Anname loodusele puhkust/puhtust!

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Üteleme nii, et hoolimata minu agarusest kõiksugu ürituste kooskõlastamisel ja paberite määrimisel jäi seekord paar templit ikkagi puudu. :-(

Lihtslat ei tahtnud halduskaristusi määravate ametkondadega nugade peale minna. Metskonna ülemaga vaja ka sõbralikult edaspidi läbi saada (Tema maadel on ka värskelt avatud avalik maastikusõidu rada). Seega oli närvidele ja rahakotile ning eelkõge renomeele kasulik tekkinud/tekitatud jäljed oma kulude ja kirjadega likvideerida.

Jahimehed asusid küll jämesoola püsside jaoks välja otsima, kuid laadimine jäi ka õnneks ära ning perse terveks. :twisted:

Seega momendil tundub, et sõjakirves on maha maetud. Loo sisuline avalik arutelu selle lõppenud. Privas või telefonitsi võin telgitagustest pikemalt rääkida.

Loo moraall on selles, et kui midagi planeerite - kooskõlaste oma tegevus kõikvõimalike ja võimatute ametkondadega. Koguge templeid ja lubasid nagu kaupluste bonusmarke. Hoidke hinge kinni ja värisege kogu üritus vältel ning loodke, et kusagilt mõnda ahjualust välja ei ilmu, kellet pole luba küsitud.

Landy ( 9 aastat kogemusi [ametlike]safrite ja väljasõitude korraldamisel)
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

ivan kirjutas: Olen ka jahimees ja püssidega isegi suusõnaliselt ähvarsamine tähendab juurdlust.
Ütleme nii, et jutt oli läbi lillede ja allegooriline. Kedagi ei ärhavardatud otseslet, aga mõistlik inimene oskab ka ridade vahelt lugeda...
Veel luban endale kommenteerida ette võetud taastamist. See on selline näitlik häbiposti panek ja sisulise taasatamisega ei ole seal midagi tegemist. Need siledaks silutud pehmed kohad jäävadki pehmeks, kui seda vett kõrvale olevasse kraavi ei juhita ja aukudesse täidet juurde ei panda. Jahimees või kohalik metsaülem ei pääse seal sõitma ei järgmisel kevadel, ega sügisel ega ka ülejärgmisel, jne.
Need rööpad ja põhjatud augud (veesooned) olid seal ammu enne meid ja jäävad sinna ilmselt ka tulevikus. Minu kohustus oli SILUDA rööpad. See on nüüd tehtud ja teema ammendatud ning minu poolt lukus.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanel »

A kriba vast kuskile mingi kleeps siis, mis ametkonnad peaks läbi käima ja mis algoritmi pidi mõtlema ürituse orgunnimisel? Teinekord kellelgi kasu ehk.
Muidu nagu rohkem lihtsalt hirmutamine ja kollijutt.

Ja ivaniga täitsa nõus, et potjomkinlusega seal piltidel tegu... kraav ei varja kõrval enam kassi ka ja siis silume roopad ühtlaseks püdelaks poriks, palju õnne. Aga noh, see teie omavaheline asi kohalike pulkadega.
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

tanel kirjutas:A kriba vast kuskile mingi kleeps siis, mis ametkonnad peaks läbi käima ja mis algoritmi pidi mõtlema ürituse orgunnimisel? Teinekord kellelgi kasu ehk.
Muidu nagu rohkem lihtsalt hirmutamine ja kollijutt.
Ehk on abiks:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=9230
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kaarel
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: E Apr 13, 2009 4:20 pm

Ei tohi enam mütata!

Postitus Postitas Kaarel »

Raplamaal, Kohila vallas, Angerja külas on üks gaasitrass kus käiakse sõitmas. Jama on aga selles, et läbib eramaad ja selle omanik on väga pahane, et seal kõik üles on songitud. Rääkimata vaikusest ja rahust. Keelavad sildid pannakse ka kohe üles ja sinna ei maksa enam retke planeerida.
Viimati muutis Kaarel, T Apr 14, 2009 9:12 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Kas tohib aupaklikult küsida, kas see maaomanik oledki Sina?
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Ehk oleks koordinaadid või katstri tunnus abiks?

