Omanikuta TR-1 auto

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
Panda
Fitting 38"
Postitusi: 328
Liitunud: E Juul 23, 2007 4:40 pm
Asukoht: Jõelähtme, puhtam Ülgase
Kontakt:

Omanikuta TR-1 auto

Postitus Postitas Panda »

Minule helistas murelik kinnistu omanik kelle õuepeale sõtis Vandjala küla sigalakku täis külamees võõra autoga. Autoks on TR-1 Jeep võistlus nr 123. Omanik kelle auto see on palun võta ühendust tel 56698710. Auto vedelenud seal juba 3 nädalat. Politseiga ei taheta ka kohe asja ajada. Omanik loodab, et saab normaalsel moel hakkama. Esisild pidi puru olema öeldi.
4-Runner,UAZ 3303
Mudasõltlane alates 1999 sügissõidust.
Pandakaru 4x4
uaz469
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: R Sept 09, 2005 10:21 am
Asukoht: Hetkel eemal...

Postitus Postitas uaz469 »

Kui tegemist on sama Jeep`iga,
siis tel nr saab kuulutusest :roll:
http://eng.auto24.ee/used/738354

*Lisan veel.
Auto müüdi eelmine aasta 4x4.ee kasutajale err!
Viimati muutis uaz469, E Jaan 03, 2011 8:13 pm, muudetud 1 kord kokku.
"Vaba mees nii mitte vabal maal..."
Kasutaja avatar
Bill
Rock Crawler
Postitusi: 933
Liitunud: E Sept 08, 2008 10:57 pm
Asukoht: Pääsküla

Postitus Postitas Bill »

Minu teada müüs Erko selle auto juba ammu maha...?!
poogen
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: K Okt 08, 2008 5:33 pm
Asukoht: pääsküla

Postitus Postitas poogen »

Auto omanik juba helistas kinnistu omanikule.
Kasutaja avatar
reguler
Mudder
Postitusi: 53
Liitunud: K Sept 24, 2008 9:16 pm
Asukoht: Tallinn-Helsingi

tr1

Postitus Postitas reguler »

Uhhh.karm yllatus! :twisted: Omanik täitsa olemas :driving Auto kuritarvitajale :twak raisk.Vabandused ebameeldivuste eest !
Mulle meeldib metsas,ka ilma autota !!! ( ostan metsamaad)
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4476
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Ehh - ja veel enne oli see vistnagu kasutajal orejap ja peale seda kasutajal orav :roll: - omajagu omanikke juba
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
orejaP
Rock Crawler
Postitusi: 516
Liitunud: N Veebr 21, 2008 10:30 pm
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas orejaP »

Vastab tõele,
Mina ostsin ta mõlkideta - tegin tõste ja natkuke mõlkisin (juhi poolset külge).
Siis sai tema omanikuks Orav.
Hää masin ja olen ikka tema seiklusi jälginud.
GC 4,7 162 kW -03
Ex kallimad: xj 4,0 HO; Y60 2,8 85kW
Kasutaja avatar
reguler
Mudder
Postitusi: 53
Liitunud: K Sept 24, 2008 9:16 pm
Asukoht: Tallinn-Helsingi

tr1

Postitus Postitas reguler »

Antud juhtum ei käi hobedase chero pihta vaid sinise võistlusauto mis seisis mul 1 kurikaela hoovis,kes aga oli otsustanud joogise peaga sõitma minna(ilma mulle teavitamatta)Tegelen nyyd asjaga ja hiljemelt reedex on auto minu õuel!Aga hõbedane sai kunagi tõesti tartust ostetud ja täitsa :thumb: auto oli
Mulle meeldib metsas,ka ilma autota !!! ( ostan metsamaad)
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

Ise ka siis ei taibanud 3 nädala jooksul,et auto läinud on ja see tüüp kes sõitis,see 3 nädalaga pilti ette ei saanud jah? :D:D:D
Elu on ikka seiklus :D
56157755
Kasutaja avatar
err
Fitting 38"
Postitusi: 262
Liitunud: N Apr 02, 2009 9:25 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas err »

uaz469 kirjutas:Kui tegemist on sama Jeep`iga,
siis tel nr saab kuulutusest :roll:
http://eng.auto24.ee/used/738354

