Dodge Ram 2WD Lo

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Pata
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: R Juul 03, 2009 6:06 pm

Dodge Ram 2WD Lo

Postitus Postitas Pata »

Autoks mul siis 1997 aasta Dodge Ram 2500 4x4. Mõnikord on vaja sõita mul kolmeteljelise täishaagisega. Sellise haagisega tagurdamine nõuab natuke nikerdamist, rooli keeramist paremale-vasakule, kui nihu läheb siis jälle edaspidi tiisli otseks tõmbamist jne. (näiteks oma koduhoovi saangi haagisega ainult nii, et tuleb suure tee pealt täisnurga all hoovi tagurdada, lisaks väike kallak). Käigukastiõli temperatuur tõuseb sellise tegevusega päris kiiresti. Kindlasti oleks käigukastile (automaat) meeltmööda, kui ma kasutaksin aeglustit. Aeglustiga lülitub kohe ka esisild ja selline hea haarduvusega pinnasel murdmine ei pruugi meeldida vahekastile, eriti kui mingi raskus ka koormana veokastis on.

Siit ka minu küsimus, et kuidas oleks võimalik kasutada aeglustit, nii et auto oleks ainult tagaveoline? Või kas mu olukord on üldse muretsemist väärt? (niimoodi need autod on ju tehasest välja tulnud).

Ise oma peaga mõtlesin, et tuleks kuidagi opereerida nende kahe vaakumvoolikuga mis esisilda lähevad (miks neid üldse 2 on?) Mingi elektriline klapp või kraan vooliku vahele? Ameerikas on sellised autod päris populaarsed haagisevedajad, teab keegi kas nendel ka selline mõte on pähe tulnud et kasutada aeglustiga 2WD ?
Kasutaja avatar
Alari
Fitting 38"
Postitusi: 383
Liitunud: P Okt 26, 2008 7:11 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Dodge Ram 2WD Lo

Postitus Postitas Alari »

Pata
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: R Juul 03, 2009 6:06 pm

Re: Dodge Ram 2WD Lo

Postitus Postitas Pata »

Alari kirjutas:BD 2-LOW KIT ('94-'01) 4WD ehk aitab.
Tänud! Täpselt sellist asja ma otsisingi!
Pata
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: R Juul 03, 2009 6:06 pm

Re: Dodge Ram 2WD Lo

Postitus Postitas Pata »

Veider on see, et kõikide asjade müügikohas nimega eBay ei ole sellist vidinat. Vähemalt mina ei leidnud :cry:
Vasta

Mine “Dodge”