Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas Maaks »

mihkel1671 kirjutas:http://www.auto24.ee/used/1865866

Vist sama masin.
Karma sai kodaniku kätte :twisted: ?
Pilt
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas jr »

Päris tõsine vehkimine on siin olnud. Ootan kõrvalseisjana tõsist ja konkreetset tulemust. Olen Off-Road varustuse äri teinud aastast 2000 vähemal ja suuremal määral. Foorumi abi kauba eest tasumata jätmisel või muul analoogsel juhul olen kasutanud kaks korda selle aja jooksul. Mõlemal korral lahenes kõik rahumeelselt ja foorumil oli asja korda ajamisel suur roll ma ütleksin - pikalt veninud asjad said väga kiire ja mõistliku lahenduse. Ühest sellisest juhtumist on tänaseks välja kujunenud üks väga hea pika ajalooga klient ning ka teise isikuga on suhted väga normaalsed. Seega, kui asju võetakse kaine peaga ja emotsioonid kõrvale jäetakse, siis üldjuhul saab iga asi lahendatud. Seda meelt olen mina. Kokkuvõtvalt teema võiks olla lahti, kuna praeguseks lahend puudub. See, et emotsioone lendab, las olla. Ärge pange tähele ja ärge laske ennast kaasa tõmmata nendest.


Jaak Ruusmaa
JR Motors OÜ
+372 5028488
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Re: Võlgnik Rene Keivsar -länkar 120,tumepunane

Postitus Postitas kala »

Mis sellest asjast saanud on?
56157755
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”