*Lisan veel.
Auto müüdi eelmine aasta 4x4.ee kasutajale err!
hakkasin juba lugema,et keegi teeb minu endise autoga pulli :D
Teadmiseks,et hõbedasel cherol on uus omanik juba 2010 oktoobrist alates.
Auto kohta aga ainult kiidusõnad :wink:
Chero ja ainult.
5097175 Tõnu
Kasutaja avatar
reguler
Mudder
Postitusi: 53
Liitunud: K Sept 24, 2008 9:16 pm
Asukoht: Tallinn-Helsingi

Postitus Postitas reguler »

Teadmiseks siis teistele,et auto seisis mul selle venna juures 4 kuud(1 korra käisin vaatamas ja käivitamas) ja mu auto seiklusest kuulsin alles eile õhtul.Päikest
Mulle meeldib metsas,ka ilma autota !!! ( ostan metsamaad)
mcneelson
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:33 pm

Postitus Postitas mcneelson »

Selle värdja näol kes sõitis on tegemist padujoodikuga (ise rohkem tema kohta ei tea, kui et ta nimi on Aare). Vennike on aegajalt kaine ning 3 nädalat lubas auto ära viia. Alles mõni päev tagasi kuulsin, et ta polegi auto omanik (siis hakkasin omanikku otsima) ning tänu Maikole(pandakaru) leidsin võimaluse auto omanikku leida.

Ehk teab Erko vennikese täisnime (jääks igaveseks netti jälg sellest roolijoodikust maha). Vennike on selline tüüp keda KOGU küla meil vihkab. Kui ta selle autoga meile sõitis (väidetavalt kosja, kuigi talle öeldi, et siin ootab teda ainult kuri koer ning poja kurikas) ning mind ja koera kartis, siis helistasin tema naabrimeestele (enne kui Eesti Politseilt talle takso tellisin - pettumus oli ausalt suur, et sellist idiooti kartsa ei viidud - oleks pikalt meeles tal ehk olnud), et ehk tulevad viivad vennikese autoga koju (ei teadnud siis, et sillad ei vea) ning kõik mehed ütlesid, et neil pohhui ning lass vennike külmub seal autos surnuks (kes tänu sellele , et see vend neile sitta keeranud ning kes tänu sellele, et see vend neile võlgu - viinaraha....).

Erko vastu mul pole midagi ning täna ta lubas, et homme viiakse auto minema - olen äärmiselt tänulik, kui see juhtuks!!!
Kasutaja avatar
reguler
Mudder
Postitusi: 53
Liitunud: K Sept 24, 2008 9:16 pm
Asukoht: Tallinn-Helsingi

Postitus Postitas reguler »

NO NII!!! Auto kinnistult eemaldatud,tänud Võrrimehele :yupikaye .Mainiks veel,et see kyla Parm AARNE-ikka täiesti syydimatu inimene,võtab ilma loata auto,ära ei too ja ei teavita ka midagi-ilmselt pole mingit vastutustunnet ja täna ei viitsinud auto akkut ka sinna viia!Igaljuhul,kui ma ykskord Eestise naasen ja temaga kohtun siis :lowblow . VEELKORD; suured tänud kõigile kes aitasid !!!! JA suured vabandused kinnistu omanikule !!! AARNE MARJAPUU peax selle tondi nimi olema ( Jätke ellu,tahax ka teda tymitad) Loodan et auto vigastused pole suured-sest raha temalt nagunii ei saa.Ta oli kunagi minu ettevõttes tööl - Lasin lahti,kuna yks nädal tööl_ kaks nädalat koomas !!! yhesõnaga mõttetu mees. Tänud !!!!! Päikest
Mulle meeldib metsas,ka ilma autota !!! ( ostan metsamaad)
orav
Mudder
Postitusi: 72
Liitunud: L Mär 10, 2007 4:00 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas orav »

Teadmiseks auto uuele omanikule. Minu tehtud mugandused olid masinal sisselaske tõstmine kollektori suhtes. Vahele läks nö. throttle body spacer. Ei teagi kuidas Eesti keeles seda nimetada. Samuti sisselaske korpuse kollektori poolne ava samasse mõõtu treitud sisselaskekollektori omaga. Lisaks sai tehtud panhardi varda kerepoolse kinnituse asendi muutmine vastavalt tõstele. Kui nüüd teises mõõdus vedrud peaks alla minema, siis sild ühele poole viltu. Esistange sai ka tehtud, tagumine jäi pooleli :) Auto oli aus ja lihtne. Ilma liigsete lisadeta. Säilitage isendit ja ärge ära lõhkuge :D Ja toladele, kes lollusi teevad andke õppetund ;)

Parimat,
Orav
Suletud

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”