KP-1 seotud mured ja 4x4.ee Galeriijutt

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

KP-1 seotud mured ja 4x4.ee Galeriijutt

Postitus Postitas jr »

kiiking kirjutas:Tere kõigile
Ise ka nüüd kodus tagasi. Uurisime uue raja põhja nats. :lol:
Mõned udused pildid leiab siit.
http://nagi.ee/photos/kiiking/sets/9582/
Osa pilte eramaadel tehtud, kus olles on ütlemist olnud omanike poolt. Soovitan hoolikalt selle raja kasutamist enne järele mõelda, kui kambaga peale minna.
Viimati muutis jr, N Mär 22, 2007 9:13 pm, muudetud 1 kord kokku.
+372 5028488
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

omateada pole olnud eramaal, kus oleks olnud selline silt. Vältisin spetsiaalselt eramaad
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

Aga kui JR täpselt teab, kus me eramaal sõitsime, siis äkki annab teada. Oleks kasulik info. See trass oli minu meelest küll regio kaardi järgi seatud. Kõik teed avalikud ja ühtegi piirangu märki polnud.
Mulle on tulnud täna juba kaks signaali, et aegviidu metsas ei tohi sõita. Kuda kurat see mets siis jälgi täis on saanud.
Linnamaasturid on seal kõige väiksemad hullajad. Spetsautod ja ATV-d teevad seal põhilise töö ära, et meid vaenlasteks peetaks. Linnamaastur tee pealt maha ei keera ja sammalt ei lõhu.
Ärge pikka viha pidage, aga linnakate safarid jätkuvad igal juhul. Meeldib see siis kõigile või mitte.
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
verbal
Fitting 38"
Postitusi: 246
Liitunud: N Aug 19, 2004 9:29 am
Asukoht: Harjumaa servas

Postitus Postitas verbal »

Ma arvan, et sellise sõbraliku soovituse peale vanematelt olijatelt ei maksa ärrituda. Maasturid (olgu nad siis linna või mitte) tekitavad paljudes inimestes valulikke reaktsioone ja siinne seltskond kindlasti ei taha mingitki negatiivset mainevarjundit oma tegutsemistele. Seega on alati pigem mõistlik natuke ettevaatlik olla, et võimalikke probleeme ennetada.

Pealegi teie pilte vaadates ei ütleks, et tegu on linnamaasturitega (discod, g-mersud ja lahmakad ameerikalsed). Aga see pole praegu teema.
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

Kiiking, ma arvan et jr poolt oli tegemist sõbraliku soovituse, mitte ähvardusega ja pigem pidas ta vist silmas seda va su pyhapäevast KP1 pilti - seal on ennegi kammi olnud.
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

Ma arvan ka seda sama, et kp1 oli põhjus. Seda me võtsime küll kahekesi. Pildid sattusid lihtsalt kokku.
Kõikide nõuannete eest olen tänulik, sest ma seda linnakate värki pooleli ei jäta nagunii. Äkki tuleb sealt võistlustelegi lisa.
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

verbal kirjutas:Pealegi teie pilte vaadates ei ütleks, et tegu on linnamaasturitega (discod, g-mersud ja lahmakad ameerikalsed). Aga see pole praegu teema.
Linnamaastur on maastur mis on enamjaolt linnas, eks. Järelt on tegelt isegi TR3 masinad linnamaasturid ;) minuarust ;)
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

kiiking kirjutas:Linnamaasturid on seal kõige väiksemad hullajad. Spetsautod ja ATV-d teevad seal põhilise töö ära, et meid vaenlasteks peetaks. Linnamaastur tee pealt maha ei keera ja sammalt ei lõhu.
Ärge pikka viha pidage, aga linnakate safarid jätkuvad igal juhul. Meeldib see siis kõigile või mitte.
Kindlasti on Sul õigus, et trass oli Regio kaardi järgi avalik tee ja linnamaastur avalikult teelt maha ei keeranud... Ja kindlasti jätkuvad ka safarid... AGA

Eestis on piirkondi kus RMK jälgib tegevust erinevatel metsa- ja mitteniiväga metsateedel suurema tähelepanuga kui mujal, Aegviidu ümbrus on kindlasti üks neist... seda enam, et suur osa sealsetest metsadest jääb erinevate looduskaits- ja maastikukaitse aladele, kus kehtivad teised reeglid. Sealkandis sõitmiseks on kõige valutum kasutada metsateid mis jäävad Kaitseväe Keskpolügoni territooriumile, aga kindlasti ei või ka seal sigadusi teha...

