EOMAP üllitamas Eesti kaarti Garmini seadmetele

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

anttix kirjutas:Miskipärast ma siiski arvan, et selle kaarditoote õiglane hind ongi ca. 700EEK, mitte 1400EEK. Ma ei usu ka seda, et Euronics kaarti ca 700-ga müües Regiole peale maksab või Jakari nendelt GPSi ostnud klientidele 550EEKist hinda pakkudes ise peaaegu tonni juurde maksab...
"Õiglane" hind kujunes ilmselt Regio-EOMAP-i konkurentsi käigus ja on hetkel 500 krooni.

Ma ei olegi arvanud (ega väitnud) seda, et edasimüüja kellelegi juurde maksab. Pigem võis see kunagi nii olla, et Garmini maaletoojad panid mingi papi alla, et Regio oma kaardi nende gepsule pordiks. Arenduseks antud raha tagasiteenimiseks lepiti kokku, et võõrastelt võtame topelt.
Kuna aeg on edasi läinud ja autonavist saanud supermarketi kaup, on kaks võimalikku selgitust:
a) Euronics ületab oma müügikogustega nishipoodide käibed ja sai Regioga eraldi kokkuleppe. Väga võimalik, et navid saabuvad müüki hoopis teisi kanaleid pidi (Poolast vms.)
b) Euronics ostis kohalikult Garmini maaletoojalt hulgaliselt komplekte sisse ja komplekteeris navid-kaardid ümber. Summaarselt teenib müükide pealt kokku ikka samapalju, aga saab üksikuid hindasid konkurentidega võrreldes soodsamalt näidata.
Arbo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: T Mai 06, 2008 11:34 am
Kontakt:

Postitus Postitas Arbo »

EO Map kaarti saab osta SIIT, samas ka hea hinnaga Colorado.
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

Arbo kirjutas:EO Map kaarti saab osta SIIT, samas ka hea hinnaga Colorado.
Ma ei viidanud velo.clubbers.ee foorumis siinsele teemale mitte selleks, et Sa avastaksid järjekordse koha, kuhu oma pa1mteki reklaami toppida.
Mitmesse foorumisse ja blogisse Sa veel spämmisid? looduspilt.ee-s ja eestifotos juba nägin, kas mõni koht jäi veel vahele?

Siinses müügifoorumis on muideks reegel, mis muuhulgas ütleb:
Kui sa tahad teha oma ärile reklaami, siis iga foorumi kasutaja peab saama sinu poe letihindadest 25% odavamalt.
Arbo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: T Mai 06, 2008 11:34 am
Kontakt:

Postitus Postitas Arbo »

vtl kirjutas:Ma ei viidanud velo.clubbers.ee foorumis siinsele teemale mitte selleks, et Sa avastaksid järjekordse koha, kuhu oma pa1mteki reklaami toppida.
Mitmesse foorumisse ja blogisse Sa veel spämmisid? looduspilt.ee-s ja eestifotos juba nägin, kas mõni koht jäi veel vahele?

Siinses müügifoorumis on muideks reegel, mis muuhulgas ütleb:
Kui sa tahad teha oma ärile reklaami, siis iga foorumi kasutaja peab saama sinu poe letihindadest 25% odavamalt.
ära tigetse, et ise kõige soodsamast kohast ei ostnud... hoiad silma peal kõikjal, ei jäänud midagi vahele:)

Minu, nagu sinugi viited ei ole ju müügikuulutused ja kannavad sõnumit selle kohta, kust üldse saab head asja ja kust kõige soodsamalt. Palmtek.ee ei ole mulle rahateenimise koht, põhitööd teen mujal. (peakski vist ettevõtlusvormi muutma tarbijate ühistuks...;)
Kilpkonn
Fitting 38"
Postitusi: 364
Liitunud: R Dets 14, 2007 10:32 am
Asukoht: Tallinn, asfalt

Postitus Postitas Kilpkonn »

Saab siis 25% odavamalt?
:wink:
O|||||||O
Arbo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: T Mai 06, 2008 11:34 am
Kontakt:

Postitus Postitas Arbo »

Kilpkonn kirjutas:Saab siis 25% odavamalt?
:wink:
EO Mapi eelinstallitud kaart on lausa 70% odavam, kui Regio kaart Garmin.ee-s :)
Kilpkonn
Fitting 38"
Postitusi: 364
Liitunud: R Dets 14, 2007 10:32 am
Asukoht: Tallinn, asfalt

Postitus Postitas Kilpkonn »

vtl kirjutas:... sinu poe letihindadest...
Mis see Regio või Garmin.ee siia puutub?
O|||||||O
Arbo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: T Mai 06, 2008 11:34 am
Kontakt:

Postitus Postitas Arbo »

Kilpkonn kirjutas:
vtl kirjutas:... sinu poe letihindadest...
Mis see Regio või Garmin.ee siia puutub?
Ega ei puutugi, see on vaid illustratsioon. Kui mul lett oleks, siis võiks internetis 25% alla teha küll.
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

