KP-1 seotud mured ja 4x4.ee Galeriijutt

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
mrtn
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 186
Liitunud: E Veebr 19, 2007 2:14 pm
Asukoht: 59°28'57.44"N / 25°01'47.77"E
Kontakt:

Postitus Postitas mrtn »

kiiking kirjutas:NB: Mulle jäi kõrva see, et avalike pilte koos auto numbritega ei maksa üles panna.
BÖÄÄÄ! mul sai just video valmis, ma küll sealt autonumbreid kaaderhaaval kustutama ei hakka :D
Mennäänx mettään!
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

kiiking kirjutas:NB: Mulle jäi kõrva see, et avalike pilte koos auto numbritega ei maksa üles panna. Mina arvan nii, et pigem ei tasu teha selliseid asju, mida hiljem häbenema peaks.
See on minu arvamus!
Ma usun, et tegelikult ei ole ka raske teha miskit passwordiga kaitstud "auku", kuhu vaid siis asjaosalised ligi saavad.
Kasutaja avatar
mrtn
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 186
Liitunud: E Veebr 19, 2007 2:14 pm
Asukoht: 59°28'57.44"N / 25°01'47.77"E
Kontakt:

Postitus Postitas mrtn »

tõsiselt mõtlete parooli alla panemist? mismoodi "õigetele" inimestele paroole jagama hakata?
Mennäänx mettään!
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

mrtn kirjutas:tõsiselt mõtlete parooli alla panemist? mismoodi "õigetele" inimestele paroole jagama hakata?
annad juba yritusel ekipaazidele passwordi ja rohkem ei räägi sellest kuskil. ntx. ikka lihtsam kui numbreid autodelt photoshoppida vms.
Kasutaja avatar
mrtn
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 186
Liitunud: E Veebr 19, 2007 2:14 pm
Asukoht: 59°28'57.44"N / 25°01'47.77"E
Kontakt:

Postitus Postitas mrtn »

trc kirjutas:annad juba yritusel ekipaazidele passwordi ja rohkem ei räägi sellest kuskil. ntx. ikka lihtsam kui numbreid autodelt photoshoppida vms.
ok, see on tuleviku teema, aga mis me nüüd selle videoga teeme, on kellelgi hirm avaliku esituse ees?
Mennäänx mettään!
Kasutaja avatar
P6tu
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 138
Liitunud: E Juun 26, 2006 11:47 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas P6tu »

kiiking kirjutas:Kui jõuab siis järgmine üritus 10.03.2007. Siis tähistame naistepäeva, ehk roolis ainult naised. :lol: :lol: :lol:
Annan siis teada mis ja kuda.
Et siis kohe võib minuga arvestada.Olen käsi ja seekord saab ka naine kaasa tiritud.Hakkab ise sõitma kah veel ja kogu lugu :twisted: .
mrtn kirjutas:
trc kirjutas:annad juba yritusel ekipaazidele passwordi ja rohkem ei räägi sellest kuskil. ntx. ikka lihtsam kui numbreid autodelt photoshoppida vms.
ok, see on tuleviku teema, aga mis me nüüd selle videoga teeme, on kellelgi hirm avaliku esituse ees?
Minul ei ole midagi varjata nii,et minu poolt on igasugune luba olemas.

PS! Kas Lexuse juht kah oma muljetest räägiks?
Viimati muutis P6tu, E Veebr 26, 2007 10:10 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Indrek
Fitting 44"
Postitusi: 411
Liitunud: T Nov 01, 2005 9:12 am
Asukoht: Linna keskel

Postitus Postitas Indrek »

P6tu kirjutas:
kiiking kirjutas:Kui jõuab siis järgmine üritus 10.03.2007. Siis tähistame naistepäeva, ehk roolis ainult naised. :lol: :lol: :lol:
Annan siis teada mis ja kuda.
Et siis kohe võib minuga arvestada.Olen käsi ja seekord saab ka naine kaasa tiritud.Hakkab ise sõitma kah veel ja kogu lugu :twisted: .
Pahanduste vältimiseks pole vist mõistlik neid KP 1 pilte siia riputada. Tegelikult pakuksin välja, et jätaks selle Aegviidu kandi natukseseks puhkama. Head rajad on ka mujal saadaval, vajadusel võin anda hüva nõu ja koordinaate. Aegviidu RMK inimesed on viidud nö. "viimse" piirini ja sealt tuleb ainult ebameeldivusi. See selline sõbralik soovitus... :D
Defender 110, Discovery V8
uAzIk
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 111
Liitunud: K Apr 02, 2003 12:15 pm
Asukoht: maakera peal/sees

Postitus Postitas uAzIk »

mrtn kirjutas:ok, see on tuleviku teema, aga mis me nüüd selle videoga teeme, on kellelgi hirm avaliku esituse ees?
Videot vaataks väga hea meelega. Samas pilte on juba niipalju igale poole üles upitatud, et mingi konspiratsioon on suht mõttetu :)
------------------------------------------
Avtoljubitel :)
Y61-3.0A
Opel Frontera 2.2 16V
Opel Frontera 3.2 V6
Subaaru Ahhujeet 100500 ja natuke peale:D
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

hulkur kirjutas: Ja ausõna ma ei soovita hakata RMK ja KKI-ga vaidlema avalike teede teemal... Ainuke mis Sulle selgeks tehakse on see, et see tee mis on kaardile kantud ei olegi tegelikult üldse tee... been there, done that...

Arukust ja pikka meelt soovides,
andres
OT. Kui keegi soovib kuulata minu heietusi, siis kolmapäeval kannus võin pikemalt rääkida ühe eesti saareriigi kekkonnaametkondade mõttemaailmast ja üldse ilmaasjadet arusaamisest. Värsked kogemused möödnud nädalast. Seekord läks mul veel asi õnnelikult ja päris asfaldi ralliks LR Klubi üritus ei kujunenud.
Ahajaa. Ärge arvake, e t need ametkonnad arvutit interneti ja boomakrkide tegemist kasutada ei oska.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Raitz
Fitting 38"
Postitusi: 368
Liitunud: T Veebr 13, 2007 2:23 pm
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Landy kirjutas: OT. Kui keegi soovib kuulata minu heietusi, siis kolmapäeval kannus võin pikemalt rääkida ühe eesti saareriigi kekkonnaametkondade mõttemaailmast ja üldse ilmaasjadet arusaamisest. Värsked kogemused möödnud nädalast. Seekord läks mul veel asi õnnelikult ja päris asfaldi ralliks LR Klubi üritus ei kujunenud.
Ahajaa. Ärge arvake, e t need ametkonnad arvutit interneti ja boomakrkide tegemist kasutada ei oska.
Mis kellaks peaks ennast kohale vedama, et muljetest osa saada?
Kasutaja avatar
mustique
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: E Dets 11, 2006 7:31 pm
Asukoht: Aegviidus pesakoht

Postitus Postitas mustique »

1. Landy "infotunni" kohta tahaks ise ka rohkemat/täpsemat inffi.
2. kuidas käesoleva teema valguses aru saada 4x4 GPS Challenge 2007, reeglite punktist 3. "KP EI TOHI asuda: looduskaitse alal ega kooskõlastamata eramaal!!!"

Iga algus on raske......
Loodus on üllatav.....
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

mustique kirjutas: 2. kuidas käesoleva teema valguses aru saada 4x4 GPS Challenge 2007, reeglite punktist 3. "KP EI TOHI asuda: looduskaitse alal ega kooskõlastamata eramaal!!!"

Iga algus on raske......
emapuu ei ole eramaal, tee (l6iguke sellest) temani paraku kyll
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”