M: Grand Cherokee 5,9

Vahekasti omavate maasturite müügi- , ostu- ja lammutuskuulutused. Igasugused sõiduauto teemalised kuulutused lähevad koheselt kustutamisele

Moderaator: Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
OnuMel
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: N Juul 31, 2008 3:46 pm
Asukoht: Kilulinn ja selle ümbrus

M: Grand Cherokee 5,9

Postitus Postitas OnuMel »

Raske südamega sai siis täna selline kuulutus üles pandud:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=0e69
Sõbra tehnilised andmed on järgnevad
Jeep Grand Cherokee
esmane reg: 1998
Mootor: 5,9 bensiin, 177kW
läbisõit: 205 000 km
nelivedu, automaatkast
värv: must
tõste: 3"
Vints: MileMarker 9.5
Esistange on rauast. Kületorud on ka korralikust rauast, nii et kannataks vajadusel sealt autot tõsta. Kõik ehitamised, mis sellel autol on ehitatud (tõsted, rauad jne.) on teinud Heinaküün.
All on BFG T/A 235/85 R16 ja kaasa annan jooksu 235/65/ R16 asfaldirehve(Pirelli Scorpion). Tagavararatas on ka sama arfaldirehviga, aga selleeest nagu uus (valuveljega)
Pilte ma loodan, et saavad inimesed tänapäeva interneti ajastul, ülaloleva lingi alt vaadata.
Mulle teadaolevalt on ta ostetud eestist uuena ja mina olen kolmas omanik. tegemist ei ole uue autoga ja seetõttu on tal ka vigasid küljes. Paaris kohas on roosteplekid, rooli pealt on nahk katki, suunatule klaas on lapitud ja nipet-näpet vast veel.

Müüki läheb ta sellepärast, et mul ei ole aega temaga metsas käia ja pereautoks on ta natuke ebasobiv.

raha tahaks tema eest 3500 EUR
tel: 56655968, Meelis
Auto asub enamasti Tallinna lähedal
Kasutaja avatar
OnuMel
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: N Juul 31, 2008 3:46 pm
Asukoht: Kilulinn ja selle ümbrus

Re: M: Grand Cherokee 5,9

Postitus Postitas OnuMel »

Tänan teid kõiki kaunisti tähelepanu eest. See auto leidis omale uue omaniku ja veeres teisele pole soome lahte ära.
Suletud

Mine “Maasturite Ost/Müük/Lammutus”