Arbo kirjutas:ära tigetse, et ise kõige soodsamast kohast ei ostnud...
Mina ostan oma kola otse maaletoojalt ning oma ostukoguste juures edasimüüjahinnaga. See ei tähenda veel, et ma foorumis sellega tasapisi äritsema hakkaks.
Arbo kirjutas:Minu, nagu sinugi viited ei ole ju müügikuulutused ja kannavad sõnumit selle kohta, kust üldse saab head asja ja kust kõige soodsamalt.
Jajah, ja juhtumisi on see firma, mille kontaktides ilutsevad Sinu kontaktid. Ei näe just kõige erapooletuma sõnumina välja.
Arbo kirjutas:Palmtek.ee ei ole mulle rahateenimise koht, põhitööd teen mujal. (peakski vist ettevõtlusvormi muutma tarbijate ühistuks...;)
Mis vahet seal on, kas Herbalife stiilis võrkturundus foorumites on Sinu primaarne või sekundaarne sissetulekuallikas. Tahad oma ettevõttele reklaami teha, siis tee seda selleks ettenähtud kohas.
Arbo kirjutas:
Kilpkonn kirjutas:
vtl kirjutas:... sinu poe letihindadest...
Mis see Regio või Garmin.ee siia puutub?
Ega ei puutugi, see on vaid illustratsioon. Kui mul lett oleks, siis võiks internetis 25% alla teha küll.
"Letihind" on see hind, millega Sa oma kaupa-teenust avalikult kõigile välja reklaamid.
Mingist "internetihinnast" ei soovi mina isiklikult midagi kuulda. Kui kodanik trambib Sinu äri uksest sisse ja teatab, et ta on 4x4.ee-st, siis peab ta nimetatud EOMAP-i kaardi saama antud hetkel Sinu käest SD-l 442 krooniga ning eelinstalleerituna 318 krooniga ja kogu lugu.
Kilpkonn
Fitting 38"
Postitusi: 364
Liitunud: R Dets 14, 2007 10:32 am
Asukoht: Tallinn, asfalt

Postitus Postitas Kilpkonn »

Arvestades, et
Arbo kirjutas:...Palmtek.ee ei ole mulle rahateenimise koht...
siis ei tohiks 25% ale ju probleem olla :lol:
O|||||||O
Arbo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: T Mai 06, 2008 11:34 am
Kontakt:

Postitus Postitas Arbo »

Any publicity is good publicity... aga ma ei malda diskuteerida enam letihinna definitsioonist, internetifoorumi eetikast, reeglitest jne. Tagasihoidlik viide kuhugi ei ole veel spämm, mis vastu tahtmist postkasti tuleb - keda huvitab hea hind, klikkab. Kui nüüd päris aus olla, siis peaks moderaator selle GPS-i kaartidest kõrvale kaldunud jutulõnga kustutama.
Arbo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: T Mai 06, 2008 11:34 am
Kontakt:

Postitus Postitas Arbo »

Kilpkonn kirjutas:Arvestades, et
Arbo kirjutas:...Palmtek.ee ei ole mulle rahateenimise koht...
siis ei tohiks 25% ale ju probleem olla :lol:
spetsiaalselt sulle - kui teed täna enne tööpäeva lõppu tellimuse ja kirjutad kommentaaridesse ale 25%, saad EO Mapi kaardi 25% odavamalt
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

Arbo kirjutas:Any publicity is good publicity... aga ma ei malda diskuteerida enam letihinna definitsioonist, internetifoorumi eetikast, reeglitest jne. Tagasihoidlik viide kuhugi ei ole veel spämm, mis vastu tahtmist postkasti tuleb - keda huvitab hea hind, klikkab.
Olen jätkuvalt seisukohal, et varjatud reklaam on hullem, kui otsene spämm, mis postkasti potsatab. Viimase võib välja filtreerida või ära kustutada, muu jutu sees olevat "heade pakkumiste linki" loed paratamatult.

Asi ei ole "ühes tagasihoidlikus viites" - oluline on see, et selline käitumine ei saaks valdavaks, harjumuseks ja vaikiva aktsepteerimise osaliseks, muidu muutuvad varsti ka foorumid loetamatuks. Seega tuleks sellised alged minu arvates ära tappa, kuniks veel pisikesed on.

Ei midagi isiklikku, aga minu valuläve ületas antud juhul asjaolu, et see "tagasihoidlik informatsiooniline teadaanne":
a) Oli Sinu esimene ja seni ainus postitus selles foorumis, vales alafoorumis pealekauba;
b) Tekkis siia päev pärast seda, kui postitasin teise foorumisse, teemasse kus ka Sina oma müügijutuga aktiivne olid, antud 4x4.ee teema viite.
Arbo kirjutas:Kui nüüd päris aus olla, siis peaks moderaator selle GPS-i kaartidest kõrvale kaldunud jutulõnga kustutama.
Vaata, et moderaator koos kaldunud jutulõngaga Sind ennast ära ei kustuta...
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

Arbo kirjutas:
Kilpkonn kirjutas:Arvestades, et
Arbo kirjutas:...Palmtek.ee ei ole mulle rahateenimise koht...
siis ei tohiks 25% ale ju probleem olla :lol:
spetsiaalselt sulle - kui teed täna enne tööpäeva lõppu tellimuse ja kirjutad kommentaaridesse ale 25%, saad EO Mapi kaardi 25% odavamalt
Tegin samuti täna kell 16:58 tellimuse eelinstalleeritud EOMAP-i kaardile hinnaga 425 kr miinus 4x4.ee ale 25% = 318 kr. Millal ma saan oma GPS-iga tulla kaarti seadmesse installeerima?

Edit: tuleb välja, et eelinstalleeritud kaarti saab ainult seadmega koos ostes.
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

Krt... pruugib mul korra interneti levialast väljas käia, kui juba mingid ühe postiga njuubid hakkavad foorumis reklaami tegema.... HOIATUS!!! :evil:
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”