Kas Gps Sportrak baas mudel on võimalik eesti keelseks muuta

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Kondimurdja
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: K Veebr 21, 2007 11:28 pm
Asukoht: Tallinn

Kas Gps Sportrak baas mudel on võimalik eesti keelseks muuta

Postitus Postitas Kondimurdja »

http://www.hot.ee/sportrak/ (kollane)
Oskate, midagi öelda??? :roll:
Kasutaja avatar
Raitz
Fitting 38"
Postitusi: 368
Liitunud: T Veebr 13, 2007 2:23 pm
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Kunagi sellega metsas käidud, ega ta peale koordinaatide midagi mõistlikku näidata ei oska, ok backtrack ehk ka hädapärast. Kiirust ja kõrgust. Kaarti ta ei oma ja minu teada Eestistada teda ka kuidagi ei õnnestu ja ega seal midagi Eestindada olegi. Peale selle et teda on võimalik panna L-Esti näitama. Peaks suhtlema arvutiga üle Com pordi, seega vajalik kas usb adapter või com port arvutil, et teda moodulina kasutada. Samas subjektiivsetest kogemustest julgen väita, et tundlikus on tal üsnagi hea, parem kui enamusel välistel moodulitel.
1 Hobujõud
Kondimurdja
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: K Veebr 21, 2007 11:28 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kondimurdja »

jama just selles, et ma ei oska inglis keelt ja siis ei saa mitte mõhkugi aru mis on mis. Sõnu on nii palju aga aru saan mõnest üksikust. :(
Kasutaja avatar
Raitz
Fitting 38"
Postitusi: 368
Liitunud: T Veebr 13, 2007 2:23 pm
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Kondimurdja kirjutas:jama just selles, et ma ei oska inglis keelt ja siis ei saa mitte mõhkugi aru mis on mis. Sõnu on nii palju aga aru saan mõnest üksikust. :(
Aga siis vast väiksest väliõppusest kasu :)
1 Hobujõud
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

Kondimurdja kirjutas:jama just selles, et ma ei oska inglis keelt ja siis ei saa mitte mõhkugi aru mis on mis. Sõnu on nii palju aga aru saan mõnest üksikust. :(
no aga mis keelt sa oskad? keelevalikud on tal kindlasti menüüs, vaevalt aga Garmin teda eestindama hakkab -turg on liiga väike.
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Kasutaja avatar
tt
Fitting 38"
Postitusi: 300
Liitunud: T Aug 08, 2006 1:18 am
Asukoht: Tallinn Mähe

Postitus Postitas tt »

http://www.gps.ee/static/body/files/1.SporTrak.zip

eestikeelne Sportrak tarvitamisõpetus
Pilt
Kondimurdja
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: K Veebr 21, 2007 11:28 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kondimurdja »

trc kirjutas:
Kondimurdja kirjutas:jama just selles, et ma ei oska inglis keelt ja siis ei saa mitte mõhkugi aru mis on mis. Sõnu on nii palju aga aru saan mõnest üksikust. :(
no aga mis keelt sa oskad? keelevalikud on tal kindlasti menüüs, vaevalt aga Garmin teda eestindama hakkab -turg on liiga väike.
Eesti keelt oskan :lol:
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”