Teeme foorumi kasutajasõbralikuks

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Myrgel »

virgo kirjutas:Karvasemate testikaalidega Emapuu asutajad on aegade alguses võimaldanud endale selle jaoks sellise koha.Pole siiamaani julgenud kellegi ukse taga kriipida, et enda metalliga edvistada saaks.(Mitte, et mul oleks üldse millegi märkimisväärsega vehkida :lol: )

Virgo
Ülikõva, aga sinna saavad tõesti vaid moded asju lisada.
margus61 kirjutas:Ega sellist plaani pole peetud, et Tehnilise alla teha teema "Hooldus ja remont"?

Kuidagi valus on modimise alla toppida threade a'la pidurite õhutamine, vintsi hooldus, teooria määrdeainetest jne. Modimine on millegi olemasoleva muutmine mingis soovitud suunas. Remont ja hooldus oleks seotud endise olukorra taastamisega.
Siiamaani on saanud margipõhiste alajaotuste all kõik remondiga seonduvad asjad oma lahenduse. Ei saa küll aru miks on vaja veel eraldi alajaotust teha. Mille jaoks siis need margipõhised jaotused on kui teatud mudelite spetsiifiliseks remondi ja parendustööks?

Urmas
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
virgo
True Off Roader!
Postitusi: 1247
Liitunud: R Dets 10, 2004 7:16 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas virgo »

Myrgel kirjutas:Ülikõva, aga sinna saavad vist vaid moded asju lisada.

Urmas
Urmas-nähtamatu rõhuasetus oli sõnadel "enda jaoks" ja "pole julgenud" :P
Seega jah, sinna esiteks paljud ei tea sattuda ja teiseks vist kodanikud foorumi asutajad (jaa jaa Jaak, toon sulle konni-ära näkku löö...ja Isand Kotkas ka ehk andestab kuidagi sõnavõtu :oops: ) ei ole kuigipalju huvitet sinna suurema "kliendipanga" tekitamisest.

Kummardades eemalduv Virgo :wink:
Mudas alates 2003.
Kasutaja avatar
oleg p
Mudder
Postitusi: 75
Liitunud: P Aug 29, 2010 5:23 pm
Asukoht: Harjumaa - Lääne-Virumaa

Postitus Postitas oleg p »

Ka mina ''uue'' kasutajana annaks hääle 'lugejate autod' teema algatamisele.
Miks risustada margi alateemat sellega? Milleks mul neid lugejate autode teemasid vahtida seal, kus mul vaja konkreetsele veale leida vastus.(Või teha margi teemasse omakorda alateema, kus on siis margi lugejate autod!?).
Masina konkreetseid vigu lahkan ühes kohas ja lugejate autosid lahkan teises. Kes ei taha teemat teha või neid lugeda, pole vaja ka siseneda, kel aga soovi, saavad selleks võimaluse.
V8
Mihkel89
Rock Crawler
Postitusi: 777
Liitunud: P Mär 23, 2008 1:21 pm
Asukoht: Tartumaa, Elva

Postitus Postitas Mihkel89 »

oleg p kirjutas:Ka mina ''uue'' kasutajana annaks hääle 'lugejate autod' teema algatamisele.
Miks risustada margi alateemat sellega? Milleks mul neid lugejate autode teemasid vahtida seal, kus mul vaja konkreetsele veale leida vastus.(Või teha margi teemasse omakorda alateema, kus on siis margi lugejate autod!?).
Masina konkreetseid vigu lahkan ühes kohas ja lugejate autosid lahkan teises. Kes ei taha teemat teha või neid lugeda, pole vaja ka siseneda, kel aga soovi, saavad selleks võimaluse.
Mina annaks ka hääle '' lugejate autod''. Oleks tore lugeda kuidas teised enda autosid ehitavad ja lugeda ja midagi kõrvataha panna.
53 43 93 47 Mihkel
Nissan Patrol 3.3 D
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

ohh aegu ammuseid.. need "peened" lehed on 4x4.ee algusaegadest ... nende probleem oli, et kasutajad ei saanud neid ise hallata.

Ma personaalselt seda autode teema osa ei poolda, sest ma olen korduvalt näinud, et foorumis on umbes 10 meest, kes üldse tahaks oma autost midagi kirjutada.

Remont ja hooldus alajaotus on minuarust hea plaan, vaatame modede ringis selle üle ning otsustame. Autoteema panen rahvahääletusele.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Postitus Postitas taxopets »

Kui tuleb remondile eraldi alajaotus siis võib ju ruumi säästmiseks kokku pann nt. modifitseerimiste kaks teemat. Suht raske vedada piiri kust lõpeb algtaseme modi ja kust algab edasijõudnute.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
Kasutaja avatar
Pomo
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: K Mär 19, 2008 10:00 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Pomo »

kas selline foorum ka eksisteerib veel? Kuidagipidi ei oska seda näha :oops:
http://forum.automoto.ee
teex yhe zuicu
Kodanik2
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 107
Liitunud: L Juul 24, 2004 11:47 pm
Asukoht: Lihula

Postitus Postitas Kodanik2 »

honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1289
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Postitus Postitas honkomees »

Pomo kirjutas:kas selline foorum ka eksisteerib veel? Kuidagipidi ei oska seda näha :oops:
http://forum.automoto.ee
eksisteerib, aga lonkab. Ühe uunikute alla päringu tegemiseks pidi täna mitu korda proovima, enne kui õnnestus ... muidu rääkis midagi serveri limiitidest jms
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”