Teade modedele.

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Teade modedele.

Postitus Postitas LauriJ »

:mrgreen: Muidugi keegi viitsib su kiiva kiskunud maailmavaatelisi postitusi kustutada...
Kasutaja avatar
rmann
Rock Crawler
Postitusi: 944
Liitunud: R Mai 11, 2007 11:00 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas rmann »

Mis vägi sind jälle hammustas ?
Pidevalt mingi hala et paha ja paha ja lollid ja kiusatakse !
LC70 2,4td
Chevy K5 6,2d V8
UAZ 31512
LC80 4,2td

Ja kui keegi tunneb vajadust siis : 50 97 26üheksa


Pilt
Kasutaja avatar
Kult
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 190
Liitunud: E Dets 10, 2012 7:42 pm
Asukoht: Roela

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas Kult »

Viimane postitus mis sa eile koos videolingiga tegid muutus mõttetuks, sest videot enam polnud või puudud juurdepääs - proovisin ise vaadata, nii pole ju mõtet mittekuhugileviivaid postitusi hoida, muidu klikitakse tühja ja ei ole tulemit.
5I65692
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas boob »

jaan mmc kirjutas:
T Veebr 22, 2022 1:40 pm
Moded, kui kustutama hakkasite siis olgu kõik minu postid, sellest foorumist kustutatud ! Totalitaristidega mingit koostööd ei tule ja asi ümbervaatamisele ei kuulu ! Tahate kinnikeeramist siis keerame.
Ära muretse, kustutatud pole midagi, pigem tõstetakse tagatuppa silma alt ära.
4x4 foorumi kasutamine on privileeg, mitte õigus. Seega hinga rahulikult sisse ja välja ja jätkame 4x4 teemadel.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
amevier
I live off from the mud
Postitusi: 1602
Liitunud: N Jaan 25, 2007 10:58 am
Asukoht: Narva-Jõesuu

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas amevier »

LauriJ kirjutas:
T Veebr 22, 2022 2:18 pm
:mrgreen: Muidugi keegi viitsib su kiiva kiskunud maailmavaatelisi postitusi kustutada...
Selline väljaütlemine sobiks hästi komsomoliaktiivi koosolekule aastal 1957...
Land Cruiser KZJ73 - ledbar, turbokell ja punased sillad.
RaidoRi
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: K Aug 31, 2011 11:38 am

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas RaidoRi »

Foorumi kasutamistingimustega oled kursis?
Kuigi veebilehe “4x4.ee” administraatorid ja moderaatorid üritavad eemaldada või muuta kõiki vastuolulisi materjale nii kiiresti kui võimalik, on võimatu üle vaadata igat teadet. Selletõttu nõustud sa, et kõik siia leheküljele tehtud postitused väljendavad autorite mitte administraatorite, moderaatorite või veebihalduri vaateid ja arvamusi (välja arvatud nende inimeste poolt tehtud teated) ja siit tulenevalt ei ole me nende eest vastutavad. Sa nõustud mitte postitama ühtegi solvavat, roppu, labast, laimavat, vihaõhutavat, ähvardavat, seksuaalse suunitlusega postitust või mõnda muud materjali, mis võib rikkuda ükskõik millist käibelolevat seadust. Selle tegemine võib põhjustada sinu kohese ning eluaegse keelu siia veebilehele sisenemast (ja sinu teenusepakkujaga võetakse ühendust). Kõikide postituste IP aadressid salvestatakse abistamaks nende tingimuste täitmist. Sa nõustud, et veebihalduril, administraatoritel ja moderaatoritel on õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda ükskõik milline teade igal ajal, millal iganes neile sobib. Kasutajana nõustud sa, et kõiki sinu poolt sisestatud andmeid hoitakse meie andmebaasis. Kuna seda teavet ei avalikustata kolmandatele osapooltele ilma sinu nõusolekuta, välja arvatud siis, kui seda nõuab selle riigi seadus, kuhu on majutatud foorum, ei kanna “4x4.ee” veebihaldur, administraatorid ega moderaatorid vastutust ühegi häkkimiskatse eest, mis võivad andmeid ohustada.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas v6sa »

jaan mmc kirjutas:
K Veebr 23, 2022 11:17 am
... Sellel foorumil ega kellelgi pole, minu nõusolekuta õigust minu intellektuaalsele omandile....
Ma ei ole kindel, et autoremondist väljapoole jääv maailmavaateline lärmamine just esiletõstetud sõna üldarusaadavale tähendusele vastab:
http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=i ... aalsus&F=M

Siia foorumisse postitades allume vabatahtlikult foorumi reeglitele.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas K.Kotkas »

Jaan.

