Anname loodusele puhkust/puhtust!

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kaarel
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: E Apr 13, 2009 4:20 pm

Postitus Postitas Kaarel »

Landy kirjutas:Ehk oleks koordinaadid või katstri tunnus abiks?

Selle http://kaart.otsing.delfi.ee/?c=web&q=angeria&x=0&y=0
järgi on ilmselt tegu kopratammi ümbrusega.

P.S. Kohila vallas ei tohiks olla Angeria küla, küll leidsin Angeja küla.
Panen siia kirja katastritunnused, kus maaomanik ei soovi, et seal keegi sõidab. Enne ei elanud seal keegi kohapeal ja seega ei olnud probleemi. Nüüdsest, aga ei soovita enam, et maad üles songitakse ja pidevat müra tekitatakse.
Katstritunnused:31701:003:0057,31701:003:0058, 31701:003:0060,31701:003:0061.
Märgid pannakse ka lähiajal ülesse.
Ette tänades!
PSV
ilus päev elamiseks
Postitusi: 284
Liitunud: P Dets 31, 2006 4:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas PSV »

Võtke kaart lahti kitsenduste koha pealt ka vahest.
Seal sõitmine võib jätta sügava jälje rahakotti ja mainele.

Rahaaugu hoiuala, mille kaitse-eesmärk on nõukogu direktiivi 92/43/EMÜ I lisas nimetatud elupaigatüüpide – jõgede ja ojade (3260), lubjarikkal mullal kuivade niitude (6210*, orhideede oluliste kasvualade), lubjavaesel mullal liigirikaste niitude (6270*), loode (alvarite) (6280*), niiskuslembeste kõrgrohustute (6430), lamminiitude (6450), siirde- ja õõtsiksoode (7140), liigirikaste madalsoode (7230), vanade loodusmetsade (9010*), rohunditerikaste kuusikute (9050), siirdesoo- ja rabametsade (91D0*), lammi-lodumetsade (91E0*) ning II lisas nimetatud liikide – saarma (Lutra lutra) ja eesti soojumika (Saussurea alpina ssp. esthonica) elupaikade kaitse

Rahaaugu hoiualal (529 ha) kahel pool Angerja oja leidub veereþiimile väga tundlikke liigirikkaid madalsoid, siirde- ja õõtsiksoid, rabametsi ja eriti harulast lammimetsa. Seal elab saarmas ja on musta toonekure pesitsusala.
Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Myrgel »

Oeh. Raske see maaomaniku koorem. :bcry Sellest hullem saab vist vaid rahaomaniku oma olla, kes devalveerimishirmus iga hommikul hirmuhigisena rahandusministeeriumi pressiteateid loeb.

Püüan seda kuidagi kergendada ja taandun alandlikult sellest teemast. Üksinda kolme maa(sturi)omaniku vastu ei saa. :bang: Hakkan ka veel endast kolmanda isiku vormis rääkima. Kellele seda jama vaja on.

Igaluhul edu selle rahu ja vaikusega. Varem või hiljem tabab ta meid kõiki :hs Loodan, et peeretavad mägrad seda ei sega. Neil lärmakatel tõbrastel pole isegi foorumit kus pretensioone esitada.

Igaljuhul, erinevalt kirjaoskamatutest, võistlusnumbritega pättidest ja kaabakatest, kes on siia ilma Omanikele ristiks kaela saadetud, kavatsen viisaka inimesena Omaniku rahu ja vaikuse soove austada ja ei sõida sildi alt läbi. Rest In Peace buddy!

Urmas
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
fagott
True Off Roader!
Postitusi: 1006
Liitunud: R Veebr 04, 2005 8:34 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas fagott »

hulkur kirjutas:
fagott kirjutas:Minu arust lihtne:

1.Kellele ei meeldi, et tema maad sõitmisega rikutakse, paneb üles vastava märgi. Ma ei usu, et selle foorumi rahvas seda ei tunnistaks.
2.Kui märki ei pane, järelikult on pohh...
Paraku pean Sulle vastuvaidlema. On märk oma aia taga naabrimehe metsa suubuval teel ees ja olen isiklikult näinud mitmeid väga lihtsalt tuvastatavid kaasfoorumlasi selle alt julmalt läbisõitmas. Nimesid ei nimeta. Autode külgedel suurelt ilutsevate võistlusnumbrite järgi on nendes sõitjad küllalt lihtsalt tuvastatavad, paraku :D Viimati ignoreerisid neid märke eelmisel nädalavahetusel üks vabaklassi numbritega Wrangler ja Volvo kuuejalgne...

Ahjaa, pole see mets millest räägin kõnealuse kopratammi lähedal, aga lihtsalt teema jätkuks, et mina küll kellegi nimel sõna ei võtaks, et kui märk on ees siis ei sõideta... sõidetakse küll...

andres
Nojah, ei oodanud, et märke ei aktsepteerita :-(. Sellisel juhul maaomanikuna laseks vist ise kah jahipüssi käiku???. Mina igatahes oskan lugeda ja saan riigikeelest aru.
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas srock »

fagott kirjutas:
hulkur kirjutas:
fagott kirjutas:Minu arust lihtne:

1.Kellele ei meeldi, et tema maad sõitmisega rikutakse, paneb üles vastava märgi. Ma ei usu, et selle foorumi rahvas seda ei tunnistaks.
2.Kui märki ei pane, järelikult on pohh...
Paraku pean Sulle vastuvaidlema. On märk oma aia taga naabrimehe metsa suubuval teel ees ja olen isiklikult näinud mitmeid väga lihtsalt tuvastatavid kaasfoorumlasi selle alt julmalt läbisõitmas. Nimesid ei nimeta. Autode külgedel suurelt ilutsevate võistlusnumbrite järgi on nendes sõitjad küllalt lihtsalt tuvastatavad, paraku :D Viimati ignoreerisid neid märke eelmisel nädalavahetusel üks vabaklassi numbritega Wrangler ja Volvo kuuejalgne...

