Raske tableti hoidjat hiluxile.

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
scir
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: T Apr 12, 2016 10:27 am

Raske tableti hoidjat hiluxile.

Postitus Postitas scir »

Tere,

Oleks vaja üks raskema otsa tablet (panasonic toughpad) Toyota Hiluxis stabiilselt ära kinnitada. Kas tänapäeval on Eestis mingi koht kus asja kiiresti aetud saaks, või kas keegi teab kust otsida ja tellida nii et asi paari päevaga kohal oleks? Asun Tartu kandis.

Mida ma ise siiani leidnud olen:
brodit.se on idee poolest sobivad tükid olemas, kuid see plastik, kuhu ta kinnituks, ei ole piisavalt stabiilne ja antud kohast vist ei saa ka tahvlit sinna suunda keerata kuhu vaja. Sobib pigem telefoni hoidmiseks.
ram-mountsilt ei leidnud meelepärast kinnitustoodet.
USA-turult ma hiluxile ei leidnud eriti midagi.
"Midagi-mis-sobib-kõigeks" pole silma hakanud ja tegelikult pole ka eriti otsinud.
Kõige asjalilkuma toote leidsin Austraaliast, kuid kahjuks on parempoolse rooliga auto jaoks:
kas keegi teab, kas kodumaal keegi sellise rauatüki viitsib mõistliku raha eest välja lõigata ära, ära painutada ja viisakaks viimistleda? Kui selle kokku saaks, ilma selle hoidva agregaadita, siis sinna otsa saab juba ram-mountsi tükid panna.
Pilt
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”