Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Vasta
voldemar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 181
Liitunud: T Aug 25, 2009 12:41 pm

Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Postitus Postitas voldemar »

:twisted: Varastatud Adaverest ööl vastu 1.07 Suzuki ATV 750axi 2007a., roheline. Atvga sõideti Adaverest Pajusi kaudu Kalanasse ja sealt Aidu ja Põdra suunas. Arvatavalt võib olla Atv, kas Tartu või Tõrva kandis, aga võib olla ka mujal Lõuna-Eestis. On teada ka arvatavad asjaga seotud olevad isikud nii Tõrvast, kui ka Siimusti kandist (politseile suht tuntud moosivargad). Kella 4:00 paiku laenutati Jõgevalt haagis, millega kella 5:00 paiku transporditi Aidu järve või Siimusti kandist tumeda Ford Galaxiga ATV Tartu ja sealt ilmselt Tõrva. Tagasi toodi haagis Jõgevale kella 9:00 paiku 1. juulil. Haagise laenutaja nimi on ka teada (Tõrva inimene). Kel vähegi õnnestub infot hankida asja kohta palume kiirelt teada anda kas mulle tel. 58143186, või tel. 110.
Levitage infot nii kuis jõuate. Äkki pakutakse kellelegi antud masinat, kuna arvatavalt ei ole veel masinat realiseeritud. Asi on ka registreeritud.
On teada ka, et Atv-d pakuti võla katteks kellelegi Jõgevale, millest keelduti. Ilmselt sellest on ka masin veel realiseerimata. Asjaga seotud inimesed on suht paljudele võlgu.
Pillil on all Kenda Hunter suured rehvid ja kodaratega valuveljed. Pakiraamil on suur Kolpini kast. Paremal küljel on kriimustusi nii plastikutel, kui ka kastil. Muud vintsid ja jutud on ka küljes.

Kel vähegi võimalik põrutage nuhid välja. Loomulikult võidakse teda transportida üle Eesti või piiritaha.
voldemar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 181
Liitunud: T Aug 25, 2009 12:41 pm

Re: Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Postitus Postitas voldemar »

Tänu enda ja teiste abiliste 2 ööpäeva kestnud intensiivsele jälitusele koostöös politseiga on masin nüüdseks käes. Kadunud on veel krossisaapad, jahi seljakott koos paljude tööriistadega ja mootorsaag Stihl. Üks pätt on ka kongis juba aga teised pääsesid haarangust kui ATV-d transporditi Jõgevale. Käru rentimiseks kasutas üks oma venna dokumente. Tegelik autojuht oli hoopis teine Tõrva inimene ja on ka tagaotsitav.
ATV oli jäetud kuskile võssa Jõgeval, kust patrull ta leidis. Kui keegi nägi mingit tegevust või masinat, millega asi toodi, siis oleks info vajalik et kogu see pande kätte saada. Üks nägu on teada, aga jooksus koos teistega.
Veljed olid juba jõutud korra maha müüa, aga need on ka nüüdseks juba politsei käsutuses.
Aga täname juba ette kõikidele olulistele vihjetele. Ühisel jõul on võimalik isegi nende tegevust piirata.
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Re: Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Postitus Postitas kala »

väga hea kuulda,et kätte saite 8)
56157755
voldemar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 181
Liitunud: T Aug 25, 2009 12:41 pm

Re: Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Postitus Postitas voldemar »

On ikka nahhaalid ka. Kodus aias sees garaazis, laupäeva õhtu kell pool 2 ja rahvas kõik kodus ja ma olin üleval ka veel. Avastasin alles hommikul kell 10.
Ikka jube ülbelt käivad juba need asjad.....
voldemar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 181
Liitunud: T Aug 25, 2009 12:41 pm

Re: Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Postitus Postitas voldemar »

:bg Nüüdseks on siis kogu kamp kongis ja kõik asjad politsei käes. Lisaks minu asjadele pidi olema seal veel muidki tööriistu ja asju. Ilmselt tabati naela pihta. :mrgreen:
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Postitus Postitas CaveMan »

voldemar kirjutas::bg Nüüdseks on siis kogu kamp kongis ja kõik asjad politsei käes. Lisaks minu asjadele pidi olema seal veel muidki tööriistu ja asju. Ilmselt tabati naela pihta. :mrgreen:
Väga hea, et pätid kätte saadi! Aga sellega ei ole veel saaga lõppenud. Kui nad reaalset vanglakaristust ei saa, siis on nad tänaval tagasi oma tegusi tegemas.
Väga hea oleks, kui sa kunagi, kui see asi lahendini jõuab, siia viitsikid kirjutada, mis karistused tüüpidele määrati.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
voldemar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 181
Liitunud: T Aug 25, 2009 12:41 pm

Re: Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Postitus Postitas voldemar »

Kindlasti mainin selle siin ära...... Kui tuvastamas ära käin, siis mainin ka ülejäänud asjad ära, mis kõik kätte saadi.... Äkki saab keegi veel mõne kadunud asja tagasi.
voldemar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 181
Liitunud: T Aug 25, 2009 12:41 pm

Re: Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Postitus Postitas voldemar »

Käisin täna asju ülevaatamas. Suurem osa kaupa on käes ja lisaks veel mõningaid jubinaid. Minu asjadest on kadunud veel Roheline JahtiJakt seljakott, fiskars võsakiin, sepistatud jahinuga maarjakase päraga, 2 fiskarsi nuga.
Lisaks minu asjadele jäi silma veel seal mõningaid asju. Hilti tööriistu (Ühele oli markeriga veel midagi peale kirjutatud), suur kalatarvete karp (peamiselt landid), nahkkotiga oli ka veel miski asi (tundus nagu mingi piksilma kott olema), 1 jahinuga oli veel. Igasugu pudipadi oli veel mis mul meelde ei jäänud. Seda kust ülejäänud asjad kätte saadi nad mulle veel ei öelnud. 2 pätti on ka käes. Arvatavalt minu juures käisid nad neljakesi.
Politseile olid ütlenud et olid kolmekesi ja kolmandat nad välja ei anna. Nii et vähemalt 1-2 pätti on jooksus veel, kelle juures võib veelgi igasugu asju olla.
Atv-l oli igatahes juba tutikas süütelukk paigaldatud, aga osad juhtmed veel ühendamata. Varustuse kast oli juba maha kruvitud ja numbrid küljest korjatud. Vana süütelukk on ka kadunud. Kuskil garaazis taga ilmselt toimetatud on, kuna mingi kalts oli ka taga pakiraami vahele lükatud (väikse lapse sipupüksid).
Ühesõnaga tundub et raiped on veel kuskil mõnel jahimehel või kalamehel vargil käinud...
voldemar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 181
Liitunud: T Aug 25, 2009 12:41 pm

Re: Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Postitus Postitas voldemar »

Pühapäeva varahommikul olevat nad kusagil konguta kandis käinud, peale seda, kui nad kella 4 paiku käru Jõgevalt rentisid. Võibolla on osa pätid isegi sealt kandist pärit ja seal on äkki neil mingi pesa, mis ülesse leiti.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Postitus Postitas TiitR »

voldemar kirjutas: Ühesõnaga tundub et raiped on veel kuskil mõnel jahimehel või kalamehel vargil käinud...
Ega rajakaameraid silma ei hakanud? :roll: Omal jäid Tartumaa metsades 2tk. kellelegile näppu :evil:
voldemar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 181
Liitunud: T Aug 25, 2009 12:41 pm

Re: Varastatud Suzuki ATV 750AXI

Postitus Postitas voldemar »

Rajakaameraid ei jäänud silma kahjuks...
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”