otsin kontakti bj 40

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

otsin kontakti bj 40

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

Ei osanud seda kuhugi postitada(moded kui vajalikuks peavad)
Mure siis selles ,et otsin inimest kes kunagi minu käest selle masina ära ostis http://galerii.bj40.ee/marekm/pict0012e
Jama siis selle,et pole seda ümber kirjutanud veel ja mina jagelen kohustusliku kindlustusega.Ostu müügi leping ka kadunud kuna kolinud vist 3korda juba.Kui oleksid hea ja annaksid endast teada tean,et loed (lugesid)seda foorumit kuna selle kaudu said sa minuga kontakti.
Tänud
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2504
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Ma ei saa aru, miks peaks auto paberite järgne omanik oma pead vaevama selliste asjadega? Auto ajutiselt arvelt maha ja asi vask, kui uus omanik seeläbi politsei huviorbiiti peaks sattuma, siis on see juba tema probleem selgitada, miks pole masin ümber registreeritud.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

jah tundub,et nii tuleb ki teha ja see müüdud komplekt koosnes pm 2 autost.teine oli see mis ma teie käest kunagi ostsin boob.ma küll ei usu ,et sellest midagi alles aga kui sul juhtub mingeid pilte olema siis järsku paned siia ehk mõni sealt juppe saanud või mida iganes..
Thir13en
Fitting 38"
Postitusi: 280
Liitunud: T Aug 28, 2007 11:12 pm
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas Thir13en »

Saab ka teha mingi sellise asja, ARK´s, et "sõiduk on võõrandatud" ja siis ei ole enam ise seotud. Oli just selline juhus ja seeläbi ei pea ka arvelt maha võtma aga eks ARK´st oskab keegi parema nõuga aidata.
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!
5138027
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

mina võtsin lihtsalt arvelt 2 aastaks maha ja kui keegi välja ei ilmu siis pole ka nende dokumentidega midagi teha kuna kavatsen selle kustutada igaveseks .ei tahtnud seda kohe teha ja jätsin võimaluse veel ülesse
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”