Nüüd natuke teistmoodi

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
KKKKKK
Fitting 44"
Postitusi: 472
Liitunud: T Apr 12, 2011 9:16 am

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas KKKKKK »

Käin siin suht harva. Pole süvenenud uutesse võimalustesse aga lihtsalt välimus kui selline on ikka päris kole kohe. Disaineril oli kolmas pohmaka päev? :shock:
AMAROK 190kW 01/2019
Koduabiliseks vali uus 225 AVANT kompaktlaadur!
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas CaveMan »

KKKKKK kirjutas:Käin siin suht harva. Pole süvenenud uutesse võimalustesse aga lihtsalt välimus kui selline on ikka päris kole kohe. Disaineril oli kolmas pohmaka päev? :shock:
Käid tihedamini siis harjud ära. Mina enam ei mäleta milline vana kujundus oli.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas RAMBO »

Kust, või kuidas ma leian oma postitused ülesse? Varem oli selle jaoks koht aga nüüd ei leia isegi otsingust ülesse. Vabandan, et ei lugenud seda viite lehekülge läbi.

Terv.
RAMBO
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas CaveMan »

RAMBO kirjutas:Kust, või kuidas ma leian oma postitused ülesse? Varem oli selle jaoks koht aga nüüd ei leia isegi otsingust ülesse. Vabandan, et ei lugenud seda viite lehekülge läbi.

Terv.
RAMBO
oma-postid.jpg
oma-postid.jpg (62.96 KiB) Vaadatud 14239 korda
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas RAMBO »

Sealt ei osanud otsidagi. :oops: Ma tänan.

Terv.
RAMBO
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas margus61 »

Jupp aega ilusti toiminud ja uuendustega ära harjunud.

Üks asjake, millest puudust tunnen, on "Märgi foorumid loetuks" nupp "Vaata uusi postitusi" lehel. Loetuks märkimiseks peab iga kord avalehele ronima, mis pole küll suur vaev.
wax750
Off Roader Wannabe
Postitusi: 36
Liitunud: K Mai 02, 2012 10:49 am

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas wax750 »

Eelmise postiga seoses - võibolla teisi mitte, kuid mind häirib see popup aknake, mis ette viskab kui klikin Märgi teemad loetuks. Täiesti ebaoluline lisand. :)
WJ GC 4.7 HO Overland
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas LauriJ »

Viimasel ajal on tulnud teavitus üles paremasse nurka, et mulle on tulnud mõnelt kasutajalt privaatsõnum. Kui üritan selle teate pealt privaatsõnumit avada, ütleb, et "Sul pole lubatud lugeda ootel privaatsõnumeid". Mis värk sellega on? Kus need sõnumid ootel on siis? Lennujaama serveris nagu Guuru mainis? :mrgreen:
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas beginner »

Mul oli ka just hiljuti hämming nende ootel sõnumitega.
Kas sul on sissetulevate sõnumite kast täis? Kui jah, siis kustuta sealt midagi ära.
Seejärel siiski ei tule ootel sõnumid kohe kohale, vaid oma postkasti minnes on seal kuskil väike kiri, et "vabasta ootel sõnumid" vms. Sinna vajutades tulevad need postkasti.
Sry, kui mul päris täpselt meeles pole, aga umbes nii see käis.
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"
Postitusi: 256
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas usamosse »

Mulle teeb nalja see moment et sisselogides on võimalus panna linnuke kasti "Mäleta mind" ja foorumimootor mäletabki mind kuni momendini kui foorumist ära käin. Tagasi tulles aga on loterii, kas mäletab või kuidas mäletab, see viimane nimelt on mulle ennenägematu versioon: tulles näen et pole sisse loginud, soovin mingile postitusele vastata ja eeldan et logimata kundel hüppab siis ette logimise aken, aga ei hüppa, hoopis osutun sisselogituks. Kuid see saatus püsib nagu keegi juhatab, vahel kaob ka siis kui lehekülge vahetad samas foorumis. olles ka mujal foorumites kus kasutusel phpBB siis sellist nalja pole näinud. Brauser on reeglina Safari, kui peaks olema oluline.
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas seroi »

Tavaloogikaga lähenedes on otsingu toimimine vähe jopakas. Kui tavamaailmas annab otsing "punased õunad" üldjuhul tulemuseks vasteid kus on korraga sees nii "punased" kui "õunad", siis siin saad tulemused kus on kas "punased" või "õunad".

Mis aga eriti totter, on see, et otsingusõna peab olema min 4 tähte. See aga tähendab, et otsides nt "+patrol +y61" või "+uaz +vahekast" saad tulemuseks vastavalt ainult kas "patrol" või "vahekast", mis kumbalgi juhul palju edasi ei aita, sest foorum on hoolimata modede ennasohverdavast kuulutustes telefoninumbrite ja asukohtade modereerimisest sageli uskumatu sodiga ülekoormatud.
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas puhvel »

Selle otsinguga ma pidevalt hädas, arvasin, et ise tola :)
Näiteks otsin Grand Cherokee 3.1 td, siis see 3.1 osutub kindlalt ignoreerituks.
Ometigi on see 3.1 neil Grandidel üpris probleemne mootor ja pajatatud palju.
Ja kuidas leida foorumi avarustest just see 3.1 td ?
Ei leiagi ....teen uue teema, a poleks vaja teha ehk kui leiaks :?
XC 70
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas Movistar »

seroi kirjutas:Tavaloogikaga lähenedes on otsingu toimimine vähe jopakas. Kui tavamaailmas annab otsing "punased õunad" üldjuhul tulemuseks vasteid kus on korraga sees nii "punased" kui "õunad", siis siin saad tulemused kus on kas "punased" või "õunad".

Mis aga eriti totter, on see, et otsingusõna peab olema min 4 tähte. See aga tähendab, et otsides nt "+patrol +y61" või "+uaz +vahekast" saad tulemuseks vastavalt ainult kas "patrol" või "vahekast", mis kumbalgi juhul palju edasi ei aita, sest foorum on hoolimata modede ennasohverdavast kuulutustes telefoninumbrite ja asukohtade modereerimisest sageli uskumatu sodiga ülekoormatud.
Kahjuks või õnneks ei saagi moded muud teha kui "ainult" postitusi modereerida vastavalt kehtestatud reeglitele ja neid reegleid ei mõtle moded välja .
Kõik muu on administraatorite korraldada .
HM Racing Team
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas K.Kotkas »

Kasuta foorumi otsingu asemel googlet:

Näiteks

Grand Cherokee 3.1 td leidmiseks foorumist kirjuta googlesse:

Grand Cherokee 3.1 td site:forum.4x4.ee

lõppu kirjutatud site:forum.4x4.ee tähendab, et kuvatakse tulemused vaid saidilt forum.4x4.ee. Googel indekseerib seda foorumit väga tihti (ca 1 kord tunnis)
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas beginner »

Ei tea, kas teistel ka, aga minul on uue foorumi algusest saadik olnud tihti nii, et kui vajutan teemade nimekirjas teema nime ees olevat nuppu "vaata esimest lugemata postitust" või teema lõpus olevat linki viimasele postitusele, siis väga tihti satun ma hoopis suvalisse kohta teema keskel, mitte soovitud postituse juurde. Korrapärasusest niipalju, et rohkem olen seda täheldanud siis, kui teema sees on pilte.

Pilt

Kas on asi minus või leidub ka kaaskannatajaid?
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”