Autode väljapetu skeem.

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Vasta
4,2TD
Off Roader Wannabe
Postitusi: 30
Liitunud: N Juul 17, 2014 10:44 pm

Autode väljapetu skeem.

Postitus Postitas 4,2TD »

Tere.
Hoiatan siis foorumlasi skeemi eest millega taheti minult auto välja petta.
Soomlane võtab ühendust ja tahab ,et auto tuuakse Tallinnasse sadamasse.On valmis maksma käsiraha ja siis nädala jooksul ka ülejäänud summa. Mulle maksti käsiraha (500.-) ära saadeti maksekorraldus ja kõik tundus aus ja kena.Uuriti auto ajalugu.Küsiti pilte raamist ja sildadest jne.
Kaubeldi ka natuke hinda ja taheti ,et viiksin auto tallinnasse sadamasse.Saadeti ka maksekorraldus ülejäänud summa peale (10 800.-) 20.augustil pidi siis raha kohal olema.Ma ei olnud nõus enne tartust välja sõitma kui raha siiski kontol.Helistati siis ikka väga palju ja seletati ,et näed Teil riigipüha ja sellepärast kannet pole,et meie tallinnas ja nüüd siis ei saagi autot või? Kui jäin endale kondlaks ,et enne kui raha pole mingit autot ei tule.Lubati igasugu asju ja küll meelitati ja lõpuks ka ähvardati.Enam ei vastanud ma lõpuks kõnedele.
Tänaseni pole ma muidugi mingit raha saanud.
Olen uurinud teemat soomest ja selgub ,et seal see juba varem päevakorras olnud.
Just Toyotadega mis viiakse aafrikasse.Neegrid ja eesti mehed on seljad kokku pannud ja kasutavad paari soome tolgust tankistidena. autod kas petetakse välja käsirahadega,järelmaksudega või tahetakse võtta rendile.Siis aga konteinerisse ja aafrikasse.
Niisiis kodanikud olge valvsad.Rahvavaenlane ei maga.
Kasutaja avatar
Bytewize
Rock Crawler
Postitusi: 735
Liitunud: L Apr 09, 2011 1:54 pm
Asukoht: Harjumaa | Tel.5II8II4

Re: Autode väljapetu skeem.

Postitus Postitas Bytewize »

Oot, sa jäid viie sotiga plussi või? :D
Aitan vintsi, tõste ja muu tjuuninguga. Teen lihtsamaid freesimistöid, treimistöid ja pisemat automaatikat-koosteseadmeid.
Hüdrovintsiga-paadiankruga-täislukkudega chero-põka. Turistis tiim paadiankur.
kadjakas2000
Rock Crawler
Postitusi: 863
Liitunud: N Okt 28, 2010 10:55 am
Asukoht: Männiku slumm

Re: Autode väljapetu skeem.

Postitus Postitas kadjakas2000 »

Bytewize kirjutas:Oot, sa jäid viie sotiga plussi või? :D
Siin teemas http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=55&t=53430&start=15 kirjutab 4,2TD:
4,2TD kirjutas:Ei skeem selline ,et käsiraha(antud juhul siis 500.-) kanti ka päriselt ära.Ülejäänud summa kohta siis ainult maksekas.
Seda skeemi pidid arendama eestlaste-aafriklaste ühendatud jõud soomes ja just Toyotadega mis siis saadetakse aafrikasse. Neil pole teh.passe vajagi. Masinaid püütakse välja petta kas siis käsika eest või tahetakse võtta rendile. Soomlased on selles skeemis ainult "tankistid".


Karm mees, iga vend ei õngitse neegritelt viit sotti välja. :mrgreen: Retsept no5. :hail
tommm
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: T Sept 13, 2016 5:15 pm

Re: Autode väljapetu skeem.

Postitus Postitas tommm »

Tundub, et sarnane skeem võib olla siiamaani päevakorral.

Mul on olnud Navara kuulutus mõnda aega üleval ja helistab eile siis Soome number. Rääkima hakkab mees, kes nimetab ennast Ossi'ks ja tema midagi muud peale suomi ei puhu. Noh, nimi ja keeleoskus justkui vastaks kiilaka, pika habemega ja keskmisest kõhukama põhjanaabri stereotüübile. Kuna mina soome keelt ei räägi, siis kuidagi läbi mingi eesti-soome segu jõuame nii kaugele, et tema tahab tulla Tallinna, auto ära osta ning siis saata kõigepealt Belgiasse (ilmselt Antwerpenisse) ja siis Aafrikasse. Ei koti teda tehniline seisukord ega midagi. Peaasi, et auto homme-ülehomme Tallinnas oleks (asub masin paarsada km eemal), sest tal juba esmaspäeval vaja Londonisse minna. Ärimees.

