Vintsmanni Saarekolliks

Siia paneme need kuulutused kus otsime kas pikemaks ajaks või kasvõi üheks võistluseks oma tiimi liikmeid ja ka need kus pakume ennnast :)

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Vintsmanni Saarekolliks

Postitus Postitas Myrgel »

Kuna masin teeb seda nägu, et võib Saarekolliks konditsiooni saada, siis otsiks ülejärgmiseks nädalavahetuseks trossivedajat. Kindel minek selgub järgnevatel päevadel, aga selleks ajaks võiks meeskond koos olla.

Kulud tahaks suhteliselt madalad hoida, sest ega kellegil see rahakott üle ääre ei aja. Väga veri ninast välja võidu peale ka sõitma ei lähe, samas päris nina nokkima ka sinna ei kavatse minna. Kino teeks ikka nagu alati.

Klass TR2 ja autoks LC70.

Nõuded vintsmännile: võistelnud ei pea olema aga kasuks tuleb ikka. Samas metsas peab olema käinud ja vintsimise kogemus peab ka olema. Hea kui suudaks kaasa mõelda ja vajadusel ka trajektoori ette näidata / luurata. Närvid peaks ka korras olema ja suhtumine meeskonnakaaslastesse võiks jääda võistluse lõpuni positiivseks

Kriitilises olukorras närvi minevaid ja kõiki süüdistama hakkajaid ei oota. Metsas olen käinud, aga võistluskogemused on pehmelt öeldes kesised, seega juhi kõrval istuv inimene peaks mõnele nüanssile läbi sõrmede vaatama ja aru saama ;-)

Tagasisidet ootama jäädes:
Urmas
5038572
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
Vasta

Mine “Tiimiliikmete otsimine/pakkumine”