EMT vs. teised

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Kasutaja avatar
raulex
Fitting 44"
Postitusi: 429
Liitunud: L Nov 29, 2008 9:01 pm
Asukoht: Harjumaa,Loo.

Postitus Postitas raulex »

helar kirjutas:Tänapäeva telefonid on minumeelest täielik saast.
Panin enda ja naise telefoni kusagil karu pe--ses kõrvuti.Mul on levi ,tal pole .Helistamisega samamoodi. Mõlemad oleme emt s.
Ostke omale normaalne telefon ja saate igalpool rääkida.
Kui telefon võimaldab ,siis valik "ainult GSM/keela 3G" võib anda mõnes kohas väga häid tulemusi.
Ericsson igatahes tegi 3G võrgus igasugust jama(hakkis,katkestas kõnesid) ,GSM võrgus töötas ideaalselt.
Probleem esineb eelkõige 3G võrgu äärealadel ja siseruumides.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Endal taskus N6310 (Elisa) ja N5100(EMT) , maal oli pikalt kasutuses N2010(kuniks akusid saada oli), sest see oli mäletamist mööda 1,2 või 1,5 watti võimsusega. Tõsi ta on, et samas võrgu eri ajastu telefonidega on levi erinevus väga suur.

Elukaaslasel jällegi Elisa kaart, sees sest töörumides (väljaspool Tallinna ja paksude betoonseintega laoruumid) EMT ei levi.

P.S.
Kes tahab pidevalt "levis olla" see ostu kahe SIM kaardiga aparaat ja kahe operaatori kaardid sisse ning tehku ristsuunamine "kui levist väljas suuna teisele numbrile"
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Postitus Postitas uppund kana »

Olin kah aastaid EMT-is. Aasta tagasi kolisin kõige täiega Elisasse. Võtsime selle äri paketi 990.- eeku kuus, sisaldab nettiühendust, piiramatu arv telefoninumbreid ja mingi hunnik kõneaega. Helistan omateada päris palju aga seda paketis sisalduvat kõnemahtu pole suutnud kunagi lõhki rääkida. Varem olid EMT-i arved pidevalt üle tonni ja liseks tuli veel ka neti eest maksta Elionile. Ka meeldib see ,et meil on oma kliendihaldur kes pesitseb Pärnus kohapeal. Temale saab kurta kõik mured ja peab ütlema ,et lahendused tulevad üsna kiiresti.
Mis telefoni puutub siis hankisin endale Samsungi kahe sim kaardiga telefoni, ülimalt rahul.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
weix2
Fitting 44"
Postitusi: 423
Liitunud: K Sept 03, 2008 8:14 pm
Asukoht: Rakvere, Palmse, 51kaksüks740

Postitus Postitas weix2 »

Landy kirjutas: P.S.
Kes tahab pidevalt "levis olla" see ostu kahe SIM kaardiga aparaat ja kahe operaatori kaardid sisse ning tehku ristsuunamine "kui levist väljas suuna teisele numbrile"
Minul 2 simiga samsung oli, levi oli jällegi kehva, kusjuures uhes kaardipesas oli alati pulk rohkem kuigi mõlemad olid emt kaardid :shock: keera telefoni kuidas tahad. Läx turgu ja elan oma vana eriksoniga edasi :)
Veiko Aart 51 kaksüks 740
Offroad is better road than bad road!
Asjaarmastajad 179
Kasutaja avatar
JoelH
Fitting 38"
Postitusi: 220
Liitunud: K Apr 04, 2007 8:47 pm
Asukoht: Tallinn/Salmistu
Kontakt:

Postitus Postitas JoelH »

Olen ka proovinud kõiki meie operaatoreid ja EMT on ja jääb tõenäoliselt parimaks minu jaoks. Väga oluline on ka klienditeenindus mis EMT-l toimib väga kenasti ja mugavalt, enamus asju saab kas kliendihalduri või info abil korda aetud.

Tele2-st ei saa sel teemal rääkidagi, seal mingid umbkeelsed venelased tööl kes oskavad ainult "mingje esindjusse" ja iga asjaga peab paar tööpäeva ootama. Rõhuvad hinnale ja isegi kui levi on parem viimasel ajal siis kogu see nende suhtumine on lihtsalt jama. Ja üldisest kui vaadata seda seltskonda kes esindustes oma "tasuta" telefone võtmas käivad siis ega ei imesta ka, et see asi ei parane.

Elisa kohta ei ütle midagi halba, lihtsalt teisejärguline.


PS. Savisaar räägib SEB-pangas TELE2-ga.
Milwaukee, AEG, Ryobi, Homelite ja tööriistade ja aiatehnika müük, garantiiremont ja varuosad.

