Nüüd natuke teistmoodi

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas beginner »

Miskipärast peale uuenduskuuri ei tööta minul aeg-ajalt "Vaata esimest lugemata postitust" link, hüppab suht suvalisse kohta teemas.
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas CaveMan »

beginner kirjutas:Miskipärast peale uuenduskuuri ei tööta minul aeg-ajalt "Vaata esimest lugemata postitust" link, hüppab suht suvalisse kohta teemas.
Tundub nii siin ka.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
vauca
Fitting 38"
Postitusi: 210
Liitunud: N Apr 11, 2013 6:57 pm
Asukoht: Laitse - Tallinn

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas vauca »

Pärast muudatusi on telefoniga hea foorumis käia, selles suhtes kindlasti kiitused tegijatele :)
Mitsubishi Pajero ´88 2,5TD
Tiim "Mudapuur" piloot
Igapäevaselt Piruka- ja Discomees
Kasutaja avatar
Koorejaam
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 102
Liitunud: N Okt 04, 2007 9:22 pm
Asukoht: Piimapunkt

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas Koorejaam »

Mulle meeldib :thumb:
ROTT
+3 72 55 55 55 27
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas tyyp07 »

Bytewize kirjutas:Muidu on igati ok, aga mulle käib pinda, et kui on mitmeleheline teema, siis need lehekülje nupud ei ole pealkirja juures vaid on kaugel paremal ääres, koguaeg avan iga teema esimese lehe.
Vajuta lugemata teemade ees oleval kollasele jutumullile ja jõuad täpselt sinna kus eelmisel korral pooleli jäi.
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas honkomees »

tyyp07 kirjutas:
Bytewize kirjutas:Muidu on igati ok, aga mulle käib pinda, et kui on mitmeleheline teema, siis need lehekülje nupud ei ole pealkirja juures vaid on kaugel paremal ääres, koguaeg avan iga teema esimese lehe.
Vajuta lugemata teemade ees oleval kollasele jutumullile ja jõuad täpselt sinna kus eelmisel korral pooleli jäi.
Mullile vajutades jõuad suva kohta, ise kasutan teema ees olevale noolele vajutamist. Aga tegelikult mõnikord liigub ikka kusagile suva kohta, enamasti õigesse kohta elik esimesele lugemata postile. Siin on mingi kala sees.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas boob »

honkomees kirjutas:
tyyp07 kirjutas:
Bytewize kirjutas:Muidu on igati ok, aga mulle käib pinda, et kui on mitmeleheline teema, siis need lehekülje nupud ei ole pealkirja juures vaid on kaugel paremal ääres, koguaeg avan iga teema esimese lehe.
Vajuta lugemata teemade ees oleval kollasele jutumullile ja jõuad täpselt sinna kus eelmisel korral pooleli jäi.
Mullile vajutades jõuad suva kohta, ise kasutan teema ees olevale noolele vajutamist. Aga tegelikult mõnikord liigub ikka kusagile suva kohta, enamasti õigesse kohta elik esimesele lugemata postile. Siin on mingi kala sees.
Mulli ja noole link on täpselt sama, seega teoorias pole võimalik erinevatesse kohtadesse jõuda.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas honkomees »

boob kirjutas: .. Mulli ja noole link on täpselt sama, seega teoorias pole võimalik erinevatesse kohtadesse jõuda.
teoorias jah aga praktikas satun ma mullile vajutades väiksemate teemade puhul algusesse, suuremate puhul viimase lehe algusesse, noolega enamasti õigesse kohta :? Tegin just katse sellesama teemaga, avasin enne noolele litsudes ja sain õigele kohale, siis võtsin mitu teemat mulliga ja ikka algusesse satun, ka uuesti selle teema peal mullile vajutades (siin TEISEL KORRAL muidugi juba loetud teemaga tegu ka, pole päris tõupuhas eksperiment) .
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
eestimees4x4
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 137
Liitunud: E Aug 06, 2012 12:21 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas eestimees4x4 »

Mul toimib mulli peale vajutamine (vähemalt nüüd kui prooviks mõned korrad tegin, siis kõik õigesse kohta). Nool viis teema algusesse.

4M
Mahno
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 188
Liitunud: R Sept 09, 2005 2:48 pm
Asukoht: Tallinn-Harju

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas Mahno »

Ei taha vinguda, aga see roheline värv on küll silmanägemise tapmiseks mõeldud. Natuke mahedamaid värve palun. Vana foorumi värvigamma oli rahulik ja ei seganud lugemist.

