Maaameti põhikaart OziExplorerisse

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17299
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Maaameti põhikaart OziExplorerisse

Postitus Postitas Landy »

Loll on olla loll, aga sihuke mure.

Mitmed Android põhised kaardirakendused võimaldavad Maaameti lehelt off-line kasutamiseks alla tõmmata lisaks aerofotiodele ka põhikaarti.
Pean silmas seda https://www.upload.ee/image/5705684/kaart-track.png (Näidis võetud ühe foorumi kasutaja teemast)

Kas on mingi võimalus selle kaardi ( mõtlen kogu Eeesti ulatuses) alla laadismiseks ka viisil, mis võimaldaks sellest hiljem teha OziExploreile söödav kaart?

P.S.
Kui mõni osavnäpp selle juba OZI jaoks valmis teinud on, olen korraliku ja toimiva kaardi saamise eest nõus ka vavevatasu jagama.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4472
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Maaameti põhikaart OziExplorerisse

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Kõik on võimalik

Ma kunagi aastaid tagasi tegin miski umbkaudu Tartumaa jagu prooviks huvist, et kas saab
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Maaameti põhikaart OziExplorerisse

Postitus Postitas beginner »

Kas selle teemaga on keegi vahepeal tegelenud? Mina pole aega saanud lõpuni süveneda, kuigi mingeid variante WMS allalaadimiseks liigub. Kas need ka Maaameti omaga töötavad, ei tea.
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”