Otsin inimest Kiisalt

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

mac009
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: K Mai 23, 2012 9:04 pm

Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas mac009 »

Tere. Mure siis järgmine,et sai müüdud mõned aastad tagasi ford scorpio 2,9 v6 mootoriga, ühele offroadi mehele kes elab Raplamaakonnas KIISAL.Auto ise asus ka KIISAL ja oli tume rohelist värvi. Lubas auto ise registrist kustutada. Nüüd aga tuli kiri koos hoiatusega koju, et hakka maksma kindlustust. Järelikult pole seda ta teinud. Järgi käidi autol halli/beezika offroadi masinaga. Vist oli Nissan Patrol. Nii et kui kellegile infot inimese kohta kes see olla võis,andku teada. Ma ise ei viibi eesti nii et kas siis kirjutada siia või +358465650122. Marko
Kasutaja avatar
Genka
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 161
Liitunud: R Jaan 13, 2012 2:29 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas Genka »

Mine ARKi ja võta ise arvelt maha. Tallinna ARK infolauas on tore tädi, kes jagab lahkesti juhtnööre, kuidas käituda ja mida teha. Lähed sinna, kurdad muret ja saad asja korda. Ise olen sama asjaga kokku puutunud, sain kenasti asjad aetud.
Grand Cherokee 3.1TD Laredo 2000.
My Jeep won a war, while your Honda mowed my lawn!
Kasutaja avatar
grand-cherokee
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 187
Liitunud: T Mär 04, 2008 6:42 pm
Asukoht: vändra

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas grand-cherokee »

Meil siinpool Pärnus küll niisama lihtsalt arvelt maha autot ei saa, kui siis ainult aiutiselt kaheks aastaks ja seda põhjusel, et pole paberit millega sa kinnitaks seda, et mis autost saanud on. Mu vana bmw läks aastaid tagasi vanarauda jupikaupa ja vastavat paberit sealt pole ette näidata.
Kasutaja avatar
Genka
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 161
Liitunud: R Jaan 13, 2012 2:29 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas Genka »

No mul oli sarnane teema, et autot ei eksisteerinud enam ja pabereid ega numbreid polnud.
Infoletis tädi seletas, kuidas kirjutada avaldus, mis andmeid ja asjau sinna vaja kirja panna jne ja arvelt ta maha saigi.
Võimatut pole midagi, kohale tuleb minna ja uurida, mis kuidas teha.
Grand Cherokee 3.1TD Laredo 2000.
My Jeep won a war, while your Honda mowed my lawn!
Kasutaja avatar
grand-cherokee
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 187
Liitunud: T Mär 04, 2008 6:42 pm
Asukoht: vändra

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas grand-cherokee »

Minu avaldus ei kõlvanud, taheti üksikasjalikult teada, et kellele millal ja mis summa eest ma mingi jupi müüsin. Ja vastus EI MÄLETA andnud tulemusi.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2504
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas boob »

Paberivaba ARK ja auto ajutiselt arvelt maha. Siis uus omanik ei saa enam kindlustust ega ülevaatust teha. Kindlustusele kirutad, et auto ajutiselt arvelt maas ja ongi rahu majas. Kui uus omanik tahab masinaga edasi liikuda peab ta auto ümber regama.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
Genka
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 161
Liitunud: R Jaan 13, 2012 2:29 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas Genka »

Ajutiselt arvelt maha saab võtta vist ainult kahe aasta kaupa, kui ma ei eksi. Siis pead meeles pidama, et kahe aasta möödudes jälle kindlustust maksma ei peaks. Aga võimalik, et nüüd on asjad muutunud.
Grand Cherokee 3.1TD Laredo 2000.
My Jeep won a war, while your Honda mowed my lawn!
Rmaa
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 136
Liitunud: R Nov 04, 2005 9:30 am

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas Rmaa »

Lihtsaim variant, et suhtled otse ARK bürooga ning nemad annavad sulle juhiseid mida teha.
Seda saad teha ka meilitsi,
mac009
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: K Mai 23, 2012 9:04 pm

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas mac009 »

Paberi vaba Ark tahab saada vin koodi. Kuna paberid läksid autoga kaasa siis ei saa ka arvelt maha, vaid ajutiselt. Nagu öeldud ei viibi ise üldse eestis ja iga kahe aasta tagant jälle arki minna... Ma loodan et see kodanik ajab selle asja ise korda ja annab ka teada sellest mulle. Autot pole kindlasti olemas enam. Sealt taheti ainult mootorit mis pidi minema villise peale.
Terv. Marko
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas Landy »

Kindlustusle ei pea maksma, kui vormistad TASUTA maksevaba lepingu.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Fluss
Off Roader Wannabe
Postitusi: 28
Liitunud: K Okt 18, 2006 10:58 pm

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas Fluss »

Kui ma oma auto ära müüsin ja seda ümber ei vormistatud, läksin ARK´i ja rääkisin loo ära, et auto müüdud ostu-müügi lepinguga.
Minu pool lepingust kadunud ja ei mäleta enam kellele müüsin. ARK onu tegi sellepeale märkme juurde, et auto võõrandatud ja mingeid kindlustuse pabereid ega muud jama minule ei tule. Kui paberivabast ARK´ist vaadata siis seda autot polegi enam minu nimel. Kui ARKi arvutist vaadata siis seal veel näitab, et minu nimel selline auto on.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas tarmo »

Ütled, et lammutasid ise ja jupid kasutasid ka ise ära. See on küll ilmselge jama, kui nad hakkavad küsima, et kellele sa mis jupid oled müünud :)
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2504
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas boob »

Ma täpset auto väljalaske aastat ei mäleta, aga uuemaid masinaid ei võeta ilma lammutustõendita arvelt maha. Vanemaid veel võetakse. Ei aita palumine ega mingite paberite määrimine. Mul hetkel kaks masinat sedasi oma hingekirjas juba, mida reaalselt enam olemas ei ole.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
nipper
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: L Juul 19, 2008 11:20 am
Asukoht: Pärnu

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas nipper »

"Mul läks ATV rabas põlema, hävines tagaosa ja juhtmestik. Taastada polnud enam mõtet, nüüd osadeks laiali. Juhtus umbes 2 aastat tagasi, pabereid ka ei suutnud leida." Selline story, kui ka keegi ostja Saaremaalt läks ja kadus...
t:52 08 203
davidsoniharald
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 183
Liitunud: N Aug 14, 2008 10:06 pm

Re: Otsin inimest Kiisalt

Postitus Postitas davidsoniharald »

Vahel upuvad sõidukid rabasse ka koos kõigi dokumentidega.
Üldiselt tsikliinimene, aga kodutee vajab Jeepi.
ibra kirjutas: Kui ta tervest peast on katki läinud siis vaevalt ta kokkukeevitatult peab.
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”