24 tunniks rajale.

Mud-dragi maaletoojad ja muidu vahvad Kesk-Eesti offroaderid

Moderaatorid: Valge Hiir, topratohter, Moderators

Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

seff kirjutas:ma mäletan viimane kord kui me vaevarikkal ja pikal talvesõidul saaremaal ,keset kaardilugemise kõige pingsamat momenti keegihr R***i(nimesid ei nimeta) tagaistmel silmad lahti magama jäi.. :69 vaja äkki kohustuslikku pausi mingi x tundi xmin kogu selle sõidu jooksul lisada, siis lihtsam kõigile
tuleb tunnistada et see oli tõesti vaevarikas sõit, arvestades patroli konditsiooni ja kogu seda energiakulu mis oli vaja katkise mootoriga ka isegi lihtsa punkti vallutamiseks kulutada. Ma ei hakka ju siia praegu üles riputama hr S.:rip ja P.:rip väsimusest tundmatuseni moondunud nägusid? :lol:
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

Mulle tundub mõte OK. Ainuke kriitiline asjaolu minu jaoks oleks raja pikkus. Mingit 2-3 km pikkust rada küll ei viitsiks 24 tundi nühkida, kui aga rada on tõesti mingi 20km, siis on asjal jumet...
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Tehke kuis vaja, peaasi et Alansi Offroad klubi ka sellele võistlusele UsaRaua rajale laseb. Ilmselt oleks sobilik sponsorlust küsida mõnelt küttemüüjalt siinkohal :lol:

Ohutuse tagamiseks on vahetustega sõit ühel ja samal ringil mõistlik minuarust. Ja vintsi olemasolu elementaarne sedalaadi ürituse juures. Probleemiks võib ehk kujuneda rada 30-31" rehviomanikele, kui 38" rehvidega on samast kohast juba kümneid, kui mitte sadu kordi üle nühitud :twisted:
+372 5028488
Kasutaja avatar
tont
Fitting 38"
Postitusi: 251
Liitunud: L Okt 28, 2006 8:44 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tont »

vepsal oli sel aastal kohustuslik 6h pausi. ehk teisisõnu sa pidid PARKIMA jääma 21:00 - 01:00 vahel 6 tunniks.
jr kirjutas: Probleemiks võib ehk kujuneda rada 30-31" rehviomanikele, kui 38" rehvidega on samast kohast juba kümneid, kui mitte sadu kordi üle nühitud :twisted:
aga miks mitte teha rajal olevad mudaaugud kaheks.
kust läheb kuni 32" ja kust läheb suurem kui 32"
mis on plussid
möödasõidud on hästi organiseeritud.
sinna saaks kindlasti paremini publikut kohale meelitada: a-la *paaris mudarada* või midagi sellist.

edit: kas see on hea mõte 2 juhti 2 wintsimeest bal bla...
ma ei taha oma naislegi seda autot anda, veel vähem kellegile seda mudaaugus ruunamiseks.
Viimati muutis tont, E Okt 01, 2007 4:57 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TR Pjätt
Kui ma ükskord rohkem aega saan
Postitusi: 545
Liitunud: K Jaan 18, 2006 8:47 pm

Postitus Postitas TR Pjätt »

QKulgur oleks tulija, kui kuupäevad sobivad.

Priit
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1916
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

Ma arvaks nii:
Üks auto, kaks juhti, kaks vintsmani. Kaardilugejat ei ole.
Saab juba streteegiat sättida. Näiteks: I juht paar tundi rajal, tuleb II peale juht kellele vana vintsman juba selatab legendi jne.
Puhkepausid jätaks iga meeskonna oma otsustada. Kes tahab, võib ju teha vaikse tunni...
Mina tulen 24h sõidule. II juhi ja II vintsmani leiaks kindlasti (kui peaks vaja olema). Pakkumine (väljakutse) on ju põnev
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

OT:
Põnev oleks a'la googlemap pealt võistlust jälgida, kui gps transponderid üle gprs'i sinna iga auto kohta infi tulistavad.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

urmas kirjutas:Puhkepausid jätaks iga meeskonna oma otsustada. Kes tahab, võib ju teha vaikse tunni...


