsalt veakood üleval.
Re: O: Jeep 4.0 mootorile TPS
Postitatud: T Juun 26, 2012 1:24 pm
Postitas kalleo
Enivei on siitpoolt tutikas tps saadaval, huvi korral võin vana tps-i ka üle mõõta.