Kauplus: Tallinn, Kadaka tee 7/2
www.tööriistapood.ee
http://www.milwaukee.ee
53730444
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Postitus Postitas uppund kana »

weix2 kirjutas:
Landy kirjutas: P.S.
Kes tahab pidevalt "levis olla" see ostu kahe SIM kaardiga aparaat ja kahe operaatori kaardid sisse ning tehku ristsuunamine "kui levist väljas suuna teisele numbrile"
Minul 2 simiga samsung oli, levi oli jällegi kehva, kusjuures uhes kaardipesas oli alati pulk rohkem kuigi mõlemad olid emt kaardid :shock: keera telefoni kuidas tahad. Läx turgu ja elan oma vana eriksoniga edasi :)
Hm ei ole nagu täheldanud sellist probleemi kah 2 Elisa kaarti telefonis ja mõlemad toimivad ok. Kui võrrelda Nokia E66 versus Samsung siis igatahes on minul Samsaga parem levi. Aga noh kõigil omad head ja vead.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
4x4JIM
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 145
Liitunud: K Okt 21, 2009 1:08 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 4x4JIM »

Olen juba 10a. RLE ja nüüd siis Elisa klient.
Levi on olnud igal pool kus EMT ja TELE 2 gi. Ja mõnes kohas rohkem.
Miks olen Elisa klient on see, et hinnad on paremaad kui EMT vähemalt minule. Meil on Elisa Pere 1000 + pakett mille täis rääkimine on keeruline.
See aasta mõtlesin operaatori vahetusele seoses personaal kliendi halduri vahetusele e. minu oma läks ära või lasti lahti või edutati vahet pole.
Aga asemele pandi mingi tibi kes mitte sittagi ei tee. Eelmiselt kliendi haldurilt sain 4 telefoni täiesti tasuta ja 2 väga soodsa hinnaga.
Ehk meile rakendati samu soodustusi mida siis liituvale kliendile kuna julgesin küsida, et vabandage, et olen olnud 10 a klient ja tahaks ka midagi soodsamalt muidu hakka või 1,5 a tagant võrku vahetama. Tuldi vastu!
Aga nüüd mingi tibi närakas kes põhimõtteliselt ei tee midagi. Olen küll tema personaal klient kuid ei tunne küll end niimoodi.

Asi läks juba pikaks aga Elisas oli Septembris sarnane nali kus oli mingi võrgu osa Tallinnas maas.

Aga ma arvan, et vahet pole kus võrgus oled kõikidel on mingi viga parimat pole. Võta see mis kõige soodsam ja sinu enam viibitud kohtades levi omavad.
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

Olin alguses emtis mingi 3 sis võtsin elisa numbri ja nüüd ülekolinud numbriga mitu korda igale poole,aga nüüd tele2 klient,kõikidel operaatoritel on leviga probleeme ja ei tee vahet kas nüüd räägid emti võrgus või mitte.
Aga tele2 pluss on see,et ma räägin nii palju kui jaksan,saadan smsse nii palju kui jaksan ja olen netis nii palju kui jaksan ja see kõik maksab mulle
387eeku 8)
56157755
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2865
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Postitus Postitas totu »

Kõik head, EMT lihtsalt veidi parem või kõik kehvad, EMT veidi vähemkehv. Elisa kogemus olematu aga "kukuška"ga on igasuguseid auke ja katkemisi märgatavalt rohkem kui EMTga. Eks näitaja seegi et viimane ei ole pidanud kaubamärki vahetama, tavaliselt tehakse seda kui maine väga alla käib.
PS. NMT- EMT klient algusest peale, aegadest kui levi oli vaid suuremates linnades ja telefoniaparaat kaalus kilodes.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
säinas
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: T Mär 31, 2009 6:13 pm
Asukoht: Maramaa

Postitus Postitas säinas »

linnades pole muarust mingit vahet. aga emt-l on enamasti parem levi metsas ja rabas (n kuresoo, endla soostik, puhatu soostik).
EMT klient vist 1995 aastast. Räägin vähe, siis pole ka hind nii oluline.
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Olin Radiolinja- Elisa klient alates 1996 kui ma ei eksi. Nüüd vahetasin EMT- vastu, kuna tegemised nõuavad käimist riikides, kus Elisa roamingut ei suuda pakkuda tänase päeva seisuga. Teine põhjus miks vahetasin on EMT ja iPhone võimalused eestis. Levi kohapealt ei oska öelda, Elisale mul selle kohapealt küll pretensioone pole ja seda üle maailma niipalju, kui ma käinud olen.
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
Kasutaja avatar
differ
Fitting 38"
Postitusi: 262
Liitunud: P Okt 17, 2010 9:16 am
Asukoht: Saue

Postitus Postitas differ »

On mis on, aga homme EMT-s kõik kõned tasuta. http://www.e24.ee/?id=351009
Mitsubishi Pajero Wagon GLS 2,8TD
Mitsubishi Galant GTZ 3,0
JaanusLI
Fitting 38"
Postitusi: 396
Liitunud: E Aug 11, 2008 10:41 pm
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Postitus Postitas JaanusLI »

differ kirjutas:On mis on, aga homme EMT-s kõik kõned tasuta. http://www.e24.ee/?id=351009





Mina panen kõik majas olevad telefonid laadima :lol:
MÕNUMUMMID-e rooliväänaja. 53435237
TR-3 valmimas.
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

JaanusLI kirjutas:
differ kirjutas:On mis on, aga homme EMT-s kõik kõned tasuta. http://www.e24.ee/?id=351009


Mina panen kõik majas olevad telefonid laadima :lol:
Et siis homme saad kõik seni seni rääkimata jutud ära rääkida?
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Postitus Postitas pilgrems »

Homme on EMT võrk hullemini umbes kui aasta vahetusel.
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”