Garmini positsioneerimine.

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Suletud
koppees
Fitting 38"
Postitusi: 220
Liitunud: K Mär 19, 2008 2:16 pm
Asukoht: Harjumaa,Padise vald

Garmini positsioneerimine.

Postitus Postitas koppees »

Kas on võimalik leida gps kui see on metsas kadunud.
Kui mul on aega,olen normaalne.Aega aga kahjuks pole.tel 56889722
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

On küll võimalik.
Kasutaja avatar
hans
Rock Crawler
Postitusi: 506
Liitunud: E Mär 17, 2008 8:39 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hans »

Ja kuidas see käib? Kas koduste vahenditega on teostatav või peab mingeid vingeid seadmeid omama?
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

hans kirjutas:Ja kuidas see käib? Kas koduste vahenditega on teostatav või peab mingeid vingeid seadmeid omama?
Kui algne küsija ei vaevu konkreetsemalt kirjeldama, kuhu kadus ja kuidas kadus, siis ei saa ka konkreetsemalt kirjeldada, kuidas otsida.

Üldiselt on tavaline GPS ise passiivne seade, mis midagi välja ei kiirga, seega tuleb teda otsida nagu suvalist muud kadunud asja. Lume alt olen näiteks kadunud autovõtmeid edukalt otsinud metalliotsijaga, aga selge on ka see, et ligikaudne kadumiskoht ja/või liikumistrajektoor peab teada olema, sest tervet metsa nõnda läbi ei jõua käia.
koppees
Fitting 38"
Postitusi: 220
Liitunud: K Mär 19, 2008 2:16 pm
Asukoht: Harjumaa,Padise vald

Postitus Postitas koppees »

Tänud vastajaile.Käidud eilne rada uuesti läbi ja seade leitud.Nagu alati kõige kaugemas punktis. :D
Kui mul on aega,olen normaalne.Aega aga kahjuks pole.tel 56889722
Suletud

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”