TomTomm 6200 probleemid

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

TomTomm 6200 probleemid

Postitus Postitas 007 »

Terv.

Ühesõnaga alustaks kohe sellest, et alati on võimalus, et ise loll jne vms :roll: .. aga ostsin siis omaarust ka üüber navi, et elu oleks lill jne KUID antud aparaat teeb kõike muud kui annab mulle lühimat teed, parimat ümbersõitu ja üldse ei suuda ta saata mind läbi kohtade (no kohati siis) kuhu ka 24 m täishaage ära mahuks. JAH mul on uusim tarkvara ja kõik muu mudru mis vaja: Hetkel olen suht ääre peal, et see 400 eurine kohvitassi alus aknast välja visata :twisted: :twisted: .
Elik on kellegil mingeid ideid milles asi võiks olla. Hetkel sõidna AINULT Soomes ja phm IGAKORD annab ta mulle millegipärast pikema tee ja seda 20-40 km ntx. + võttes arvesse, et ma ei sõida neid teid esimest korda ja sellel aparaadil peaks vist olema ka iseõppimis võimekus mingisugune.
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”