Xplode Võistlustulle Valmis

Ehitad autot ja tahad oma tegevust jagada ? see on see koht, kus eputada, rääkida ning respecti koguda.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

al kirjutas:Ma ästi tasa kõrvalt küsin, et mis siis vahepeal toimus? Ei ole pidevalt jälginud, peale eelmise talve AS sõitu ei olnud miskit kuulda, näha, siis paar kurba pilti ja jälle vaikus?
Mehasja ? Autot on ulatuslikult katsetatud erinevatel pinnastel, vedelikel, erinevate riikide territooriumitel ja ette valmistatud algavaks hooajaks.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

minu arust hea pill aga need tagumised kardinad võiks küll ära kaduda :wink:
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

diff kirjutas:
al kirjutas:Ma ästi tasa kõrvalt küsin, et mis siis vahepeal toimus? Ei ole pidevalt jälginud, peale eelmise talve AS sõitu ei olnud miskit kuulda, näha, siis paar kurba pilti ja jälle vaikus?
Mehasja ? Autot on ulatuslikult katsetatud erinevatel pinnastel, vedelikel, erinevate riikide territooriumitel ja ette valmistatud algavaks hooajaks.
Mul siin paar noort fänni, kes tegemistele kaasa elavad, eelmise aasta AS mälestussõidust, nüüd tahavad teada (no ma ise ka), mis vahepeal toimunud on ja mis tagajärjed soosuplusel olid.
Margus
Mudder
Postitusi: 57
Liitunud: E Nov 28, 2005 11:44 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Margus »

Selleks, et saaksid täieliku ülevaate soosuplusest, pöördu X-plopi poiste poole.
Nimelt tegid nad suurepärase, kui mitte öelda aasta parima Off video.
Kui me seltskonda videoauhindu jagaks, siis saaksid nad kindlasti peaauhinna, noh nimetame seda siis näiteks Kuldne High Jack.

Vot.
endine offroader :)
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

ohh.. isand hulkur tegi paar kiiret näpuharjutust.

Otsin välja ja panen videote alla.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Vasta

Mine “Ehitame autot e eputa tehtuga / Build threads and show offs”