Garmin navi remont

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Garmin navi remont

Postitus Postitas Maaks »

Kes/kus remondib Garmini navisid? On kellelgi positiivset kogemust mingi kohaga? Ei ole garantiiline ja suht vana juba.
Probleem: puuteekraan lõpetas lambist koostöö - sisse lülitub, pilt on, aga puudetele ei reageeri. Algul arvasin, et päike küttis ta liiga soojaks, aga maha jahtudes ei muutunud midagi :(
EDIT: Seadmele ostetud lifetime update, seega sooviks võimalusel ikkagi remontida, isegi kui see kallim kui uus kasutatud :D
EDIT2: Täna hakkas mingil seletamatul põhjusel jälle kõik toimima, seega ei ole hetkel päevakorral :roll:
Viimati muutis Maaks, T Juul 11, 2017 3:12 pm, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2498
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Garmin navi remont

Postitus Postitas boob »

Ma ühel garminil olen 2x vahetanud ebayst ostetud puutekat. Korraks töötas ja siis puutetundlikkus hääbus.
Originaal jälle maksis kasutatud seadme hinna ja natuke peale.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: Garmin navi remont

Postitus Postitas Maaks »

Teaks, et ekraani, aga mitte emaplaadi viga, siis võiks isegi proovida. Hea oleks kui keegi asjatundja esmalt diagnoosiks.
Mul eelmine õhtul ~17 töötas nagu unistus, sai hoidikust maha võetud ja tuutusse pistetud ja hommikul ~12 välja võttes ekraan enam ei reageeri mitte millelegi :D
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2498
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Garmin navi remont

Postitus Postitas boob »

Ja oled kindel, et ekraan tuutus muljuda ei saanud nii, et puutetundlik osa enam ei tööta....
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: Garmin navi remont

Postitus Postitas Maaks »

boob kirjutas:Ja oled kindel, et ekraan tuutus muljuda ei saanud nii, et puutetundlik osa enam ei tööta....
No ei ole ju kindel, lihtsalt väljastpoolt pole midagi aru saada, et valesti oleks .
Samas see ekraan maksis mingi 15€ vist - tahaks esmalt proovida vahetust enne kui ära viskan. Probleem selles, et mul sellised XXXL mõõdus sõrmed, et pean andma selle töö kellelegi teisele teha :lol:
EDIT: Täna hakkas mingil seletamatul põhjusel jälle kõik toimima, seega ei ole hetkel päevakorral :roll:
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”