Vastupidi - sellised asjad saavad olema väga rangelt reglementeeritud.
Puhkepausid on kohustulikud ja kindla kestvusega. Nendes nõutes järeleandmisi ei tule.

jr kirjutas:OT:
Põnev oleks a'la googlemap pealt võistlust jälgida, kui gps transponderid üle gprs'i sinna iga auto kohta infi tulistavad.
Mõte on liikunud ka rajal toimuva on-line jälgimiseks nii "pildis" kui "sõnas" kus näha katkestused, karistused jne.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

jr kirjutas: Ilmselt oleks sobilik sponsorlust küsida mõnelt küttemüüjalt siinkohal :lol: :
Mis nüüd siis Jaak. Kui Sa oma BA-st 500 hp-d lubasid välja pigistada, saatsid mu posti tagant kaudu... kus on küll soe aga pime ja paha hais:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=5111
Ja nüüd selline abipalve :lol: . Aga kui osaled, teen Sulle paagitäie välja :wink: .
Lugupidamisega,
Kütuseidioot.
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17299
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

rommi kirjutas:küsiti siis vastan: mina oleks huvitatud 24h kuskil müttama, ilma vahetusteta. Ehk võiks olla ehk mingi ettenähtud puhkeaeg, kus siis võimalus remotida masinat või niisama loodust nautida.
No aga Võiks siis ju teha(kui tehniliselt väga keerukaks ei lähe), et iga 6 tunni tagant antakse 15 min. "boxipeatust" kus kell seisab ja meeskond saab vahetuda, autot tankida ning kiirhooldust teha. Siis läheb kell käima ja edasi toimub remont/hooldus juba sõiduaja arvelt.

Seejärel piloot/vintsman saavad 6 tundi puhata/magada ning uuesti rajale.
Viimati muutis Landy, T Okt 02, 2007 12:49 am, muudetud 2 korda kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

Landy kirjutas:No aga Võiks siis ju teha(kui tehniliselt väga keerukaks ei lähe), et iga 6 tunni tagant antakse 15 min. "boxipetust" kus kell seisab ja meeskond saab vaehtuda, autot tankida ning kiirhooldust teha. Siis läheb kell käima ja edasi toimub remont/hooldus juba sõiduaja arvelt.

Seejärel piloot/vintsman saavad 6 tundi puhata/magada ning uuesti rajale.
Landy, sa kohe oskad lihtsad asjad keeruliseks mõtelda. Sinu loogika järgi võiks F1 ka pit-stoppide ajaks kella seisma jätta.
Stardipauguga läheb aeg käima ja 24 tunni pärast on finish ning kogu moos.
Hakka veel vahepeal mingeid aegu võtma jne.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1916
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

Landy kirjutas:
rommi kirjutas:küsiti siis vastan: mina oleks huvitatud 24h kuskil müttama, ilma vahetusteta. Ehk võiks olla ehk mingi ettenähtud puhkeaeg, kus siis võimalus remotida masinat või niisama loodust nautida.
No aga Võiks siis ju teha(kui tehniliselt väga keerukaks ei lähe), et iga 6 tunni tagant antakse 15 min. "boxipetust" kus kell seisab ja meeskond saab vaehtuda, autot tankida ning kiirhooldust teha. Siis läheb kell käima ja edasi toimub remont/hooldus juba sõiduaja arvelt.

Seejärel piloot/vintsman saavad 6 tundi puhata/magada ning uuesti rajale.
Kui rajal remontida vaja, võib üks vahetus ka 12 tundi järjest metsas olla. Pigem kohustuslik minimaalne puhkeaaeg igale meeskonnaliikmele. Auto peaks olema järjest rajal. Boksis veedetud aeg on kaotatud aeg ja kilomeetrid.
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
ennukas
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 160
Liitunud: E Juul 18, 2005 12:17 pm
Asukoht: TLN:
Kontakt:

Postitus Postitas ennukas »

Formaat on põnev ja kui kuupäevad klapivad, siis soovin osaleda.
Pean aga tunnistama, et oma auto rooli ma kedagi teist küll ei luba (Väga eri-häda-sunnil vöibolla, aga sel juhul ähvardab vahekasti kangi puutumine karmi füüsilise noomitusega.)

Samuti ei tahaks olla kellegi teise maasturi roolis hetkel kui kepsud kotti, pooltelg pooleks või mõni hüplev känd ja jooksev puu satub olema.....

Oi seda vaidlust hiljem....
Kuidas tunned ära rõõmsa offroaderi?
Vastus: Hambavahed on mudased!!
Kasutaja avatar
Mihkel78
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 143
Liitunud: P Juul 17, 2005 9:31 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Mihkel78 »

tere!!

Väga põnev üritus !
Sellest võtaks osa hea meelega.Mulle meeldiks kui toimuks ilma vintsita, ta rohkem selline " Poriformel" aga see pole ületamatu probleem.
Kasutaja avatar
inseneer
Legod Varuosadest
Postitusi: 2560
Liitunud: N Nov 18, 2004 3:14 pm
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa 534O8157

Postitus Postitas inseneer »

Ma ei näe vajadust pilooti vahetada, kui on 6h kohustuslikku puhkeaega. Oma raketti ikka igaühe kätte ei usalda. Kui võistluse formaat mulle sobilik olen tulija.
I. Nikker, rikutud alates 2001 +372534O8157
http://imedepold.ee/
Vasta

Mine “Alansi Offroad Klubi”