Nüüd natuke teistmoodi

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
eestimees4x4
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 137
Liitunud: E Aug 06, 2012 12:21 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas eestimees4x4 »

Vanasti, kui kasutajal avatari polnud, siis oli profiil kenasti tühi, aga nüüd foorumit sirvides on küsimärkide meri - ega see otseselt halb ole, aga lihtsalt jäi silma.
Mulle need "vanad" emotikonid just meeldivad. Uuemad on mõõdult kuidagi suuremad ja kõik samilid jms liigub pidevalt ja see on teistes foorumites häirinud. Ei tea kas võimalik, aga harjumuspärasem oleks roheline valgega, mitte halliga :D .

4M
Viimati muutis eestimees4x4, E Juun 29, 2015 7:15 pm, muudetud 1 kord kokku.
linnuke
Fitting 44"
Postitusi: 416
Liitunud: P Veebr 05, 2012 8:36 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas linnuke »

See on nüüd kindlasti silmahakkav lisa,et avataril alati näha,kas oled sees,või mitte.Vanasti oli nagu allpool see kirjas.On see hea või mitte.Isiklikult mina pole selle väljalogimisega eriti tegelenud.Lihtsalt arvuti kasutamiskohti mitu.Ja ka foorumeid. :idea:
Kasutaja avatar
mihkelmihkel
Fitting 38"
Postitusi: 213
Liitunud: R Okt 03, 2014 11:49 am
Asukoht: Rakvere

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas mihkelmihkel »

Minule väga meeldis vana foorumi juures link "vaata lugemata postitusi". Selle järgi oli väga hea uusi teemasid lugeda, nimekirjast kadusid ära juba loetud teemad. Kas siia oleks ka võimalik see "search unread" link teha?

Samuti oli väga mugav otselink "vaata oma postitusi". Sealt oli hea silma peal hoida, kas oma teemades või teiste teemades (kus oled postitanud) on värskeid poste.
Viimati muutis mihkelmihkel, E Juun 29, 2015 5:38 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas CaveMan »

mihkelmihkel kirjutas:Minule väga meeldis vana foorumi juures link "vaata lugemata postitusi". Selle järgi oli väga hea uusi teemasid lugeda, nimekirjast kadusid ära juba loetud teemad. Kas siia oleks ka võimalik see "search unread" link teha?
See link on olemas üleval ribal Kodu ja Foorumid vahel rippmenüüs (need triibud).
Sealt on seda küll ebamugav valida aga minul oli näiteks ka juba varem veebilehitseja bookmarkiribal vastav link ning avasingi foorumi alati Lugemata postitusega ning lõpetasin külastuse Märgi foorumid loetuks lingil.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
mihkelmihkel
Fitting 38"
Postitusi: 213
Liitunud: R Okt 03, 2014 11:49 am
Asukoht: Rakvere

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas mihkelmihkel »

CaveMan kirjutas: See link on olemas üleval ribal Kodu ja Foorumid vahel rippmenüüs (need triibud).
Sealt on seda küll ebamugav valida aga minul oli näiteks ka juba varem veebilehitseja bookmarkiribal vastav link ning avasingi foorumi alati Lugemata postitusega ning lõpetasin külastuse Märgi foorumid loetuks lingil.
'

Tänud. Ei osanud sealt otsida. Leidsin sealt ka selle oma postituste vaatamise.
Kasutaja avatar
sass730iA
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: L Dets 27, 2008 9:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas sass730iA »

näeb hea välja, alguses oli raske leida "oma postitusi"
Jeep WJ CRD / E46 / E39 / B4 / E39 / E39 / Bora / E38 / E34 / E36 / E34
olli
Fitting 38"
Postitusi: 237
Liitunud: N Juul 07, 2011 11:59 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas olli »

Mobiilivaade :thumb: :thumb: :thumb:
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas beginner »

eestimees4x4 kirjutas:Vanasti, kui kasutajal avatari polnud, siis oli profiil kenasti tühi, aga nüüd foorumit sirvedes on küsimärkide meri - ega see otseselt halb ole, aga lihtsalt jäi silma.
Ma mõtlesin, et miski nagu häirib ja see see ongi. Need küsimärgid teevad olemise natuke liiga roheliseks.
sass730iA kirjutas:näeb hea välja, alguses oli raske leida "oma postitusi"
Otsisin ka alguses. Heameelega tõstaks selle sealt triibulise nupu menüüst triibulise nupu alla "Vaata uusi postitusi" asemele.

