Genštaabi kaardid 1/10 000

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Pleku
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 192
Liitunud: N Apr 16, 2009 5:15 pm
Asukoht: Harju

Genštaabi kaardid 1/10 000

Postitus Postitas Pleku »

Oskab keegi juhatada lingini või on endal olemas genštaabi 1/10 000 kaardid Eesti kohta. 1/25 000 on olemas, kuid otsitavaid ,,kitseradu,, nii jämedal kaardil pole. Esialgu otsin Võrumaa kaarte, nii tasuta, kui ka mõistliku tasu eest. Ideid?
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Genštaabi kaardid 1/10 000

Postitus Postitas honkomees »

90-ndatel müüdi neid turu peal, suht kallid olid. Mõned lehed olen ostnud aga seisavad endises linnakorteris, kus praegu tütar elab. Venelastel peaks ka netis üleval olema ja ka maa-ameti ajalooliste kaartide all, kuid 10 tuhandest mu arust pole kusagil.

http://m.loadmap.net/ru/catalog/c41/s100000/p568

edit: mu kodukandi kitserajad on ka vanematel 25 tuhandelistel peal, tean ju neid kõiki ja on rajad olemas, mis mu lapsepõlves veel läbitavad-leitavad olid, iseasi on igasugu nimetustega, venelased on neid talunimesid omavahel ära vahetanud jms
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Genštaabi kaardid 1/10 000

Postitus Postitas 007 »

Ütleme nii, et kui vandil oligi mingi armee 1.10000 kaart siis seda valge inimene ei näinud. Meil KV olid 50 ja 25 ainult (vene omad siis). Ma pole isegi kuulnud, et 10000 kaart oleks olemas seda siis armee oma.
10 ja 15000 kaart on orienteerumiskaardi mastaap reeglina.
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
Kasutaja avatar
amevier
I live off from the mud
Postitusi: 1602
Liitunud: N Jaan 25, 2007 10:58 am
Asukoht: Narva-Jõesuu

Re: Genštaabi kaardid 1/10 000

Postitus Postitas amevier »

Maaameti kaardirakenduses on olemas 1:10000 nõukaaegne kolhoosnikukaart - seal pole sellist infot nagu genstaabil, aga vahest aitab.
Ajalooliste kaartide rakenduses, kihtide valikus "ajaloolised katastrikaardid" all esimene kohe.
Land Cruiser KZJ73 - ledbar, turbokell ja punased sillad.
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”