Selle http://kaart.otsing.delfi.ee/?c=web&q=angeria&x=0&y=0
järgi on ilmselt tegu kopratammi ümbrusega.

P.S. Kohila vallas ei tohiks olla Angeria küla, küll leidsin Angeja küla.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Olle
Fondihaldur
Postitusi: 442
Liitunud: N Sept 20, 2007 8:08 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Olle »

Tegu siis sellise kohaga nagu Angerja.
Maaomanikul I ja J sassis lihtsalt.
"In MUD we lust" Ž
Ž By Valge Hiir
Uunorallitasin juba 99'dal aga vahepeal olin pikalt haige - 2 ratast ei vedanud....
Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Myrgel »

boob kirjutas:Kas tohib aupaklikult küsida, kas see maaomanik oledki Sina?
Mees tegi kasutaja, et panna esimene postitus just siia teemasse. Mis sa ise arvad?

Lihtsalt huvi pärast küsin, kas aeg-ajalt mööda vuristavad kollid tõesti niivõrd häirivad? Kas kopratamm oleks väiksem mülgas kui seal mudzilla jälgi vähem oleks?

Äkki leiaks mõne kompromissi. Markeerid ära näiteks kitsa lõigu kust võib läbi sõita. Vaatamata siinse kogukonna meeletule suurusele, on reaalselt metsaskäiaid kordades kogunumbrist vähem. Veel vähem on neid kes söendavad gaasitrassile minna. Seega ei tohiks seltskond kes Teie auväärt "rahu ja vaikust" rikuvad eriti suur olla.

Lugupidamisega:
Urmas
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
Discovery
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: K Okt 22, 2008 2:02 pm

Postitus Postitas Discovery »

Tulge mõistusele, mehed ja aktsepteerige maaomaniku soovi. Isegi kui üks maastur kõvasti pinnast songib, on need jäljed oi kui pikaks ajaks, veel tülikam on midagi tasandada vms. Teie seda ju ei tee?

Pole mõtet asjast suurt diskussiooni tekitada, olgem lihtsalt lugupidavad maaomanike suhtes, leppigem sellega, kui mõni meid oma maale ei taha, sest tahab vaikust ja mitte ülessongitud pinnast ning rahu majas. Pole meie maastikusõidu hobi teab mis eriline harrastus, mis privileege annaks. Mulle ausalt öeldes teevad nii mõnedki pildid, mis viimase aja sõitudest siia üles pandud, meele mõrudaks.
Disco I ES
Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Myrgel »

Discovery kirjutas:Tulge mõistusele, mehed ja aktsepteerige maaomaniku soovi. Isegi kui üks maastur kõvasti pinnast songib, on need jäljed oi kui pikaks ajaks, veel tülikam on midagi tasandada vms. Teie seda ju ei tee?

Pole mõtet asjast suurt diskussiooni tekitada, olgem lihtsalt lugupidavad maaomanike suhtes, leppigem sellega, kui mõni meid oma maale ei taha, sest tahab vaikust ja mitte ülessongitud pinnast ning rahu majas. Pole meie maastikusõidu hobi teab mis eriline harrastus, mis privileege annaks. Mulle ausalt öeldes teevad nii mõnedki pildid, mis viimase aja sõitudest siia üles pandud, meele mõrudaks.
Ma nüüd ei ütleks, et me mõistuse kaotanud oleks, sest püüame mingit viisi lahendust leida. Elu on näidanud, et asjade keelamise asemel töötab palju tõhusamalt nende kontrolli all hoidmine.