Mobiilivaadet vaatasin nüüd ka lõpuks. Tunduvalt mugavam on navigeerida tõesti, varem oli vaja tihti zoomida.
eestimees4x4
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 137
Liitunud: E Aug 06, 2012 12:21 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas eestimees4x4 »

Nüüd mobiilis sirvides jäi veel see silma, et iga postituse alguses on Re: "Pealkiri" ja lühikeste postide juures haarab see "Re: ...." rohkem tähelepanu, kui postitus ise (rakse hoomata, millal postituse sisu algab). Sama asi ka arvutit kasutades, aga eks harjub :D.
Jolinar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 126
Liitunud: P Juul 21, 2013 3:36 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas Jolinar »

Pean ka ikka ühe ettepaneku tegema asja kohapealt mis mind selle foorumiga liitumise hetkest häirinud on.
Palun tehke linkidele klikkimine normaalseks. Tähendab, kui klikkida lingile avaneb see kas uues aknas või teeb brauseris lahti uue vahelehe.
Ma suudan ühe foorumikülastuse jooksul foorumi umbes kümme korda kinni panna enne kui soovitud teemad läbi jõuan käia.

Jah, ctrl+click on alati võimalus kuid see pole see.

Vihje kah kuidas teha: https://www.phpbb.com/support/docs/en/3 ... w-windows/
Kasutaja avatar
Roostekoll
Fitting 38"
Postitusi: 391
Liitunud: K Juul 31, 2013 9:24 pm
Asukoht: Tallinnacundimeesükskorsakov

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas Roostekoll »

Ma harjutasin end ammu linkidele paremklõpsuga reageerima siin foorumis aga vahest lendab ikka näpukas sisse.
Samas mis ma üldse pirisen. Ma olen see kõige mugavam loom üldse ja viriseks veelgi. Tegelt on kogu kompott väga hea.
Trolle pole olemas
Kasutaja avatar
imre20
Fitting 38"
Postitusi: 328
Liitunud: P Nov 16, 2008 8:47 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kunda

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas imre20 »

Telefoniga kasutamine tõesti oluliselt mugavam, zuumimine oli väga tüütu. Aga minu meelest on teemade sirvimine natuke keerulisemaks läinud, raskem aru saada, kus lõppeb üks postitus ja algab teine.
Vana kujunduse juures meeldis veel see, et kasutaja info oli vasakul kõik ühes koos, enam ei pannud esmase sirvimise juures üldse tähele selliseid asju, nagu "postituste arv" ja "asukoht".
Kindalsti lõpuks harjub ära, aga hetkel olen veel kahe-vahel, kumb parem, kas uus või vana.
52 59 498 imre.mylla@gmail.com

Can-am Outlander 1000 xmr
Jeep Cherokee 1995a 4.0 linnakas
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas puhvel »

Arvata võib, et minu arvamus pole popp aga jah....igasugu sarnased uuendused on vastikud.
Sobib millega olen harjunud.
Panga lehed näiteks tehakse ümber, täiega närvi ajab, hakka nuputama harjumatut jampsi.
Eks ma IT-s lammas kah, see üks põhjus.
Samas miskid üüber selverid-marketid majandavad oma kaupade asetused ümber ja pean kilomeeter tatsama, et leida miskit hetkel vajalikku :twisted:
Nad teevad omastarust kah tööd :twisted:

Nüüd tuleb parem uni :)
XC 70
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas puhvel »

"Muuda" nuppu polegi :?: :shock:
Tahtsin lisada, et vana taust, värvid olid kuidagi hästi ok, praegune kontrastsus häirib.
XC 70
Jolinar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 126
Liitunud: P Juul 21, 2013 3:36 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas Jolinar »

puhvel kirjutas:"Muuda" nuppu polegi :?: :shock:
Tahtsin lisada, et vana taust, värvid olid kuidagi hästi ok, praegune kontrastsus häirib.
Onon.
Manused
edit.png
edit.png (4.26 KiB) Vaadatud 10534 korda
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”