Mootorsae pakkujad

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kalamees
Fitting 44"
Postitusi: 406
Liitunud: T Mär 13, 2007 6:22 pm
Asukoht: Rakvere

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas Kalamees »

Ei seda tea. Mul suvel ema Võrumaal ja Läti piiri ääres. Ja see aasta varaste aasta seal kandis. Muruniidukid, trimmerid, saed ja muud tööriistad kuuridest lähevad jalutama. Ka kui pererahvas majas puhkab.
Jünger
unistus piimanäärmetest
Postitusi: 838
Liitunud: N Okt 25, 2007 2:24 pm

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas Jünger »

Käisid ka minule just hetk tagasi pakkumas oma udupeent steel'i.
Taaskord, valge volkar. Nagu Tarmo piltidel.
Tüüp ei jõudnud oma saega isegi minuni, andsin juba aegsasti märku, et võib rahumeeli sae autosse tagasi panna ja kodu minna. Ilmselt on neid palju perse saadetud, isegi ei hakanud midagi ütlema, istus volkarisse ja kadus.


Kaspar
Mudane aastast 2005.
Mercedes G; Samurai; Defender 90, Defender 110, CJ-8
"IF IT CARN'T BE FIXED WITH A HAMMER, IT MUST BE AN ELECTRICAL FAULT"
Allar
Rock Crawler
Postitusi: 883
Liitunud: K Nov 14, 2007 1:51 pm
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas Allar »

Käisid ka meiekandis (jõgeva mustvee vahel) oma udupeent saagi pakkumas, tuttav nokkis neid nii, et lase olla :D , lõpuks nokkis hinna 80 euri peale aga to harvesteri plaadiga kobuska ei läinud raha eest ka käima, liiguti opel astraga, tume roheline läti või leedu numbritega oli.
Kummaline oli see, et müügitöö läks edasi olenematta sellest, et saag ei töötand, ühesõnaga saage neil jagub.
PatrolY61 3.0D 35"

viis 3363923
Kalamees
Fitting 44"
Postitusi: 406
Liitunud: T Mär 13, 2007 6:22 pm
Asukoht: Rakvere

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas Kalamees »

Kunagi sai mingi taolise teemaga tegeletud koos leedu sõpradega. Teema selles et Saksa/kesk-Euroopa suurtel kaubakettidel jääb osa kaup seisma 6 kuuks. Siis lükatakse see eest ära. Palju sellist kaupa mis kaubakett tellinud mingi oma x nimetusega. Ja saksas seda vahendas mingi brasiilia juurtega juut. Ja hind kaubal kuni 20% poe letihinnast (1/5 hinnast maksid) Aga võtma pidid rekka koorma korraga. Kauba grupid -Telerid , el.radikad, muusikakeskused, kodumasinad, riietus ja aksessuaarid, Sharpi toodang, jne. 80% kaubast oli avamata pakendis. Mõned tagastatud tooted jne. Leedukatel ka töökoda kus osa tagastatud ja mitte töötavast kaupa ilusti töökorda putitati
Rekkasse 20 000kg saagisid. Seega neid peaks jaguma müüa.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas TiitR »

Ilmselt nedne genekate pakkujatega sama diil....üksvahe liikus neid genekamüüjatest Iirlasi vähemalt Tartu kandis oma 3 rekkajagu.
Allar
Rock Crawler
Postitusi: 883
Liitunud: K Nov 14, 2007 1:51 pm
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas Allar »

Krt, ma nägin kah nei geneka pakkujaid, tulid paide ark juurde, aga äri õitseb, kohale veereti üsna edeva toyota veekaheksagsa, mida rooliti paremalt ja nägi üsna uus välja, kuudis siis diisel genekas mida tungivalt müüa pakuti.
PatrolY61 3.0D 35"

viis 3363923
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas TiitR »

allar kirjutas:Krt, ma nägin kah nei geneka pakkujaid, tulid paide ark juurde, aga äri õitseb, kohale veereti üsna edeva toyota veekaheksagsa, mida rooliti paremalt ja nägi üsna uus välja, kuudis siis diisel genekas mida tungivalt müüa pakuti.
Mina nägin Tartu linnas ja ka Tartumaal, nii tuliuusi RR-e (koos olid nii musta kui valget värvi masinad), X5-te, LC V8-t, jne...ja mehed kandsid ise kalleid rõivaid ja korralikult helkivaid jämedaid kette 8)
Allar
Rock Crawler
Postitusi: 883
Liitunud: K Nov 14, 2007 1:51 pm
Asukoht: jõgevamaa

