Mida kuradit!!!

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas RAMBO »

jeep15 kirjutas:Ja seda ka veel ,et Eesti Vabariigis kehtib sõnavabadus!! Loe Eesti Vabariigi Põhiseadust kukk..

Kui sa ei teadnud, siis Eestis ei kehti juba ammu eesti vabariigi põhi seadused :floff
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas v6sa »

jeep15 kirjutas:Ja seda ka veel ,et Eesti Vabariigis kehtib sõnavabadus!! Loe Eesti Vabariigi Põhiseadust kukk..
Ja samamoodi on igaühel õigus enese kaitsele. Kedagi kukeks sõimates lähed ise põhiseadusega vastuollu.

Inimesed, saage aru: 4x4 foorum ei ole meie kõigi ühiste varadega ülal peetav Avalik Teenus. See on mudasõltlaste klubi, kuhu lubatakse siseneda ka leebema diagnoosiga isikutel. Aga kuna siinse peo maksab kinni üks mees, siis tema kehtestab ka klubi reeglid. Kellele need ei meeldi, tehku oma klubi! See on praegu väga lihtne. 8)

Loodan, et siinsed moded jätkavad oma karmi liini, andes vajadusel verbaalselt üle tahi seda kenasti küsivale kontingendile. :dev
Viimati muutis v6sa, N Jaan 28, 2016 10:27 am, muudetud 1 kord kokku.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas v6sa »

RAMBO kirjutas:
jeep15 kirjutas:Ja seda ka veel ,et Eesti Vabariigis kehtib sõnavabadus!! Loe Eesti Vabariigi Põhiseadust kukk..

Kui sa ei teadnud, siis Eestis ei kehti juba ammu eesti vabariigi põhi seadused :floff
Mis asjad on eesti vabariigi põhi seadused?

EV Põhiseadus kehtib endiselt, aga millegipärast kiputakse lugema sealt ainult enda õiguste osa, jättes kohustused sujuvalt kahe silma vahele. :wink:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas eerik2 »

v6sa kirjutas:EV Põhiseadus kehtib endiselt, aga millegipärast kiputakse lugema sealt ainult enda õiguste osa, jättes kohustused sujuvalt kahe silma vahele. :wink:
Oma tööd tehes puutun pidevalt kokku inimestega, kes ajavad näpuga järge esimeses (õiguste) osas aga alati unustatakse see viimane (kohustuste) osa.
Foorum on ju ainult suhtluseks. See on nagu mängulaud, mille mängureeglid määrab lauaomanik. Seda on siin juba välja ka öeldud. No austagem siis mängureegleid. Halb on see, kui mängu käigus omanik reegleid muudab (siin foorumis pole seda täheldanud aga olen siin ka vähe aega olnud), see poleks enam aus mängijate suhtes. Ajaga tuleb muidugi kaasas käia, kuid sellisel puhul tuleks reeglitemuudatused ka korralikult põhjendada. Aja jooksul olen olnud kasutaja erinevates foorumites ja kus reeglid ei meeldi, sealt lahkun. See on nagu töögagi - kui ülemus muudab sinu tööülesandeid sinuga kokkulepet saavutamata ja sulle selline asi ei istu, siis otsid ju lihtsalt teise töö. Võid ju ülemust pedeks ja kukeks sõimata aga mis see annab? Siis saad lihtsalt kinga ka veel, ja sellisel juhul asja eest. Mingi elementaarne viisakus peab olema. Mina oleks modena peale sellist postitust, nagu selle teema esimene postitus on, sellise kasutaja kohe blokeerinud. Ma ei saa üldse aru, milleks hellitada selliseid vendi, kes oma keelt taltsutada ei oska?!?
Kui mu laps lasteaias käis, siis oli neil seina peal selline silt:

"KOLME ASJA PEAD SA ENDALE JA TEISTELE SOOVIMA – TERVIST, RÕÕMU JA SÕPRU
KOLME ASJA PEAD SA VALITSEMA – OMA ISELOOMU, KEELT JA KÄITUMIST
KOLME ASJA PEAD SA ARENDAMA – HEADUST, JULGUST JA ARMASTUST
KOLME ASJA PEAD SA VÄLTIMA – JULMUST, ÜLBUST JA TÄNAMATUST
KOLME ASJA PEAD SA IMETLEMA – LOODUSE ILU, LAPSI JA VANU INIMESI"

Selle teise lause peaks suisa iga foorumi reeglitesse kirjutama.
F-250XLT 7,3D
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”