Signatuurid e. allkirjad

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Signatuurid e. allkirjad

Postitus Postitas RistoRR »

V2ikevenna, äkki saad oma allkirja lühemaks teha, pool lehte loe krt allkirjasid 🙄
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
Kasutaja avatar
v2ikevenna
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: T Dets 09, 2008 9:16 pm
Asukoht: Tartu v. Kanepi

Re: Töötuled ja Maanteeamet

Postitus Postitas v2ikevenna »

Ee... arvuti ekraanilt on viisakas allkiri.... aga nüüd nägin telefoni ekraanilt ka :D

Püüan edaspidi vähem postitada, siis peab ka allkirja vähem lugema...
4x4 korda 4
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Töötuled ja Maanteeamet

Postitus Postitas TiitR »

v2ikevenna kirjutas:
N Veebr 11, 2021 4:11 pm
Ee... arvuti ekraanilt on viisakas allkiri.... aga nüüd nägin telefoni ekraanilt ka :D

Püüan edaspidi vähem postitada, siis peab ka allkirja vähem lugema...
Lihtsam ja inimlikum ju allkirja muuta? ;)
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Töötuled ja Maanteeamet

Postitus Postitas LR90 »

RistoRR kirjutas:
N Veebr 11, 2021 3:25 pm
V2ikevenna, äkki saad oma allkirja lühemaks teha, pool lehte loe krt allkirjasid 🙄
Ega Sul omalgi palju puudu ei jää :D
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Töötuled ja Maanteeamet

Postitus Postitas Landy »

O-T.
Siganatuurikohat aon isegi reeglid meil olemas:
viewtopic.php?f=50&t=67271&p=402837&hil ... ri#p402837

Väikevenna oma ei taha sinna sisse mahtuda!
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
v2ikevenna
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: T Dets 09, 2008 9:16 pm
Asukoht: Tartu v. Kanepi

Re: Töötuled ja Maanteeamet

Postitus Postitas v2ikevenna »

Landy kirjutas:
N Veebr 11, 2021 10:25 pm
O-T.
Siganatuurikohat aon isegi reeglid meil olemas:
viewtopic.php?f=50&t=67271&p=402837&hil ... ri#p402837

Väikevenna oma ei taha sinna sisse mahtuda!
Siinkohal palun täpsustada millises kategoorias ei mahu?

1. Enda kontaktandmeid ma kindlasti manusesse ei pane, eriti kui selleks puudub kohustus. Erinevates autoteemalistes foorumites olen V2ikevenna nime kandnud 17 aastat, siinses foorumis üle 10 aasta ja kui ma ei ole usaldusväärne inimene siis tõmmake see kiirelt tulev king käima.
2. Head tavad ja terve mõistus? Minu signatuur ei olnud küll suunatud kellegi suhtes solvava või üleolevana, kuid nüüd enda tegude üle mõeldes nõustun, et signatuuri sügav viide joomisele võib mõne siinse korraliku karsklase moraalitunnet riivata. Väga vabandan kõigi nende inimeste ees.
3. Üle nelja rea pikkune signatuur? Palun pange kirja ka parameetrid, mille juures see 4 rida kehtib. Minu seisukoht on, et minu signatuur oli täpselt 4 rida pikk.

Tavaliselt külastan foorumit kodus, full-hd monitoriga, mille resolutsioon peaks tänapäeval üks levinum olema ja sealt vaadates oli mu signatuur täpselt 4 rida. Tagavedamiseks on mul läpakas resolutsiooniga 1024*768 ja sealt vaadates tekkis tõesti lisaks ka viies rida. Ja ohh issand halasta... androidi mobiilis on 10 rida. Ei hakkagi ära mainima, et mobiilist vaadates on ka Landy signatuur täiesti ebaviisakad 6 rida ja ei mahu signatuuri reeglite sisse ära...

