TomTom One XL

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
rmann
Rock Crawler
Postitusi: 944
Liitunud: R Mai 11, 2007 11:00 pm
Asukoht: Tallinn

TomTom One XL

Postitus Postitas rmann »

Tere,
Kas keegi on kursis sellega , et kas vahetatakse seadme sisemist akut ?
Nii kui võrgust (siis vooluvõrgust) eemaldada siis peab vastu ca 5 min ja siis paneb ennast kinni kuna aku tühi .
Pole ise sisse vaadanud ja ei oska marki öelda.Kui öeldakse et saab siis hakkan lahti katkuma.

Teine asi veel :
Kes pakub norm. kaarti seadmele ?
LC70 2,4td
Chevy K5 6,2d V8
UAZ 31512
LC80 4,2td

Ja kui keegi tunneb vajadust siis : 50 97 26üheksa


Pilt
Kasutaja avatar
OHT
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: E Jaan 08, 2007 12:10 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas OHT »

Kasutaja avatar
rmann
Rock Crawler
Postitusi: 944
Liitunud: R Mai 11, 2007 11:00 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rmann »

Väga hea.Hakkan nokkima.
LC70 2,4td
Chevy K5 6,2d V8
UAZ 31512
LC80 4,2td

Ja kui keegi tunneb vajadust siis : 50 97 26üheksa


Pilt
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

Kui veel hilja ei ole, siis ära kohe vahetama torma. Mul küll TomTomi kogemus puudub, aga Garmini Nüvil läheb ka aku paari aastaga lahjaks. Mina jõudsin otsaga 5minutini, siis viskas pildi tasku, piiksuma hakkas kohe kui saba seinast. Tuletasin meelde mobiili kogemust, et pidev laadimine on aku surm ja lasen nüüd korra päevas täiesti tühjaks laadida, alles siis saba seina. Kui esimese paari korra järel kestis juba 30 minutit (heledus 20% ) siis hiljem on nõus ka 2h iseseisvalt töötama. Minu jaoks piisavalt.
Andre111

Postitus Postitas Andre111 »

rmann kirjutas:
Väga hea.Hakkan nokkima.
Kas muidu uus aku olemas? Kui jah siis oskad öelda kus kohast ja mis hinnaga on võimalik osta? Endalgi siin mõni TomTomi mudel vajab aku vahetamist.
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”