Ja ausõna ma ei soovita hakata RMK ja KKI-ga vaidlema avalike teede teemal... Ainuke mis Sulle selgeks tehakse on see, et see tee mis on kaardile kantud ei olegi tegelikult üldse tee... been there, done that...

Arukust ja pikka meelt soovides,
andres
Viimati muutis hulkur, P Veebr 25, 2007 9:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
verbal
Fitting 38"
Postitusi: 246
Liitunud: N Aug 19, 2004 9:29 am
Asukoht: Harjumaa servas

Postitus Postitas verbal »

trc kirjutas:
verbal kirjutas:Pealegi teie pilte vaadates ei ütleks, et tegu on linnamaasturitega (discod, g-mersud ja lahmakad ameerikalsed). Aga see pole praegu teema.
Linnamaastur on maastur mis on enamjaolt linnas, eks. Järelt on tegelt isegi TR3 masinad linnamaasturid ;) minuarust ;)
OK, peace :)
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

kõik õige
Ega ma ei tahagi kellegagi kähmelda. Proovin asja ajada nii, et kõik rahul oleks. Olen ise sealtkandist pärit ja tunnen asja. Ilus koht ja kui lugupidavalt suhtuda ei juhtu midagi.
Teema seoses erateedega ja kaitsealadega oleks võib-olla vajalik. Ka neile kes omapäid liiguvad.
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Jah, konkreetselt KP1 minev tee läheb kahest kohast üle eramaa. Kus korra on tulnud minul aru anda ja korra veel kellelgi vähemalt.
See oli sõbralik soovitus minu poolt. Kuna kaitsealune territoorium ka sealsamas, siis väga tuuseldada ei maksaks. Viisakalt mööda Regio teid ja mudaaukudest metsa-alt mööda ei hiili sinna uusi jälgi tehes, siis on vast kõik rahul.

Tänagi oli kaks RMK kirjadega maasturit üks ühel teine teisel pool polügoni Piibe maantelt sisse keeratuna valves või siis seisid niisama ja närisid võileiba. Samas oli polügoni taga, teiselpool veehoidlat näha metsa alla veriseid kitsejälgi, ehk peeti mingitele jahimeestele omakorda jahti.
+372 5028488
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

erateedest hoian eemale kui on keelumärk. Samas on mets täis metsafirmade silte, kus on teavitus, et eratee.
Ikka sõidan ju sinna aga ei roni teest välja. Nii lihtne see ju ongi. Austa teist ja sinust peetakse ka lugu.
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

kiiking kirjutas:erateedest hoian eemale kui on keelumärk. Samas on mets täis metsafirmade silte, kus on teavitus, et eratee.
Ikka sõidan ju sinna aga ei roni teest välja. Nii lihtne see ju ongi. Austa teist ja sinust peetakse ka lugu.
Meenub juhtum, kus talumees tuli jooksuga üle põllu nr.60 (suur oli küll vähemalt) lehtvõti käes, mis sama suur kui minu kaks kätt kokku pista ja pritsis tatti kui vanakurat ise. Sattusin tema maade peale sõites mööda Regiol märgitud kollast ja jämedat "Kruusateed". Katsu sellisele austusest midagi rääkida, eriti kui viimase poole aasta jooksul on mehe maadelt metsa tublisti varastatud ja Politseist pole kasu olnud. Käsi väänates ja rüseledes teineteisega saime siiski lõpuks teineteisest aru ja pärast naersime juhtunu üle mõlemad ja vahetasime kontakte. Aga krt, kõik ei pruugi nii "mõistvad" olla.
+372 5028488
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

Muide, kui läheneda teiselt poolt, siis on eramaid ainult üks.
Kalamehi oli eramaale sõitnud ikka väga palju. Meie kaks autot oleks sinna summa ära kadunud.
See pole loomulikult õigustus, aga hing ihkas seal ära käia.
NB: Mulle jäi kõrva see, et avalike pilte koos auto numbritega ei maksa üles panna. Mina arvan nii, et pigem ei tasu teha selliseid asju, mida hiljem häbenema peaks.
See on minu arvamus!
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”