Saarlased Gruusiasse

Käisid autoga välismaal ? Sõitsid ümber maailma ? Tahad sellest pikemalt kirjutada või pidevalt oma reisikirja uuendada ? See on just õige koht.

Moderaator: Moderators

Vasta
deep
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 122
Liitunud: E Okt 05, 2009 1:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Saarlased Gruusiasse

Postitus Postitas deep »

Hei
Septembris võtsime suht suvalise pilli Disco 2 ja panime läbi Venamaa Gruusia poole, külastades ka Sotši juures olevat Adlerit, ehk olümpialinna. Mägisem tee ei olnud aga päevi näinud masinale meeltmööda ja lasin Gruusias Martvili rajoonis mägedes käigukasti laiali. Ise tulime lennukiga tagasi, leidsin kodumaalt uue käimari, saatsin pakina Kutaisi hotelli ja panime nüüd pillile järele. Vahetasime kasti ära ja sõit jätkus, kellel huvi siis panen lingi- Facebookis on mul iga päeva kohta väike memo kirjutatud koos piltide ja videodega.
https://www.facebook.com/saarlasedgruusiasse

Kokku tuli 9000km kanti sõitu, tagasiteel sai Venes ka Groznõid ja Abrau-Dursod väisatud.
Visake pilk peale, ehk saate ideid! Olen ikka üritandu kajastada hindu, kogenud tollimaksu ja saanud trahvi.

Mõtisklen nüüd uusi marsruute ja autode peale...
Parimat
Rauno Lahi
TEAM SAARLASED
Kasutaja avatar
DreamWalker
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 135
Liitunud: L Mär 12, 2016 10:14 am
Asukoht: Tartu

Re: Saarlased Gruusiasse

Postitus Postitas DreamWalker »

Äärmiselt äge ettevõtmine ja muhe lugemine!

Two thumbs up!
Kõikidele piltidele/postitustele ei jõudnud laiki panna - hiir kuluks ära aga mõttes panin! :twisted:

Tänud jagamast :) :) :) :)
Where comfortzone ends - adventure begins!
1990 Toyota Hilux / Volkswagen Taro - Heal lapsel mitu nime!
deep
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 122
Liitunud: E Okt 05, 2009 1:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Saarlased Gruusiasse

Postitus Postitas deep »

Proovin nagu vabas vormis ja mitte liiga pikalt kirjutada, vahel päevad nii väsitavad ka olnud ja pole jaksu- roolisin ainult üksinda. Minnes oli muidugi see Sotši tee hullumaja, sellise koormuse jaoks pole ehitades ju arvestatud.
Ja meil tekkis ka reisi käigus üks uus vene vanasõna: "Kus suitsu, seal Kamaz"
TEAM SAARLASED
Kare
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: R Mär 06, 2020 2:59 pm

Re: Saarlased Gruusiasse

Postitus Postitas Kare »

Eh, ma mõtlesin oma hiljutise reisi Kannatamatult. Ja kuigi слетал ma olen suhteliselt odavalt https://tickets.ee/ tänud selle saidi, kuid seal sageli võttis auto laenutamise ja üldse nii palju trahve saanud.. õudus. Tõi koju pagas tasumata võlad. Mulje
Vasta

Mine “Reisikirjad ja pikemad jutustused”