Lisaks, kui minna signatuuri muutma, siis seal on kirjas, et signatuuri limiit on 555 sümbolit. Minu signatuur koos tühikutega oli 509 sümbolit.
4x4 korda 4
MeelisV
Fitting 38"
Postitusi: 395
Liitunud: R Okt 19, 2007 12:14 pm

Re: Töötuled ja Maanteeamet

Postitus Postitas MeelisV »

Mina näen Landy allkirja telefoni ekraanil 6 realisena :idea:

Ja väikevenna oma oli 10 rida :mrgreen:
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Töötuled ja Maanteeamet

Postitus Postitas boob »

Aeg on edasi läinud ja kitsal mobiiliekraanil foorumit sirvides on tõesti pilt teine, kui fhd monitoris. Tänud, poisid, lühemate allkirjade eest :D
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
heeringas
Rock Crawler
Postitusi: 900
Liitunud: K Mai 25, 2005 5:49 pm
Asukoht: Noarootsi Läänemaa

Re: Signatuurid e. allkirjad

Postitus Postitas heeringas »

Oh mis te nüüd :lol: ruumi jätkub.
Tore ju teada mitu autot on ja mitu läbi käind ning mitu plaanis,
mõni võiks kõik pruudid ka veel üles lugeda. :wink:
Ja ikka põhjalikult, kõik haigused ja harjumused ning ka manuaal kirja -teistel lihtsam :lol:
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
MrMägilane
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 134
Liitunud: N Aug 27, 2020 12:09 pm

Re: Signatuurid e. allkirjad

Postitus Postitas MrMägilane »

Sorry, aga ausalt öeldes- mida kisa? Ei hakanud enne sõna võtma, aga nüüd kui kisatorusse see ümber tõsteti...
Ma täitsa mõistan muret, aga samas kas vähe ebaõiglane pole hüpata kasutaja turja, kui de facto on kõik õige? See, et allkirja reeglid ei arvesta miniekraanidega, ei ole ju ometi foorumikasutaja süü? Nüüd on nagu pretsedent, et kustmaalt hakkab siis korrektne allkiri, sest ilmselgelt ametlikud reeglid ei ole korrektsed??
"Pole asja, mida ei saaks parandada"- kadunud vanaisa Evald. Lõpuks leidsid nad ta ikkagi üles.
Jeep Grand Cherokee Overland 2003 2,7crd 120kw
BMW 530D 2002 Touring 3.0d 142kw
heeringas
Rock Crawler
Postitusi: 900
Liitunud: K Mai 25, 2005 5:49 pm
Asukoht: Noarootsi Läänemaa

Re: Signatuurid e. allkirjad

Postitus Postitas heeringas »

Eks see olegi iga mehe enda asi mis sinna kirjutab
ja sellest saabki inimesest esimese aimu.
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Signatuurid e. allkirjad

Postitus Postitas Landy »

Töpselt 6 aastat tagasi:
viewtopic.php?f=5&t=57083
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
v2ikevenna
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: T Dets 09, 2008 9:16 pm
Asukoht: Tartu v. Kanepi

Re: Signatuurid e. allkirjad

Postitus Postitas v2ikevenna »

Huvitav, et nii käesolevas kui ka vanemas diskussioonis huvitab mõnda inimest see eksnaiste asi. 4x4 võib selliste huvide korral täiesti teise tähenduse saada. Edasijõudnutele miks mitte ka 6x6?

Üldises mõttes, kui sain aru et inimestele on minu signatuur vastunäidustatud, siis muutsin selle millekski lühemaks ja läksin eluga edasi. Aga kui ma nägin sarkasmi eksnaiste ja haiguste teemal ning mingeid vanainimese mõtlemisele viitavat heietust aastate tagusest ajast, siis tekkis mul küsimus: mis värk on? Alguses oli probleem minu personaalses signatuuris - lahendasin selle ära ja minu arust sai kõik korda. Aga ei saanud korda ja ikka veel on teema õhus. Aga lahendused??? Mulle jääb arusaamatuks miks sellist lihtsat asja ei suudeta ära lahendada, vaid see heietus kestab 2015, 2016, 2021 ja nähtavasti veel ka tulevikus ning ka järeltulevatel põlvedel?

Minu tagasihoidlik arvamus on, et signatuuri tegemise juhised võiks teha lihtsalt konkreetsemaks. Mina ei näe endas pattu, et eelmise aasta sügisel signatuuri tippides ei pidanud ma vajalikuks foorumi avarustest "Kisatoru" või "Ajaviide ja muidu huvitav jutt" rubriiki signatuuride heade ja halbade külgede kohta läbi kammida.