Ahjaa, pole see mets millest räägin kõnealuse kopratammi lähedal, aga lihtsalt teema jätkuks, et mina küll kellegi nimel sõna ei võtaks, et kui märk on ees siis ei sõideta... sõidetakse küll...

andres
Nojah, ei oodanud, et märke ei aktsepteerita :-(. Sellisel juhul maaomanikuna laseks vist ise kah jahipüssi käiku???. Mina igatahes oskan lugeda ja saan riigikeelest aru.

Tukiga kõmmutamine ja vehkimine võib lõppeda rootsi kardinate taga :fy
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas srock »

Kaarel kirjutas:
Landy kirjutas:Ehk oleks koordinaadid või katstri tunnus abiks?

Selle http://kaart.otsing.delfi.ee/?c=web&q=angeria&x=0&y=0
järgi on ilmselt tegu kopratammi ümbrusega.

P.S. Kohila vallas ei tohiks olla Angeria küla, küll leidsin Angeja küla.
Panen siia kirja katastritunnused, kus maaomanik ei soovi, et seal keegi sõidab. Enne ei elanud seal keegi kohapeal ja seega ei olnud probleemi. Nüüdsest, aga ei soovita enam, et maad üles songitakse ja pidevat müra tekitatakse.
Katstritunnused:31701:003:0057,31701:003:0058, 31701:003:0060,31701:003:0061.
Märgid pannakse ka lähiajal ülesse.
Ette tänades!
Kaarti vaadates läbib gaasitrass ainult 2-te maalappi ,teised tükid kaugustes-Huvitav kes seal sõitmas käib??? Küsimus nr 2. -Ennem ei elanud seal? ok -nüüd siis elavad seal telkides ve,saan tekstist aru ,et igal maalapil nüüd elatakse :shock: Seal Angerja oja juures on jah üks prügimägi ja selle kõrval mingi vana onn,aga onnis olevale voodile on paks sammal peale kasvanud :P Tundus ,et keegi oli seal omavoliliselt puid maha võtnud ,pigem arvan ,et varastanud riigilt .See Angerja oja ümbrus peaks riigi maa olema ,igatahes paremad jupid oli kaasa viidud ja hull räga oli maha jäetud.
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
marguso
Off Roader Wannabe
Postitusi: 34
Liitunud: P Okt 12, 2008 7:10 pm
Asukoht: Raplamaa-Tallinn

Postitus Postitas marguso »

See "härrasmees" on ka paar korda atv foorumis sõna võtnud. Mina pean seda õeluseks.
Kui ilusti rääkida ja mitte sigatseda ei tohiks ju asi hull olla, aga nohhh -jahh :twisted:

Nüüd siis "kaarel schmidti" nime all. Ja nagu ikka kombeks räägib kolmandas isikus, et a`la maaomanik ei taha jne

http://atv-sport.net/viewtopic.php?f=23&t=4049

siin siis katastri numbrid, mis kuuluvad väidetavalt talle.
suzuki Kingquad. Polnud paha pill. YamahaGrizzly 700. Hea asi. Mulle meeldib.
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Kuna keegi käib Saue kandis sonkimas kohas,kus maaomanikud ja jahimehed on kurjaks saanud,siis siinsel rahval paluks hoiduda antud kohas sõitmast.

Sissesõidu teede kordinaadid on;
N:59.32961
E:24.53159

Ja

N:59.33149
E:24.51103

Ja ala mis jääb nendest sissesõidu teedest põhja poole.

Paluks mõistvat suhtumist kui peaks kurja jahimehe ette sattuma.
Kui keegi teab kedagi kes seal sonkimas käib,siis võiks asjaosalisi teavitada.
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

yanekk kirjutas:Kuna keegi käib Saue kandis sonkimas kohas,kus maaomanikud ja jahimehed on kurjaks saanud,siis siinsel rahval paluks hoiduda antud kohas sõitmast.

Sissesõidu teede kordinaadid on;
N:59.32961
E:24.53159

Ja

N:59.33149
E:24.51103

Ja ala mis jääb nendest sissesõidu teedest põhja poole.

Paluks mõistvat suhtumist kui peaks kurja jahimehe ette sattuma.
Kui keegi teab kedagi kes seal sonkimas käib,siis võiks asjaosalisi teavitada.
Selleks korraks probleem lahenes.
Kuid soovitus sinna mitte minna jääb endiselt.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Anname loodusele puhkust/puhtust!

Postitus Postitas Landy »

Kas keegi täna (10 aastat hiljem) esimes postituses jutuks olnud "Treppoja kiirtee" saatusest/staatusest midagi teab?
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”