4x4.ee galerii ja kamm sellega

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Veel OT.
Millal ometi 4x4.ee galerii koos oma piiratud ligipääsude ja muude viledega uuesti toimima hakkab? Äkki remondikskeegi praeguse ära, see toimis enne kenasti.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Landy kirjutas:Veel OT.
Millal ometi 4x4.ee galerii koos oma piiratud ligipääsude ja muude viledega uuesti toimima hakkab? Äkki remondikskeegi praeguse ära, see toimis enne kenasti.
Ühinen üleskutsega ja trambin rusikaga vasta diff'i ust juba mitmendat kuud!
+372 5028488
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

jr kirjutas:
Landy kirjutas:Veel OT.
Millal ometi 4x4.ee galerii koos oma piiratud ligipääsude ja muude viledega uuesti toimima hakkab? Äkki remondikskeegi praeguse ära, see toimis enne kenasti.
Ühinen üleskutsega ja trambin rusikaga vasta diff'i ust juba mitmendat kuud!
Äkki peaks pudeliga minema?
Ma ei mõelnud, et kohe molotovi koketiliga, algul prooviks mõne muu margiga. Äkki töötab?
Viimati muutis Landy, E Veebr 26, 2007 6:03 pm, muudetud 2 korda kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

Mis selle galeriiga on? Äkki saan aidata.
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

kiiking kirjutas:Mis selle galeriiga on? Äkki saan aidata.
Vaevalt. See on meie 4x4.ee Jumala nimega Diff pärusmaa ja tema vaenu ja mana mina endale ei tahaks, kui seal torkima hakata.
+372 5028488
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

selge. Siis Landy idee parem.
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

jr kirjutas:
kiiking kirjutas:Mis selle galeriiga on? Äkki saan aidata.
Vaevalt. See on meie 4x4.ee Jumala nimega Diff pärusmaa ja tema vaenu ja mana mina endale ei tahaks, kui seal torkima hakata.
Tegelikult ei tohiks olemasoleval galeriil ju suurt viga olla.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Viga polegi, aga vaja on luua 2007 alamjaotus ja üle vaadata kasutajad ja õigused.
+372 5028488
Kasutaja avatar
anttix
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: T Dets 26, 2006 4:30 pm
Asukoht: Tallinn

GSM: 51 67286

Postitus Postitas anttix »

Oeh, arvestades Diffi siis mina väga lootusi ei hellitaks.
Pakkusin talle nii kasti õlut kui oma isiklikke väikesi näppe appi galeriid ja foorumit paaritama juba eelmise aasta lõpus, vastuseks sain mingi ähmase jutu teemal, et 4x4.ee-s on vaja uut kontseptsiooni ja tal uus sait peaaegu valmis jne. Tänaseks on näha, et see sait koosnes uuest logost ja vananenud lehtede ära korjamisest ;)

Minu pakkumine on jätkuvalt jõus: Kast õlut minu poolt, koht kus häkkida Diffi ja Jr poolt, ning tuleme kokku ja teeme poole päevaga ära.

phpBB + Gallery2 + Mediawiki ja rohkem polegi minu arvates vaja.
See sticky note-de ja topicute sorteerimise kasutamine väärt käsiraamatutena on aegunud metoodika, kõik selle info saaks rahvas ise edaspidi mõnusasti wikisse copy-pasteda ja jooksvalt parandada ning sait saaks märksa paremaks.
Aga jah, senikaua kuni Diff kummi venitab soovitan oma pildid minupildid.ee-sse riputada. Seal on 3Gb per kärss tasuta ruumi ja kuna saidi omanik on minu tuttav, siis saab minu kaudu vajadusel pärast andmebaasi dumbi, et pildid 4x4.ee-sse ümber tõsta.
Maa-mets-vesi tüüpi õelusehunnik
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

Nonii. Ma siis kommenteerin avalikult.

Galerii install ja mediawiki jms asjad ei ole poole päeva töö. See on pigem poole tunni töö.

Miks see siiani tegemata on, on tingitud sellest, et peale seda kallis anttix, sina paned selle mediawiki küll püsti, kuid sinna sisse sittagi sisu ei tooda. Siis on taas outdated leht, mis lihtsalt teises kontekstis.

Galeriist.

Tore ju, et on 4x4.ee galerii. 1200 userit uploadib sinna pilte, 24 kaadrit sekundis, sest ka eelmise galerii ajal oli nii, et kui user hakkas sinna pilte pritsima, siis läks see stiilis kaamerast otse webi, ilma mingi redigeeringu ega millegi muuta. Kommentaaridest ja kadreerimisest siinkohal parem ei räägi.

Sellist galeriid riputage nagisse, minupilti vms kohta. Tänapäeva digikas suudab teha 5Megaseid pilte nii, et lustib ja user on piisavalt taipmatu, et kogu pask otse üles lasta.

siis on mul ühtäkki 100G pilte, mida mitte keegi ei vaata, ning mis kedagi ei koti.

Seega Kodanikud, nagu ma kord pisemale grupile kirjutasin, siis küsimus pole selles, et ei saa tehtud. Küsimus on hoopis sisutootjate puuduses.

Loodetavasti astusin piisavalt mitmele varbale hetkel.

Kergelt ärritunud,

Diff
Kasutaja avatar
anttix
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: T Dets 26, 2006 4:30 pm
Asukoht: Tallinn

GSM: 51 67286

Postitus Postitas anttix »

No kes krt keelab:
1. Panna pildi suuruse piirang? Pole ju vaja lasta kodanikel veebi riputada 5Mb suuruseid 3000x2000 lahutusega pilte.
2. Keerata peale quotad, N Mb per kärss, see paneb mõtlema, et kas tasub ikka kogu sitta üles saata, ehk võiks väikese valiku teha. Korralikku materjali produtseerivatel päevapiltnikel saaks siis isikliku avalduse alusel quotat tõsta.

