Ladoga kaardid OZI-le

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Ladoga kaardid OZI-le

Postitus Postitas hulkur »

Ladoga kaardid OZI-le!

Olen saanud korrastatud Ladoga kaardikomplekti OZI-le. Komplekt koosneb NL Kindralstaabi kaartidest. Kogu alast on olemas 1:200k, osadest piirkondadest 1:100k ja kõigist võistluspiirkondadest 1:50k, samuti Peterburi linn ja ümbrus 1:50k.

Kui on huvilisi siis olen neid nõus koos kiire OZI baaskursusega väikese meelehea eest loovutama :)

Kuna olen enamuse ajast maal (70km Tallinnast, natuke enne Loksat) ja väga tihti peale tööpäeva lõppu linnas pole, siis hea oleks kui te lepiks omavahel mingi õhtu kokku ja tuleks minu juurde, koos oma võistlus-arvutitega. Saaks teile kõigile korraga asja ära näidata-rääkida ja kaardid ka aidata arvutisse laadida. Saate need ka 2 CD-l, kogu materjal on ca 1Gb.

Kuna Q-Kulgur juba avaldas soovi, siis võiksite Priiduga konsulteerida.

terv,
Andres
Suletud

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”