Kelmihoiatus: Aldo Õispuu

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Taivo
Rock Crawler
Postitusi: 763
Liitunud: L Juul 04, 2009 1:30 pm
Asukoht: Viljandi

Kelmihoiatus: Aldo Õispuu

Postitus Postitas Taivo »

Paneks siis ka siia üles ühe nime, loodetavasti ei tule kellelgi temaga tegemist teha, aga hoiatuseks ikkagi! Kunagi vist oli normaalne tüüp olnud(olen kuulnud kusagilt), aga nüüd täielik huiar!
Tegeleb tüüp siis ehitusviimistlusega! Hirmus sebija vend, suure ümmarguse jutuga. Sai tema kaudu rootsis tööl käidud, enne ära tulekut anti 2500 eeki ja 2 nädalat peale koju jõudmist sain ka pika vingumise peale 5000 eeki kätte. Olgu veel mainitud, et käisin oma autoga seal tööl ja vedasin teisi ka veel tööle ja koju! Sai seal oldud peaaegu kuu, no 3 nädalat ja midagi peale. See on aga kogu raha mis ma sealt saanud olen! Kokku lepitud summadest on asi kaugel ja mulle tundub, et mees on täiesti süüdimatu. Ära sai sealt töölt tuldud eelmise aasta novembris, sellest ajast saati on olnud ainult täitmata lubadused, algul ei olnud ülekannet tulnud, siis lubati jõuludeks, siis uueks aastaks, siis veebruari alguseks, siis märtsi alguseks... Nüüd tüüp enam telefonile ei vasta!
Tean, et ise ka loll, et konkreetseid kirjalikke lepinguid ei teinud, aga tegelikult on ju suuline kokkulepe ka leping. Ei taotle siin mingit haletsust ja ei oota ka parastamist-et loll saab kirikus ka peksa! Tean seda isegi.
Lihtsalt teistele õpetuseks, et ALATI tuleb teha kirjalik leping, ka väikeste tööde puhul, siis on endal pärast palju lihtsam asju ajada, kui peaks probleeme tekkima! ...Ja selle mehega siis ei soovita tegemist teha!
Rumsa
Rookie
Postitusi: 12
Liitunud: P Jaan 31, 2010 6:50 pm
Asukoht: Rootsi

Postitus Postitas Rumsa »

Tegemist päris suure summa rahaga siis mis saamata jäi. Olen ise aastaid Rootsis tööl käinud ja selliseid petmisi nagu Eestis tuleb seal väga harva ette. Küll võib suvekuudel viibida arvete laekumised max. kuni 3 kuud kuna puhkuste aeg. Sinu juhtum ikka räige pettus. Rootsis on näiteks tööandja pankroti puhul töötaja esimene kes oma raha saab kätte. Ja rahade nõudmine käib seal ikka väga lihtsalt. Aga soovitan siiski mitte asju sinnapaika jätta. Kas see firma on teada kellele te töid tegite? Kas on veel teisi kel raha saamata?
Kasutaja avatar
Taivo
Rock Crawler
Postitusi: 763
Liitunud: L Juul 04, 2009 1:30 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Taivo »

See millele tööd sai tehtud oli eesti firma ja see tüüp kes mulle võlgu siis alltöövõtja. Mingid ulme summad just ei ole, aga suur raha ikka jah...sai veel alguses järeleandmisi tehtud, rääkis, et tal rahadega sitasti ja värki, ja sai kokku lepitud, et kui kiiresti ära maksab siis selline summa jne...
Olen selle firmabossiga ka suhelnud, tema ütleb, et neil oli alltöövõtuleping ja temapoolsed kohustused on täidetud, no pm. et teda ei koti...
Oli üks teine vend ka kellega koos läksime, tema ka raha ei saanud, aga tema sai kuidagi mingite tasaarveldustega ennast tasa sebida, rahana ei näinud ta sedagi mis mina...
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”