Olen veendunud, et on võimalik, aga kuna inimene on loomult laisk, siis ei viitsi ise leiutama-katsetama hakata, aga kuna kasutan mõlemat programmi paralleelselt oleks jube mugav kui ei peaks koordinaate mõlemasse sisestama, vaid piisaks ühe wpt faili konvertimisest teisele söödavaks.
Seega kui keegi on teinud, ehk viitsib populaarselt step-by-step äraseletada, võib ka privaatselt kui avalikult ei taha...
APS ja OZI waypointide vastastikune konvertimine
Moderaatorid: hulkur, Moderators
OZI-sse pole küll waypointe konvertinud, aga eTrexi tõmbamiseks sai küll väike Exceli tabel valmis tehtud. Ehk siis DBF->XLS konverter, exceli macro mis teeb sekunditest kraadid ja minutid ja salvestab asja sobiva formaadiga tekstifaili, mida saab siis teise programmi importida.
Tagurpidi pole siiani vaja olnud aga usun et on võimalik.
Tagurpidi pole siiani vaja olnud aga usun et on võimalik.
Hannes Kask, Shrek Offroad Team
http://4x4shrek.planet.ee
http://4x4shrek.planet.ee
-
- Zootramm
- Postitusi: 718
- Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
- Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi
Kuna uus Regio võimaldab mitmeid oma teekonnapunkte, võiks see olla nt. Turismi sõitmisel täitsa kasutuskõlblik. Siit küsimus: kas kellelgi on kogemust, kuidas APSi või OZI punkte Regiole söödavale kujule viia?
Viimasel Saarekollil oli nagu ära tehtud, aga jäi meelde, nagu oleks osade punktide asukohtadega mingeid probleeme olnud.
Tegelikult oleks maksimaalne eesmärk, et oleks käepärast mingid softijupid, millega saaks nt. APSi waypointid OZIsse, Regiosse ja Garminisse.
Üks probleem meenub veel: Venemaal anti OZI punktid, saatsin need Garminisse, aga GPSist punktide koordinaate vaadates olid lõpud veidi teisenenud. Kas tegelikud asukohad (OZI kaardil ja GPS kaardil) ka nihkes olid, ei mäleta. Vähemalt OZI järgi olid punktid paigas. Ju see mingi setupi viga on, aga ka siin oleks nõu teretulnud, kui keegi sama juhtumiga on kokku puutunud. Endal on OZI kogemus väike.
Viimasel Saarekollil oli nagu ära tehtud, aga jäi meelde, nagu oleks osade punktide asukohtadega mingeid probleeme olnud.
Tegelikult oleks maksimaalne eesmärk, et oleks käepärast mingid softijupid, millega saaks nt. APSi waypointid OZIsse, Regiosse ja Garminisse.
Üks probleem meenub veel: Venemaal anti OZI punktid, saatsin need Garminisse, aga GPSist punktide koordinaate vaadates olid lõpud veidi teisenenud. Kas tegelikud asukohad (OZI kaardil ja GPS kaardil) ka nihkes olid, ei mäleta. Vähemalt OZI järgi olid punktid paigas. Ju see mingi setupi viga on, aga ka siin oleks nõu teretulnud, kui keegi sama juhtumiga on kokku puutunud. Endal on OZI kogemus väike.