Jälle üks Jeep

Ehitad autot ja tahad oma tegevust jagada ? see on see koht, kus eputada, rääkida ning respecti koguda.

Moderaator: Moderators

Raptor2
Rookie
Postitusi: 17
Liitunud: K Sept 15, 2021 8:49 pm

Re: Jälle üks Jeep

Postitus Postitas Raptor2 »

Paar pilti ka :


6mm jätsin ainult vintsi alusplaadi, stange kinnitused ja raami kinnitused. Ülejäänud osad on 3mm.
Ja ühe pildi peal on näha ka uus roolikarbi kinnitusplaat koos vahepuksidega. Puksid treisin ära, need on olemas. Plaadi saab homme.
Tegelt peaks etteruttavalt/kooli jooksul ära tegema ka selle reaktiivvarda/track bar-i kronsteini kui tulevikus plaanis tõste paigaldada. Clayton Offroadi lehe pealt saab vastava toote joonise, kus on see mõõt olemas, palju varrast allapoole peab laskma. Et selle järgi oleks hea teha.

Ma üritan võimalikult palju juppe/detaile ära teha, et saaks programmi harjutada. Ja no kooli kaudu saab tasuta valmistada asju :D Et see kaugõppes õppimine on nii nagu ta on, tuleb valida vähemalt üks asi mis võiks tulevikus kasulik olla ja sis keskenduda selle õppimisele. Solidworks joonestusprogramm on ikka päris keeruline, võimalusi on jube palju. Seda stanget olen ikka mitu kuud teinud vahelduva eduga :D vahepeal peab mõtteid koguma ja siis jälle edasi nuputama :D Ma arvan praegu on hilja midagi totaalselt ümber planeerima hakata :D

EDIT millegipärast ei näita pilti ja panin lihtsalt lingid juurde.
Viimati muutis Raptor2, K Veebr 23, 2022 2:08 pm, muudetud 1 kord kokku.
Raptor2
Rookie
Postitusi: 17
Liitunud: K Sept 15, 2021 8:49 pm

Re: Jälle üks Jeep

Postitus Postitas Raptor2 »

Lisaks sain natuke halbu ja natuke häid uudiseid.
Halb uudis on see, et ülejäänud 3 auku on raamikinnitusplaadil veits mööda ja nende muutmine toob kaasa terve hunniku muid muudatusi, mida peab tegema :D Seega täna midagi välja lõikama veel ei hakanud.

Aga hea uudis on see, et S235 asemel saan kasutada S420.
Vasta

Mine “Ehitame autot e eputa tehtuga / Build threads and show offs”