Kas sa norid ve ? Käid kepiga kolistamas ja torkimasja viid läbi sotsiaalset eksperimenti, et kui kaua kannatatakse ? Sul on kohutavalt isu täis siin foorumis igapäevaselt käimisest aga ise nagu ära ei oska minna ja nüüd teed endast kõik, et ära aetaks ? On vaja ? Kulla foorumlane, mine ära. Seal kasutaja seadistustes on nupp, kustuta konto, sh ka võimalus kõik oma postitused ära kustutada.

Ma arvan, et me väga jääme puudust tundma sellest asjalikust osast mida sa oled jaganud, kuid mitte keegi meist ei vala ühtki pisarat kui ühtäkki ei jaurata vaksineerimise, iluminaatide, korporatiiv konspiratsioonide solgitud kütuse, ekre vms teemal.

Anna minna, vajuta nuppu.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
heeringas
Rock Crawler
Postitusi: 900
Liitunud: K Mai 25, 2005 5:49 pm
Asukoht: Noarootsi Läänemaa

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas heeringas »

K.Kotkas kirjutas:
K Veebr 23, 2022 11:22 pm
Jaan.

Kas sa norid ve ? Käid kepiga kolistamas ja torkimasja viid läbi sotsiaalset eksperimenti, et kui kaua kannatatakse ? Sul on kohutavalt isu täis siin foorumis igapäevaselt käimisest aga ise nagu ära ei oska minna ja nüüd teed endast kõik, et ära aetaks ? On vaja ? Kulla foorumlane, mine ära. Seal kasutaja seadistustes on nupp, kustuta konto, sh ka võimalus kõik oma postitused ära kustutada.

Ma arvan, et me väga jääme puudust tundma sellest asjalikust osast mida sa oled jaganud, kuid mitte keegi meist ei vala ühtki pisarat kui ühtäkki ei jaurata vaksineerimise, iluminaatide, korporatiiv konspiratsioonide solgitud kütuse, ekre vms teemal.

Anna minna, vajuta nuppu.
Ei tea kas see nüüd päris õige on, aga arvamus siiski. :shock:
Ja siit saab igaüks ise teha valikuid -kas ja mida vajutada.

Tsiteerides klasikuid minu...
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas K.Kotkas »

Veelkord. 4x4.ee on privileeg, mitte õigus. Kes veel soovib oma konto kustutatud saada siis kirjutab siia alla juurde.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas K.Kotkas »

Sidorov kirjutas:
N Veebr 24, 2022 5:23 pm
Tere Kotkas.

Hea pakkumine.
Lase palun minu kontost ja teemadest/kirjutistest samuti luuaga üle.
Ma ei leia seda iselikvideerumise nuppu.

Sidorov.
Aga palun.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas puhvel »

Säändsed arusaamatused on arusaadavad :) aga asjalike nö tehnikat puudutavate postituste kadumine pole mitte teretulnud ehk siis mõistan hukka nagu kombeks tänapäeval.

Arusaamatused ilmselt vale sõna .... vaadete ja suhtumiste erinevus äkki :)
XC 70
MrMägilane
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 134
Liitunud: N Aug 27, 2020 12:09 pm

Re: Teade modedele.

Postitus Postitas MrMägilane »

Vanarahval oli ütlemine, et ei saa santi sundida, kui sant ei taha kõndida. Ma ei usu, et see puhastustuli siin moderaatori peaeesmärk oli, aga ilmselge on see, et foorumis peaks mingil mõistlikul määral korda hoidma. Kui selle käigus keegi tunneb, et tema isiklikke õigusi on nii tugevalt riivatud, et tema enam edasi elada ei saa, kõlab see tema probleemi moodi. Kas kaks tehnikat puudutavat teemat kaaluvad üles kakssada postitust, kus avaliku foorumi kõlapinda kasutatakse pehmelt öeldes küsitavate teemade üle arutlemiseks? Ei, isegi mitte arutlemiseks, sest kui minna isiklikuks- nii vähe kui mina siin foorumis olnud olen- on herr jaanist tekkinud mulje selline, et see vana arutlemist ei kannata. It's either my way or highway- kas minu viis või vale viis. See oli tema suhtlusmaneer. Minnes selle tõestamiseks lõpuni välja, isiklike solvangute tasemeni. Ja nii vähe kui ma ka neid tehnilisi nõuandeid nägin, olid need tihti vürtsitatud teatava üleolevusega, a la "kui sa nii lolli küsimuse peale tulid siis parem müü auto maha" (ei ole tsitaat, vaid suundumust näitav mõte).
Kui inimene läheb oma maailmavaate ja ellusuhtumise kehtestamiseks niimoodi kummis rinnaga kõigile peale ja nõuab kuraasikalt oma (küll küsitava) intellektuaalomandi hävitamist.. Ehk ei ole need mõned tehnikateemad asendamatud.
"Pole asja, mida ei saaks parandada"- kadunud vanaisa Evald. Lõpuks leidsid nad ta ikkagi üles.
Jeep Grand Cherokee Overland 2003 2,7crd 120kw
BMW 530D 2002 Touring 3.0d 142kw
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”