Aeg on edasi läinud, meid on vahepeal Gallery2-ga õnnistatud.

Kui küsimus on kettaruumis, siis võin rääkida minupildid.ee tegelasega ja teeme koostööd, tal pole midagi selle vastu kui kasutajaid juurde tuleb. Rohkem kasutajaid - väärtuslikum reklaamipind.

Ning kes ütleb, et wiki ülespanek on mõttetu, kuna pole sisutootjaid?
Foorumitesse kogunenud ohtrad tarkuseterad näitavad, et sisutootjaid on küll ja rohkemgi veel, tuleb ainult neile võimalus anda.

Kui asi on tõesti Sinu jaoks poole tunni töö (mina arvan, et läheb ikka mõned tunnid, kuna kasutajate baasid on vaja ka kokku integreerida, moodulid selleks on olemas, aga nende käimakeppimine, vabandust väljenduse eest, võtab aega), siis krt. võta see pool tundi ja tee asi ära või las teeb keegi kes viitsib.

Ärritatud sinu suhtumise poolt, et foorumikasutajad on lambad.
Maa-mets-vesi tüüpi õelusehunnik
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

Hakates lugema alates 3. lk'st - ei saa ikka apsull aru enam - miks see jutt KP1 all on :P
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

diff kirjutas:Nonii. Ma siis kommenteerin avalikult.

Galerii install ja mediawiki jms asjad ei ole poole päeva töö. See on pigem poole tunni töö.

Miks see siiani tegemata on, on tingitud sellest, et peale seda kallis anttix, sina paned selle mediawiki küll püsti, kuid sinna sisse sittagi sisu ei tooda. Siis on taas outdated leht, mis lihtsalt teises kontekstis.

Galeriist.

Tore ju, et on 4x4.ee galerii. 1200 userit uploadib sinna pilte, 24 kaadrit sekundis, sest ka eelmise galerii ajal oli nii, et kui user hakkas sinna pilte pritsima, siis läks see stiilis kaamerast otse webi, ilma mingi redigeeringu ega millegi muuta. Kommentaaridest ja kadreerimisest siinkohal parem ei räägi.

Sellist galeriid riputage nagisse, minupilti vms kohta. Tänapäeva digikas suudab teha 5Megaseid pilte nii, et lustib ja user on piisavalt taipmatu, et kogu pask otse üles lasta.

siis on mul ühtäkki 100G pilte, mida mitte keegi ei vaata, ning mis kedagi ei koti.

Seega Kodanikud, nagu ma kord pisemale grupile kirjutasin, siis küsimus pole selles, et ei saa tehtud. Küsimus on hoopis sisutootjate puuduses.

Loodetavasti astusin piisavalt mitmele varbale hetkel.

Kergelt ärritunud,

Diff
Aga mis sa ärritud? Modesid meil on ja oma abi piltide sorteerimisel pakuks koheselt. Ja kui per kasutaja on piiratud maht piltidega eputamiseks, siis küll kodanikud ise juba valivad, mida panna ja mida mitte. Samuti töötab meie AR väga hästi ja on laialt tuntud ja kardetud, nii et ega neid eksimusi vägapalju ei tuleks. Anna minna ... nagu Varaan'i sõnad laulus kõlasid!

EDIT: Turustada on ennast vaja ja seega on pilte kohe ja praegu vaja üles panna! Millal siis seda saab teha? Krt üle aasta juba oodanud ja palunud, millal saame öelda kuldse sõna "Tehtud!"? Mis kontseptsiooni puudus, see on ammu paikka pandud ja täiesti olemas, aga diff on samas agar ja samas ka kade, et ise ei jõua ja teistele ei anna.
+372 5028488
Kasutaja avatar
keelutsoon
SUURED asjad
Postitusi: 446
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:28 pm
Asukoht: Tln-Tartu vahel
Kontakt:

Postitus Postitas keelutsoon »

võtsin siin eelnenust ainult ühe mõttelõnga üles - piltide sisuline kvaliteet.

tõepoolest, väga ebameeldiv on vaadata selliseid galeriisid, kuhu on üles laksitud kõik mis fotokast tulnud. osad pildid päris udused, teised mõttetud, kolmandad korduvad.

see viib selleni, mida tavaliselt poolnaljaga ütlen - digikaamerat ei tohiks kätte anda inimesele, kes ei oska muul moel pilti teha. (no offence towards anybody.)

igatahes pooldaks seda, et galeriides valitseb regulaarne tsensuur ja selles osas ei tohiks olla üleslaadijal kobisemist - kui ei meeldi, ära siis kasuta.

igaühe eneseväärikus peaks olema selline, et teistega jagada võimalusel ikka parimat oma varamust, mitte kõike mis mul rehe alla ja s***maja taha kogunenud.
raske lapsepõlv, rauast mänguasjad...
www.keelutsoon.ee
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

No siin on kaks varianti:

1. Safarite pildid ei lähe enne aktiivseks, kui mode on need üle vaadanud ja linnukese teinud.
2. Igal kasutajal on siiski oma login ja etteantud maht, vaevalt et siis ikka igat pilti üles laed kui ruumi vähe ja piiratult.

Paari sõnaga võib kokku panna ka reglemendi, kus öeldud mis laadi pildid lähevad kustutamisele ja ei tohi üles panna. Kui sedasi palli veerema saab, siis küll ta ise ennast tasakesi mõnusalt edasi veeretab juba kommuunis valitsevate teada-tuntud tavade kohaselt. Pole ju meid siin kümnete tuhandega mõõta, ainult üks-kaks tuhat kasutajat, see on köömes.
+372 5028488
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”