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas Allar »

TiitR kirjutas:
allar kirjutas:Krt, ma nägin kah nei geneka pakkujaid, tulid paide ark juurde, aga äri õitseb, kohale veereti üsna edeva toyota veekaheksagsa, mida rooliti paremalt ja nägi üsna uus välja, kuudis siis diisel genekas mida tungivalt müüa pakuti.
Mina nägin Tartu linnas ja ka Tartumaal, nii tuliuusi RR-e (koos olid nii musta kui valget värvi masinad), X5-te, LC V8-t, jne...ja mehed kandsid ise kalleid rõivaid ja korralikult helkivaid jämedaid kette 8)
Mehed oskavad elada 8)
PatrolY61 3.0D 35"

viis 3363923
Nemps
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: E Mai 07, 2012 11:15 am
Asukoht: Laitse

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas Nemps »

Need väärakad Liikusid eelmine nädal Harjumaal Laitses ringi aga siis oli golf 3 musta värvi ja pakkusid samuti saagi. Sthili järgi tehtud. Ohtul oli yks maja tyhjaks tehtud kus nad hoovis olid käinud hiilimas
Kasutaja avatar
Raidoastra
Rock Crawler
Postitusi: 540
Liitunud: N Apr 01, 2010 10:30 am

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas Raidoastra »

Käisid sama valge volkariga juunikuus pakkumas saage viljandimaal,auto oli rahvast täis ja liikusid teokäigul külavahel ja siis suundusid minema.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas Landy »

Möödunud nädala lõpus luusisd nad tumeda POOLA numbrimärgiga Audiga rihgi Sõle tänava Graazide vahel ja pakkusid on kraami sel nokitsevatele kodanikele.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas tuningman »

Ka saaremaa pole neist puutumatta jäänud. Kuulsin alles nüüd, et ka minu isa sattus juunis saemüüate ohvriks. Pakuti ka steel´i kirjadega saage.Ja minged el.drelle. Alustati 350eurost. algul isa keeldus.Vennad muukui kauplesid edasi. Ega siis isa osanud midad kahtlustada. tüübid väitsid et pidid kuskil mingeid liinialused puhastama. Kuna ta oma saag oli just laiali lennanud, ütles, et 100ga võtab ära. Pikka lolli näoga andsid sae 100e ära. Käima läks ilusti ja siiani pole plahvatanud (õnneks) ega laiali läinud. bensiini ei leki ja kett saab õli kah. Tookord liikusid mingi valge golf 3ga. riigi numbreid ta ei mäleta, kuid eesti omad need polnud. Ja täna selgus, et need olid juba järgmine nädal mandril vahele jäänud. Seda oli ka telekas näidanud, sealt isa nad ära tundiski.
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
mudakas
IC Honoured Member
Postitusi: 322
Liitunud: R Dets 02, 2011 12:43 pm
Asukoht: mudas

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas mudakas »

eelmine aasta käisid need nn mootorsae ärikad ka meie kandis.Naaber rääkis,et need saed ei kõlba kuhugi,väljanägemine kehv,juba värvus reedab (võltsi).Oleks hea kohe EI öelda ja minema saata. :) vms te arvate?
Elu on lill isegi mudas sõites
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas Arxs »

Kui sa lugeda oskaksid, siis näed, et nii mõnedki on ostnud ja neid on rahuldanud. Ise riskid, pärast päris jama, kui 50 eur odavam tööriist hoopis jala otsast lasi, kuna pidur ei funktsioneerinud.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
mudakas
IC Honoured Member
Postitusi: 322
Liitunud: R Dets 02, 2011 12:43 pm
Asukoht: mudas

Re: Mootorsae pakkujad

Postitus Postitas mudakas »

Kahjuks ma eriti ei süvenend lugemisse. Muidugi inimesed vaatavad rahakotisisu,mina ei osta odavaid tööriistu,sest odavus pole kokkuhoid,vaid enda petmine.Kas ostad nt 10tk või ühe prohfi mis töötad laitmatult.Eks igaüks teab mida kui kallist ostab. Mina püüan vaadata hoolega mida ostan,sest raha pole mõtet sitaeest anda.
Elu on lill isegi mudas sõites
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”