Elektriku abi oleks vaja!

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Dodge
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: T Aug 31, 2010 6:31 pm

Elektriku abi oleks vaja!

Postitus Postitas Dodge »

Dodge Ramcharger vajaks abi armatuurinäidikute ühendamisega. Keeruliseks teeb asja minu jaoks Nissan Patroli 3,3 td ja täiesti tundmatud näidikud. Kuidas need omavahel sobima panna, oskaks öelda härra (või proua), kes seda tööd varem teinud on. Kindlasti saaks seda teha autoteeninduses, kuid soovitati ennem siit foorumist uurida, äkki keegi oskab aidata. Nii, et kui on siin keegi, keda huvitaks selline kompott ja palgalisa teenimine - oleks vahva . Andres 51 51 250
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4360
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Elektriku abi oleks vaja!

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Dodge kirjutas:Dodge Ramcharger vajaks abi armatuurinäidikute ühendamisega. Keeruliseks teeb asja minu jaoks Nissan Patroli 3,3 td ja täiesti tundmatud näidikud.
ääääää
Mis krdi moodi teeb Dodge näidikute ühendamise Nissan Patrol 3,3 td keeruliseks ? :roll:
Ja mille jaoks on sul autosse vaja tundmatuid näidikuid ?? - pane ikka sellised mille näitudest sa midagi suudad välja lugeda :wink:
Või oli su postil hoopis miski muu point ??
tartuoffroad.ee
5581340
Dodge
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: T Aug 31, 2010 6:31 pm

Postitus Postitas Dodge »

Super, just Teiesugust härrat mul siis appi tarvis olekski, kas saame kokkuleppele :D . Nii uskumatu, kui see ka ei tundu, on minu jaoks jah keeruline armaruurlauas vastuvaatavale umbes 100pealise juhtmejupikarja ühendamine näidikutega. Ei ole lihtsalt selle ala mees!
Vasta

Mine “Dodge”