Allalaetav "route planner"

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Allalaetav "route planner"

Postitus Postitas erik »

Kas keski oskab soovitada miskit head reisi teekonna planeerijat, kuhu saaks isuga stoppe lisada ja mida saab oma tarbeks failina salvestada. Kunagi oli miski Microsofti route planner soft, aga see oli väga vana asi.
Viimati muutis erik, P Dets 19, 2010 10:18 am, muudetud 1 kord kokku.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
differ
Fitting 38"
Postitusi: 262
Liitunud: P Okt 17, 2010 9:16 am
Asukoht: Saue

Postitus Postitas differ »

Veebipõhine ViaMichelin
Garminil allalaetavad BaseCamp ja MapSource
Mitsubishi Pajero Wagon GLS 2,8TD
Mitsubishi Galant GTZ 3,0
alr
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: R Aug 14, 2009 1:54 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas alr »

Viamichelin "isuga" vahepeatusi lisada ei lase.
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

Tänan soovitamast, aga ükski neist pole hea. On veel soovitusi?
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

Miks Garmin BaseCamp ei sobi? Sul peaks ju Garmini kaardid kogu vajalikule piirkonnale olemas olema.
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

Ma vist laisk, aga kuna marsruudi koostamine (L.Euroopa, Skandinaavia) on töö juures igapäevane, siis minu hääl vanale heale MS Autoroute-le. Hetkel küll 2006, sest uuem läks loojakarja, aga igapäevase kasutaja ütleks, et väga pädev asi on. Maksis pea 1k, ja selle raha on ammu tagasi teeninud. Proovinud veel route66 ja Map&Guide, aga ei sobinud, + legaalse soetamise tarbeks mõttetult kallid.
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

Ma ka pusin siin praegu vana AutoRoute 2004`ga. Igasugu MapSourse`d ja Base Camp`id ei tööta nii, lihtsalt kui AutoRoute. Ja tervet trippi (15 tkm)ei ole võimalik nende ühegagi teha, nii et kogu tripi kodus läbi mängid.
Ma tean küll, et et tripp koosneb ettappidest ja iga uue päeva tuju määrab järgmise route`i. Aga tore oleks mingi baas tripp paika panna ja seda siis reisil olles sättida. Võibolla on viga ka minus, et Garmini soft mulle ei meeldi.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

ok, tegelikult ma saan aru. KUI tripp jääb Euroopa piiresse, siis minu hääl läheb MS MapPoint 2010-le.

Kui tripp väljub Euroopast, siis pole sul Garmini kohmakatele asjadele vist mõistlikku alternatiivi, mis oleks võimeline ruutima.

Kui TÄPNE ruuting pole aga oluline tee oma visualiseeritud tripp näiteks Google Earth-is. Selle tasuta laiatarbe versioon ajab sul asja ka ära.
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”