EOMAP üllitamas Eesti kaarti Garmini seadmetele
Moderaatorid: hulkur, Moderators
Mul nüüd kaardiversioon 21.04b.
On jällegi jupike parem, kui oli varem. Uuendusteks siis kaardile märgitud hoonestusalad ja talunimed, mis on minu arvates vägagi kasulik, enam ei sõida "kogemata" kellegi hoovi. Navigeerimine on ka täitsa pandav, kuigi aadressiotsing majade numbreid veel ei toeta. Pärnust Tapale juhatati kenasti
On jällegi jupike parem, kui oli varem. Uuendusteks siis kaardile märgitud hoonestusalad ja talunimed, mis on minu arvates vägagi kasulik, enam ei sõida "kogemata" kellegi hoovi. Navigeerimine on ka täitsa pandav, kuigi aadressiotsing majade numbreid veel ei toeta. Pärnust Tapale juhatati kenasti
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Linnade menüü abil pidi saama talukohti otsida, hiljem võin proovida, kuidas asi täpsemalt töötab. Navigeerimist proovisin Enge-Tapa vahel ja sellega sai aparaat küll kenasti hakkama. Aadressi otsing kuni tänavani töötas igati kenasti.
Ostusoovi avaldamiseks saatke palun E-KIRI Tõnu Kraudile tonu.kraut "ätt" eomap.ee või helistage numbril GSM +372 53 226 502.
Ostusoovi avaldamiseks saatke palun E-KIRI Tõnu Kraudile tonu.kraut "ätt" eomap.ee või helistage numbril GSM +372 53 226 502.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Ei pea paika. Aadressi järgi otsides saab need asustatud punktid, kus on nimelisi tänavaid (või nimelisi tänavaid koos majanumbritega). Muud asustatud punktid (ka need, milles pole aadressinfot) tulevad valikust Linnad.Pomo kirjutas: Kuhugile väiksemasse kohta saad ainult niimoodi, et otsid selle koha ise üles kaardi peal ja siis käsid sinna minna. Aadressi järgi saad vähestesse kohtadesse.
Regio vs EOMAP Garmin Nüvil. Mõned minupoolsed tähelepanekud.
Selle aasta algusest soetasin Regio ( uuendatud versioon, sihtkpohta juhendamisega). Võib olla, et jäin igati rahule. Kuna põhiliselt kasutan GPSi asukoha määrajana ( mitte suunajana), olin tihtipeale meeldivalt üllatunud nähes kaardil metsateid, mida polnud küll kümneid aastaid sõidetud. Ka väikseimad ( metsikumad) metsateed olid kaardilt näha..
Aprillis kuulsin, et on välja lastud uus EOMAP i versioon, mis pidi olema varustet parima Eesti kaardiga. Regio kaart GPSist välja - EOMAP asemele. Kõik kaasfoorumlaste poolt kirjutatu, vastab tõele. Elektriliinid, talunumed, ilusad vaated etc olemas.. AGA kahjuks on teid kaardil vähe. Metsateed on kaetud u 50% ulatuses ( või veel vähem). Ma saan aru, et tavaline turist ei roni metsa . Mina aga sõidaks küll.
Nii et arenemisruumi on. Loodame, et uuendatud versioonides, see "pisiviga" parandatakse
Selle aasta algusest soetasin Regio ( uuendatud versioon, sihtkpohta juhendamisega). Võib olla, et jäin igati rahule. Kuna põhiliselt kasutan GPSi asukoha määrajana ( mitte suunajana), olin tihtipeale meeldivalt üllatunud nähes kaardil metsateid, mida polnud küll kümneid aastaid sõidetud. Ka väikseimad ( metsikumad) metsateed olid kaardilt näha..
Aprillis kuulsin, et on välja lastud uus EOMAP i versioon, mis pidi olema varustet parima Eesti kaardiga. Regio kaart GPSist välja - EOMAP asemele. Kõik kaasfoorumlaste poolt kirjutatu, vastab tõele. Elektriliinid, talunumed, ilusad vaated etc olemas.. AGA kahjuks on teid kaardil vähe. Metsateed on kaetud u 50% ulatuses ( või veel vähem). Ma saan aru, et tavaline turist ei roni metsa . Mina aga sõidaks küll.
Nii et arenemisruumi on. Loodame, et uuendatud versioonides, see "pisiviga" parandatakse
ONE LIFE, LIVE IT !!!
Land Rover Discovery 300TDI, Camel Trophy
Land Rover Discovery 300TDI, Camel Trophy
- Landy
- Typo Master 2.1
- Postitusi: 17326
- Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
- Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
- Kontakt:
Kui sul on mälukaardiga mudel, siis saad ju mõlema tootja kaarti kordamööda pruukida.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Olen ka seda kuulnud, et saad kasutada, seega peaks seda spetsialistide käest rohkem uurima.vtl kirjutas:EOMAP-i kaardi saad osta seadmesse installeerituna ja Regio SD kaardil. Siis võid neid kordamööda sisse-välja lülitada, ilma et peaks (mälu)kaarte lappama.Trophy kirjutas:Veel parem oleks, kui saaks mõlemaid korraga pruukida...
Kahte kaardikihti korraga sisse lülitada pole hea mõte.
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
- hulkur
- been there, done that
- Postitusi: 1552
- Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
- Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
- Kontakt:
Kahe kaardikihi korraga sisselülitamise korral võib juhtuda, et üks katab teise. Näiteks kui GPS-i on korraga laetud nii Regio kui BlueChart merekaardid, siis merekaart katab maismaa täielikult igal zoomi tasemel, sama olen kohanud ka masinates, milles on nii City Navigator kui Regio, siis CN katab Regio täielikult ja seda näeb alles peale CN-i väljalülitamist. Samas olen kohanud ka situatsiooni, kus on paralleelselt sisselülitaud kaks sama piirkonna kaarti, siis näidatakse mõlemat ja kui info täpselt ei kattu - näiteks tee on veidi teises kohas, siis ongi näha kaks paralleelset teed... Seega võib proovida mis pilt avaneb kui nii EOM kui Regio on korraga sisselülitatud, midagi hullu juhtuda ei saa, ainult GPS võib refreshimisel aeglasemaks muutuda.no fear kirjutas: Olen ka seda kuulnud, et saad kasutada, seega peaks seda spetsialistide käest rohkem uurima.