4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
tphnd
True Off Roader!
Postitusi: 1292
Liitunud: T Apr 20, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna-Jõesuu

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas tphnd »

2 mõtet varsematest kogemustest foorumite ja lehtede admin-ina.

1. Müügikuulutustel peaks olema fikseeritud ja kohustuslik formaat, täidad lüngad ja vajutad "LISA"......jääb ära modede ajaraisk kirjutamaks "paranda kuulutus reeglitele vastavaks" jne
2. Igasugune miljoniks alamrubriigiks lahutamine on foorumi surm. Ühtäkki on 30 alamrubriiki mida mitte keegi ei loe ja massiliselt postitatakse valesse kohta mida siis jälle omakorda käivad moded kasimas.
#redneckengineeringestonia
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas smurhv »

Peale otsingu parendamise ja IC tugevdamise ärge tehke midagi. Bizniz jms las jääda. Kellele ei meeldi, ärgu lugegu. Alati on võimalus ju modedele saata lollaka või ebameeldiva posti kohta teade, klikkides punasele hüüumärgile.

Edu tegijaile!

Ps! Rahalise annetuse koha võiks küll teha et foorumi haldustasudele saaks ka kasutajad oma õla alla panna. Loodan et 4x4 ei hakka kunagi mingit reklaami müüma foorumis bännerina.
Y61
#540 Mudmen
igiliikur
Rock Crawler
Postitusi: 675
Liitunud: P Dets 16, 2007 4:01 pm
Asukoht: Võru

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas igiliikur »

Kas foorumis ei võiks olla sticky teema a´la "Küsida võib kõike" ? Asja mõte oleks see, et ei peaks iga pisiasja pärast kohe uut teemat tegema. Toimib väga hästi paljudes foorumites...
Exid:Frontera´95, Blazer´97,Ranger´03,Pajero´93,Galloper´98,Ranger´08, XC90´03
Hetkel Isuzu Trooper ja RX400h
Ronny25
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Dets 22, 2010 7:31 pm
Asukoht: Klaasipealinn

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas Ronny25 »

Sellele annas ka oma hääle. Kindlasti jääks vähemaks teemasid ala jeepi tõstmise kohta, inimene küsib ja kauem foorumis olnud oskavad suunata vastava teemani jne.
Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas Martinsr »

Mul oleks üks küsimus/ettepanek.
Kas oleks väga suur lisatöö modedele, kui panna ka teemasse "Kuhu mu kuulutus kadus?" postile autor ka alla?


Asi nimelt selline, et 2-3 korral olen saanud sealt oma otsitava varuosa/rehvid ja 1he korra isegi sõiduki, kuna nägin veel postitajat kasutajanime, enne kui ta post sinna teemasse lendas.
Ma ei mõtlegi, et peaks hakkama taastama kogu nimistut kes, kus ja millal. Aga need, uued, kes sinna lendavad.


Lihtsalt
Mõte.

Parimat
Martin
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas tarmo »

Kui on selline case, siis võib alata mõnele modele PS-i saata ja ta näeb neid vanu postitusi ja saab info edasi öelda.
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas CaveMan »

Mul ettepanekut pole aga on küsimus. Ma ei leidnud võimalust aga igaks-juhuks.
Kas saab nii, et kui tellida mingi alamfoorum, siis saab teavitused ainult uutest teemadest ja postitustest mitte? Praegu on nii, et kui teema tellida, siis saab teavituse ka kõikidest järelpostitustest mis selles alamteemas tehakse.

Tänud ette!
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
bomsch
Mudder
Postitusi: 66
Liitunud: N Sept 02, 2010 11:09 am
Asukoht: Tallinn

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas bomsch »

Kas asi on minu foorumi settingutes või miks ei võiks lingid uuele vahelehele avaneda? Tihtipeale on nii, et lingile vajutades suunab uuele lehele ja siis lugedes, unustad selle ära ja lööd ristist kinni. Peab uuesti 4x4 tagasi tulema ja kohta otsima, kuhu järg jäi.
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas CaveMan »

bomsch kirjutas:Kas asi on minu foorumi settingutes või miks ei võiks lingid uuele vahelehele avaneda? Tihtipeale on nii, et lingile vajutades suunab uuele lehele ja siis lugedes, unustad selle ära ja lööd ristist kinni. Peab uuesti 4x4 tagasi tulema ja kohta otsima, kuhu järg jäi.
Ei ole asi setingutes. S.t. siin veebilehel see ongi nii ja seda ei saa ise muuta. Harju kasutama lingil klikkimise ajal all hoidma CTRL klahvi. Siis avaneb leht uuel vahelehel. See on veebilehitseja funktsioon ning töötab kõikidel lehtedel.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
sportlane50
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: N Veebr 26, 2009 8:26 pm
Asukoht: Harjumaa, Kose vald / Harku vald

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas sportlane50 »

bomsch kirjutas:Kas asi on minu foorumi settingutes või miks ei võiks lingid uuele vahelehele avaneda? Tihtipeale on nii, et lingile vajutades suunab uuele lehele ja siis lugedes, unustad selle ära ja lööd ristist kinni. Peab uuesti 4x4 tagasi tulema ja kohta otsima, kuhu järg jäi.
Kinni pandud lehekülje peaksid saama taasavada Ctrl+Shift ja T kombinatsiooniga (Mozilla ja Chrome-ga toimivad). Ctrl+Shift samaaegselt ja peale seda T.
Anda rendile (auto)haagis Harjumaalt. Puksiirteenus.
+372 56 9I7 955
kareelius
Mudder
Postitusi: 57
Liitunud: R Juun 29, 2007 12:03 pm
Asukoht: Pärnu

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas kareelius »

bomsch kirjutas:Kas asi on minu foorumi settingutes või miks ei võiks lingid uuele vahelehele avaneda? Tihtipeale on nii, et lingile vajutades suunab uuele lehele ja siis lugedes, unustad selle ära ja lööd ristist kinni. Peab uuesti 4x4 tagasi tulema ja kohta otsima, kuhu järg jäi.
Tunneks ka huvi, kas tõesti ei ole võimalik nii teha et automaatselt tuleks link uues aknas (ilma igasugu controleid ja asju all hoidmata)? See on vist ainuke foorum Eestis, kus see asi sedasi käib
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas CaveMan »

kareelius kirjutas:
bomsch kirjutas:Kas asi on minu foorumi settingutes või miks ei võiks lingid uuele vahelehele avaneda? Tihtipeale on nii, et lingile vajutades suunab uuele lehele ja siis lugedes, unustad selle ära ja lööd ristist kinni. Peab uuesti 4x4 tagasi tulema ja kohta otsima, kuhu järg jäi.
Tunneks ka huvi, kas tõesti ei ole võimalik nii teha et automaatselt tuleks link uues aknas (ilma igasugu controleid ja asju all hoidmata)? See on vist ainuke foorum Eestis, kus see asi sedasi käib
Saab küll. Umbes kuidagi nii: http://www.phpbb3bbcodes.com/viewtopic.php?t=297
Aga foorumi arendaja peab selle muudatuse sisse viima.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas pilgrems »

Enamustel hiirtel on tänapäeval rullik olemas. Kursoriga lingile ja vajutage rullikut, avanebki link uues aknas.
Kusjuures päris mugav on , kui vana aken jääb alles ja uues aknas saad jälle uue akna kui vaja .

Hiljem aken ristist kinni ja saab unustada BACK nupu.
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”