Petturist autoremontija, ehk Jäpe katsumused Jüris

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
laqkaraza
Fitting 38"
Postitusi: 330
Liitunud: P Dets 26, 2010 11:23 pm
Asukoht: Tartu +3725043028
Kontakt:

Postitus Postitas laqkaraza »

ibra kirjutas:Ma vaatan ,et sa oled samasugune valge kinda mees,kel võti ei taha käes püsida ja pärast on nutt lahti,kui tilk kütet on ära kadunud.
Kas sulle meeldib tunne,et sa oled kellegi jaoks lüpsilehm? Mulle küll mitte. Ja see ei ole normaalne, et 6h töö tegemiseks kulub 1,5nädalat.

Kui sinu jaoks on see ok ja aksepteeritav - palun väga.
Pilt
Ten
Fitting 38"
Postitusi: 228
Liitunud: K Mai 13, 2009 11:37 pm
Asukoht: Valgejõe

Postitus Postitas Ten »

ibra kirjutas:Kui sa teadsid,et paak maha ja pump vaja remontida ,siis sa oleksid pidanud ikka ise paagi tühjaks lüpsma.Pärast kaklust rusikatega ei vehita.Eks teine kord oled targem,kui oled.
Kas teenindaja ja kliendi suhe peab olema kui võistlus,et kes kellel peenemalt persse lohku tõmbab?Mina leian,et ma ei peaks hirmu tundma teenindaja ees ja ennem auto meistri kätte usaldamist selle küljest kõik kergemini eemaldatavad detailid ja vedelikud koju jätma!Sa nagu õigustaksid kaabakaid?
Kasutaja avatar
Eints77
Fitting 38"
Postitusi: 398
Liitunud: L Mär 27, 2010 6:15 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Eints77 »

Sarjast pada sõimab katelt:P
Esiteks jääb arusaamatuks mis ajaks oli kokkulepitud auto remondi aeg?
Teiseks oled sa veendunud, et peale remonti kütusetaseme andur üldse toimib?
Kolmandaks, Võsapetsiga ähvaradajad saadetakse tavaliselt...

Ühesõnaga, mis siin ikka leelotada. Eks Jäpe poolt hoiatus edastatud ja iga üks teab ise kas ja mis selle teadmisega peale hakkab.
Targutused sarjast mina teeks nii või naa ei vii siin teemas vast nii ehk naa kuhugi. Tagant järgi oskavad kõik targad olla.
Teostan Audi remondi, hooldus, elektri ja diagnostika töid...FORSS ja IDEEAUTO 5115122
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ibra »

Mees viis suvalisse kolkasse auto remonti ,teadmata mehe nime,ega aadressi.Olgu õnnelik et ta oma auto üldse kätte sai.Selle massijuhtme vea oleks iga suvaline koolipoiss tal välja otsinud.Ei ole mõtet tulla siia foorumisse halama,kui loll sa ise oled.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
virgo
True Off Roader!
Postitusi: 1247
Liitunud: R Dets 10, 2004 7:16 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas virgo »

ibra kirjutas:Ei ole mõtet tulla siia foorumisse halama,kui loll sa ise oled.
Võta hoogu maha kulla kodanik. Inimene siiski hoiatab teisi, ehk eelkõige tahab teha teistele head. Jutud teemal kütus baagis on ju sekundaarne.
PS. Mulle pole veel kunagi pähe tulnud sõimata, et paagis on kütus, küll aga tekitab komplikatsioone kui tuuakse tilgatumaks sõidetud paagiga masin remosse.
Virgo
Mudas alates 2003.
Sagnitz
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: L Okt 15, 2005 7:09 pm
Asukoht: Võru

Postitus Postitas Sagnitz »

4x4 tehnilise osa võiks ju kinni panna siis ültse.Siin oleks nagu kõik sündides targad koos.Ennem ei võtnud tissigi kui mõne mootori oli suutnud laiali lammutada.
Kasutaja avatar
Jäpe
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: R Jaan 07, 2011 6:35 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jäpe »

Ibra ees tunnistan süüd, antud juhul olin loll tõesti, kuid juba varem selgitasin, miks auto just sinna viisin, see oli lihtsalt olude sunnil, ka see oli viga, et autot sealt ühel hetkel ära ei toonud, kuna sain juba esimestel kordadel härraga vesteldes kerge segaduse osaliseks, kui ühe kõne ajal tuli ääretult palju segast infot, ehk siis eestikeeli häma.
Siiski tänud neile, kes mõistavad ja posti tegin siia tõesti selleks, et teisi hoiatada selle koha eest, eriti veel selle pärast, et minu teada Jüris rohkem autoremondiga tegelevaid ettevõtteid ei olegi, võibolla on see mu enda vähene töö, kuid rohkem ma neid sealt ei leidnud, kõrval asub küll asutus OÜ Kokpit, kuid nemad tegelevad vaid veermikuga.
Virgo - järgmine kord toon auto kindlasti sinu kätte, lisaks kuuldud headele sõnadele asud sa ka mul väga lähedal kodule :)
Kasutaja avatar
Jäpe
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: R Jaan 07, 2011 6:35 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jäpe »

Eints77 kirjutas:Sarjast pada sõimab katelt:P
Esiteks jääb arusaamatuks mis ajaks oli kokkulepitud auto remondi aeg?
Teiseks oled sa veendunud, et peale remonti kütusetaseme andur üldse toimib?
Kolmandaks, Võsapetsiga ähvaradajad saadetakse tavaliselt...

Ühesõnaga, mis siin ikka leelotada. Eks Jäpe poolt hoiatus edastatud ja iga üks teab ise kas ja mis selle teadmisega peale hakkab.
Targutused sarjast mina teeks nii või naa ei vii siin teemas vast nii ehk naa kuhugi. Tagant järgi oskavad kõik targad olla.
Esiteks, igasugused kokkulepped puudusid, kuigi helistasin üle päeva, et uurida millal valmis võiks saada ja mis toimunud on, iga kord oli mingi jutt valmis ja kuna ma väga pealetükkiva iseloomuga ei ole, siis ka erilisi nõudmisi ei esitanud.
Teiseks, nüüdseks peale tankimisi olen nii palju veendunud, et katki ta ei ole, juurde pannes seda ka näitab, kahjuks pole olnud võimalusi paaki täis panna, eks siis saab kõige selgemini aru.
Kolmandaks, tean seda isegi, mis võsapetsiga ähvardajate kohta öeldakse, kuid soovitati mul seda teha, kuna kusagil, kunagi, kellegil oli abi olnud, eks viimases hädas pidi kõik välja käima, mis võtta oli, võibolla härra nägigi näost ära, et erilist võsapetsi kutsujat minust ei ole.
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”