See on sul juba teine postitus millega mõistad metsas käimise hukka. Mis toimub? Millal sinu pooleaastase liikmeks olemise ajal hakkasid tekkima "muret tekitavad" metsapildid?

brrr..
Urmas
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
Discovery
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: K Okt 22, 2008 2:02 pm

Postitus Postitas Discovery »

Myrgel kirjutas:
Discovery kirjutas:Tulge mõistusele, mehed ja aktsepteerige maaomaniku soovi. Isegi kui üks maastur kõvasti pinnast songib, on need jäljed oi kui pikaks ajaks, veel tülikam on midagi tasandada vms. Teie seda ju ei tee?

Pole mõtet asjast suurt diskussiooni tekitada, olgem lihtsalt lugupidavad maaomanike suhtes, leppigem sellega, kui mõni meid oma maale ei taha, sest tahab vaikust ja mitte ülessongitud pinnast ning rahu majas. Pole meie maastikusõidu hobi teab mis eriline harrastus, mis privileege annaks. Mulle ausalt öeldes teevad nii mõnedki pildid, mis viimase aja sõitudest siia üles pandud, meele mõrudaks.
Ma nüüd ei ütleks, et me mõistuse kaotanud oleks, sest püüame mingit viisi lahendust leida. Elu on näidanud, et asjade keelamise asemel töötab palju tõhusamalt nende kontrolli all hoidmine.

See on sul juba teine postitus millega mõistad metsas käimise hukka. Mis toimub? Millal sinu pooleaastase liikmeks olemise ajal hakkasid tekkima "muret tekitavad" metsapildid?

brrr..
Urmas
Oh jah:)
1. Ma pole kuskil metsaskäimist kui sellist hukka mõistnud, pigem tean maaomanikuna seda, mis tähendab ülessongitud maa. Viitasin lihtsalt maaomaniku soovi aktsepteerimisele. Käin ka ise looduses sõitmas.
2. Võime omavahel neid pilte vahetada ja mõtelda-arutleda. Teen seda heameelega.
Disco I ES
fagott
True Off Roader!
Postitusi: 1006
Liitunud: R Veebr 04, 2005 8:34 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas fagott »

Minu arust lihtne:

1.Kellele ei meeldi, et tema maad sõitmisega rikutakse, paneb üles vastava märgi. Ma ei usu, et selle foorumi rahvas seda ei tunnistaks.
2.Kui märki ei pane, järelikult on pohh...
Discovery
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: K Okt 22, 2008 2:02 pm

Postitus Postitas Discovery »

fagott kirjutas:Minu arust lihtne:

1.Kellele ei meeldi, et tema maad sõitmisega rikutakse, paneb üles vastava märgi. Ma ei usu, et selle foorumi rahvas seda ei tunnistaks.
2.Kui märki ei pane, järelikult on pohh...
1. Seda vist see maaomanik, kes siin oma soovi edastas, teha ju soovibki:)
2. Teist hoiakut ei kommenteeri.
Disco I ES
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

fagott kirjutas:Minu arust lihtne:

1.Kellele ei meeldi, et tema maad sõitmisega rikutakse, paneb üles vastava märgi. Ma ei usu, et selle foorumi rahvas seda ei tunnistaks.
2.Kui märki ei pane, järelikult on pohh...
Paraku pean Sulle vastuvaidlema. On märk oma aia taga naabrimehe metsa suubuval teel ees ja olen isiklikult näinud mitmeid väga lihtsalt tuvastatavid kaasfoorumlasi selle alt julmalt läbisõitmas. Nimesid ei nimeta. Autode külgedel suurelt ilutsevate võistlusnumbrite järgi on nendes sõitjad küllalt lihtsalt tuvastatavad, paraku :D Viimati ignoreerisid neid märke eelmisel nädalavahetusel üks vabaklassi numbritega Wrangler ja Volvo kuuejalgne...

Ahjaa, pole see mets millest räägin kõnealuse kopratammi lähedal, aga lihtsalt teema jätkuks, et mina küll kellegi nimel sõna ei võtaks, et kui märk on ees siis ei sõideta... sõidetakse küll...

andres
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”