O: jooksu (4 tk) 185R14C naastrehve

Nagu pealkiri ütleb, Rehvi ja Veljed. Sobima peavad maasturile

Moderaator: Moderators

Vasta
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

O: jooksu (4 tk) 185R14C naastrehve

Postitus Postitas v6sa »

Enne uute protirehvide soetamist haagise alla uurin, ehk kellegi vedeleb midagi üleliigsena kuuri all.

Vaja on legaalseid ja tarvitamiskõlbulikke naastrehve haagise alla: mustrit vähemalt 3 mm, naelu vähemalt 25% alles, ümmargused, peavad õhku. Mustri kuju, vanus, valmistaja pole väga olulised. 5x112 poldijaotusega velgede eest olen nõus juurde maksma, muud rehkendan metallihinnaga ehk maha pole eraldi vaja võtma tormata.

Võiks olla saadaval kodumaa loodeveerandist (Tartust ülespoole Paldiski suunas:) )

Kui kellegi vedeleb sama läbimõõduga madalamaid (näiteks 195/65R15C), siis need võivad ka loosi minna.

Odavam on selle naelamagneti alla parem:)

Eelistan sõnumit särtsposti vosat@hot.ee või siia foorumisse, aga kuna telefon peab ka olema, siis: 5216899.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
erak19
Fitting 38"
Postitusi: 202
Liitunud: P Okt 18, 2009 5:43 pm
Asukoht: Läänemaa

Re: O: jooksu (4 tk) 185R14C naastrehve

Postitus Postitas erak19 »

Koormusindeksiga 97, Reinforced oleks pakkuda Goodyear vanem mudel hinnaga 80 € komplekt, mustrit 6 + mm peaks olema. Tel: 56391191
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: O: jooksu (4 tk) 185R14C naastrehve

Postitus Postitas v6sa »

Tänan pakkumast. Jäävad küll legaalselt väheks 3500 haagise alla, aga kui teine pakutud 104 koormusindeksiga jooks osutub pealepanemisel utiiliks, siis võtan ühendust.

Meie kiirustel ja minu kasutuse juures on LI 97 sisuliselt täiesti piisav :mrgreen:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Rehvide ja Velgede Ost/Müük/Vahetus ”