1. Kui inimesi häirib signatuuris mingi loetelu autodest siis võiks reegel näiteks öelda, et signatuur võib sisaldada ainult 2 aktuaalset autot.... või 1.... või 0. Või miks mitte, et signatuur just peab sisaldama ühte autot - seda millega inimene ennast foorumis või klubis esindab? Mõni loeb üles üritusi millel osalenud on - see on samamoodi mingi loetelu ja need kes on palju käinud hakkavad signatuuriga samamoodi häirima nagu need kellel on mitu autot? Isegi kontaktandmeid võib palju üles loendada: telefoninumber, e-mail, skype, facebook (messenger), fax, kodune aadress, töökoha aadress, CB sagedus, PMR446 sagedus jne. Ehk siis kirja panna ka teemad mida üldse võib mitmuses kirja panna?
2. Minu "süüdioleva" signatuuri ajas pikaks see, et lisaks autodele oli juures ka mingi lause auto kohta - jällegi asi mida reeglitega annab reguleerida, ehk siis näiteks peale auto margi, mudeli ja mõne lühenditega väljendatava tehnilise parameetri (nt. aasta, kubatuur, võimsus) midagi rohkem lisada ei tohiks?
3. Ilmselt inimesed ei loe kuigi tihti mitu aastat vanu postitusi ja kui loevad, siis mingi vajaliku info hankimiseks. Vajalikuks infoks on pigem mõne tehnilise probleemi lahendus mitte nutt ja hala selle üle kellel pikem on... vabandust, pikem signatuur on. Seepärast võiks KÕIK signatuuri kohta käivad ootused olla kirjas signatuuri tegemise kohas. Hetkel on seal kirjas AINULT:"See on sõnum, mis lisatakse igale su postitusele või privaatsõnumile. Kehtib 555 sümboli limiit." Hetke seisuga võiks seal kirjas olla ka need asjad, millele Landy viitas 2016 aasta postitusega siis kui mulle tehti selgeks, et minu signatuur oli alla igasuguse arvestuse. Ja kui miskit uuemat välja mõeldakse, võiks ka need asjad kirjas olla just signatuuri tegemise kohas.
5. Kindlasti on veel midagi mida saaks teisiti teha...

...ja võibolla:

6. Ridade arv. Mul on küll pikk pats, kuid ma ei ole IT-mees ja täpselt ei tea kuidas tehniliselt on võimalik foorumit üles ehitada. Võibolla oleks üks lahendus, et kui inimene läheb foorumi seadetes oma signatuuri muutma, siis ei oota teda ees mitte üks väli kuhu saab 555 sümbolit sisestada, vaid neli üherealist välja ja iga välja sümbolite arv on piiratud näiteks 80 peale. Iga väli on üks rida ja kui kõik väljad on täidetud siis moodustubki 4 realine signatuur, kui täidetud on 3 välja, siis on kolme realine signatuur jne - nii ei olegi võimalik kellelgi signatuuriga üle pingutada. Lisaks peaks siis signatuur välja nägema viisakas ka nutitelefonis, vähemalt siis kui telefon on landscape asendis.
4x4 korda 4
Kasutaja avatar
vanaisa
Fitting 38"
Postitusi: 390
Liitunud: L Dets 01, 2007 1:01 pm
Asukoht: Kanavere
Kontakt:

Re: Signatuurid e. allkirjad

Postitus Postitas vanaisa »

v2ikevenna,
inimestel on liiga palju vaba aega, liiga vähe suhtlemisvõimalusi väljaspool foorumit, oma arvamus (nagu ka p*-auk), usk et on kõige targemad siinpool Neitsisaari ja keskpärane mõttemaailm (sellest ka need naistenaljad).

Aga samas on tore vaadata kuidas materdajad tahavad siin igal juhul kraane kinni keerata ja reegleid karmistada. Samas suvalises ülevaaatuse vms teemas on räige hala üleval.

Andke tuld.
Kasutaja avatar
v2ikevenna
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: T Dets 09, 2008 9:16 pm
Asukoht: Tartu v. Kanepi

Re: Signatuurid e. allkirjad

Postitus Postitas v2ikevenna »

Ma olen vaikne vennike kellele meeldib teistele märkamatult kusagil ruumi tagumises hämaramas nurgas midagi nokitseda. Seepärast ei pruugi mulle suuremate rahvamasside probleemid arusaadavad olla.

Algselt leidsin üldse, et võibolla on mul midagi öelda pool aastat vana katusetulede teema kohta. Olen päris üllatunud et minu aktiivsus tõusis hoopis ühel palju mõttetumal teemal :D
4x4 korda 4
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”