Saime siis asja nii kaugele, et lugupeetav saatis sms'iga oma mailiaadressi ja lubasin veel paar pilti saata. Siis aga selgus, et härra nimi ei ole Ossi, vaid tegelikult hoopis elegantsemalt Osman - täpsemalt Osman Hasan. Peale vaadates tundub tõesti põline Soome nimi, kuigi mees väitis ennast uhkusega Soome kodanik olevat ja no ega tegelikult võibki vabalt olla.

Selle peale, kas ta maksab sulas ei tulnud mingit konkreetset vastust ja rohkem ma temaga ei ole siiamaani viitsinud jaurata ka. Helistas mingi 10x vähemalt.

Võibolla jätsin kasutamata võimaluse oma auto reaalselt maha müüa, aga kogu see sularaha teemal vaikimine ning antud teema kirjeldus, kus tahetakse mingeid tehinguid teha enne riigipühasid ilmselt "ülekandega" (ülehomme), siis kogu see umbkeelsus ja värk kokku ei tekitanud eriliselt usaldust.

Olen kuulnud, et see tarbesõidukite viimine Aafrikasse on reaalne äri ja isegi mingites näoraamatu gruppides on olnud Hiace/Hilux ostupakkumisi stiilis "parim hind" jne, aga ilmselt enne rahapakki nägemata ja kontrollimata tegutseda siiski ei tasu.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Autode väljapetu skeem.

Postitus Postitas Landy »

Kui kõik need Soome araablastest ja neegritest ärimehed, kes on lubanud viimase 5 aasta jooksul "homme laevaga" kohal olla ja auto ära osta, üksteise järgi pikali panna, siis saaks varsti Imedepõllult kuiva jalaga Soome minna. Realselt Aaafriaksse kaubaks läind autod on ikkagi kodumaised ärikad ära ostnud.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Autode väljapetu skeem.

Postitus Postitas TiitR »

Landy kirjutas: Realselt Aaafriaksse kaubaks läind autod on ikkagi kodumaised ärikad ära ostnud.
Mina vist 3 v 4 tagaluuk veokat meie Eesti poistele nö. lammarisse müünud ja huvist neilt lõppsihtkohta uurides, siis ongi Aafrika, aga üle 2000a. autosi ei taheta sinna.
Kasutaja avatar
jusspb
Mudder
Postitusi: 62
Liitunud: E Okt 03, 2011 7:25 pm

Re: Autode väljapetu skeem.

Postitus Postitas jusspb »

Mult ostis 1 ettevõte Hiace bussi ära. Raha maksis kohe ära, ei huvitunud proovisõidustki pani kohe minema ja ütles et läheb Aafrikasse.
Muidugi lubati ka kohe arvelt maha võtta aga hui. Pidin ikka paar kuud hiljem võõrandamise tegema.. Seega jamh.. veenduge, et auto teie nimele ei jää ka..:)
Mänguasjad:
Seat Leon 2005
Toyota Hilux 2004
Uaz 469 2.5d 19**
GAZ 66
Kasutaja avatar
AndreTGO
Fitting 38"
Postitusi: 336
Liitunud: N Okt 02, 2014 10:19 pm
Asukoht: Tallinn/Hüüru

Re: Autode väljapetu skeem.

Postitus Postitas AndreTGO »

Mu õe Toyotsi viisid ka Soome dokumentidega neegrid minema. Tulid kohale(sadamasse), rooste üle ei vingunud. Hakkasid selle pealt tingima, et kuulutuses polnud kirjas infot auto konditsioneeri puudumise kohta. Millegi üle vingusid veel. Siis ütlesid, et raha pole niipalju kaasas. Sai ilma pikema jututa öeldud, et hind on selline ja kui ei taha, siis ei taha. Siis tuli imeväel rahapatakas taskust välja ja viisid minema. Aga auto ilmselgelt jäi arvele ja sellega keegi tegeleda ei taha.
If it ain't broke, don't fix it.... but it's a jeep so always be prepared!
TRANSIIT
Rock Crawler
Postitusi: 509
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:18 am
Asukoht: Laitse,Harjumaa

Re: Autode väljapetu skeem.

Postitus Postitas TRANSIIT »

Kui kellegil vedeleb roostes Toyota kastikas, saab veel eriti hea hinna. Sinna kannatab ju kuulipritsi modelleerida!Somaalia warlordid lähevad pöördesse!
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”