Selle "tõelised autod ehitatakse ise" vasakul ja kellakribu paremal rea võiks mõne ülemisega kokku panna, võtab vaid asjatult ruumi.
TPmorgan
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 138
Liitunud: P Nov 27, 2011 11:18 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas TPmorgan »

On jah harjumatu ,aga mobiilist on hea lugeda!.Väga meeldib ,kuna isiklikult 100 korrast 98 juhul käin foorumis mobiiliga ( pole lihtsalt sellist aega et arvuti ees istuda). Roheline värv häirib natuke ( aga eks see ole puhas maitseasi)
Rohkem pole veel puurinud ringi!

Tahtsin juba vanas foorumis kobiseda aga ei jõudnud nii kaugele (kuna tavaliselt ei virise)
Minuarust võiks kaotada ära avalikkuse eest kasutaja postituste arvu!!! See hoiaks foorumi palju puhtama ja säästaks mahu ruumi ka , sest meil on siin selline väike seltskond inimesi (näpuga ei näita, räägin üldiselt) kellel peaegu igal pool vaja midagi kirjutada ! Vahet pole kes mida müüb ÜKSKÕIK millises kategoorias (vaja ikka pilte küsida, või niisama targutada) ja üleüldse mittevajalikke postitusi teha igale poole). Võibolla on mul mingi paranoia või muu hälve aga mulle tundub et selline läbustamine on just sellepärast et seda postituste arvu üles kruttida et siis "hullult lahe ja asjalik vend" tunduda , just nimelt tunduda sest reaalselt midagi asjalikku polegi kirjutatud !!!
Ja see ei käi vanade kalade ja nende kohta kes reaalselt ka "matsu jagavad'

Uues foorumis on juba parem enam ei ripu postituste arv kasutaja nime all!! Sama edasi!

Ja mingi 10 rida allkirja vanadest armukesest ja nende asendustest ,mis on omakorda juba välja vahetatud on ka mõttetu :puke:
Tegel oleks veel palju öelda aga rohkem ei viitsi toksida hetkel!
Autor:
tavaline Kärbes!
Lc HJ60 OME,BFgoodrich MT35,ComeUpDV9000.
Lc LJ73 OME,Dobinson,BFgoodrichMT37,ComeUpDS95
Kasutaja avatar
sportlane50
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: N Veebr 26, 2009 8:26 pm
Asukoht: Harjumaa, Kose vald / Harku vald

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas sportlane50 »

TPmorgan kirjutas:Uues foorumis on juba parem enam ei ripu postituste arv kasutaja nime all!! Sama edasi!
Ikka ripub ju
Anda rendile (auto)haagis Harjumaalt. Puksiirteenus.
+372 56 9I7 955
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas margus61 »

Tea kas see liitumise kellaaeg avataril on piisavalt oluline, et sellele terve rida pühendada. Kui post lühike ja allkirjaga pole samuti üle pingutatud, teeb kogu pildi lihtsalt venivamaks.

Lisaks endiselt minu hääl selle poolt, et profiilis leiduks hea koht kasutaja telefoni jaoks.
TPmorgan
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 138
Liitunud: P Nov 27, 2011 11:18 pm

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas TPmorgan »

Mina küll ei näe! Ma pole muidugi arvuti ekraanil vaadanud aga telefoni ekraanilt ma küll ei näe!
Vist on erinev pilt!?
Lc HJ60 OME,BFgoodrich MT35,ComeUpDV9000.
Lc LJ73 OME,Dobinson,BFgoodrichMT37,ComeUpDS95
Kasutaja avatar
sportlane50
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: N Veebr 26, 2009 8:26 pm
Asukoht: Harjumaa, Kose vald / Harku vald

Re: Nüüd natuke teistmoodi

Postitus Postitas sportlane50 »

TPmorgan kirjutas:Mina küll ei näe! Ma pole muidugi arvuti ekraanil vaadanud aga telefoni ekraanilt ma küll ei näe!
Vist on erinev pilt!?
Arvutist vaadatuna on kasutaja postitus selline :)
Pilt
Anda rendile (auto)haagis Harjumaalt. Puksiirteenus.
+372 56 9I7 955
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”