Dziibivend ja ajud....

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Indrek
Fitting 44"
Postitusi: 411
Liitunud: T Nov 01, 2005 9:12 am
Asukoht: Linna keskel

Dziibivend ja ajud....

Postitus Postitas Indrek »

http://www.reporter.ee/index.php/2008/0 ... tteplatsi/

Noh, maasturiomanikud saavad varsti jälle rahva poolehoiu osaliseks... :evil:

Huvitav, mis tal hakkas? Kõht, pea??
Defender 110, Discovery V8
Kasutaja avatar
Steelman
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 160
Liitunud: K Mär 29, 2006 12:54 am
Asukoht: harju

Postitus Postitas Steelman »

Vaata ja imesta, leidub ikka jobusi.
Loodan et ta siin foorumis esindatud pole, muidu hakkab endal piinlik maasturiga liigeld millel 4x4 kleepsud peal :evil:
Päris tõsine maastur pidi olema et suutis 300m. sellist aeda üles vedada.
Klaasplast. Mahutid kanalisatsioonimahutid, vaakum- ja survemahutid ja septikud. Lipumastid,kastikatele kastikatted ja kuudid. Klaasplast toodete valmistamine ja remont,
56678664 Martin
http://klaasplast.eu
http://lipumast.eu
Kasutaja avatar
usajansa
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 149
Liitunud: T Mai 03, 2005 3:36 pm
Asukoht: Harjumaa, Rae
Kontakt:

Re: Dziibivend ja ajud....

Postitus Postitas usajansa »

Indrek kirjutas:http://www.reporter.ee/index.php/2008/0 ... tteplatsi/

Noh, maasturiomanikud saavad varsti jälle rahva poolehoiu osaliseks... :evil:

Huvitav, mis tal hakkas? Kõht, pea??
Oma rahuliku loomuse juures tunnistan, et miski sunnib mind välja ytlema sõna pede... ainuke perversne välgatus...
miks peaks keegi miskit sellist korraldama?
Remargiks lisaks - looduslik valik.


Jaanus
Seal kus lõpeb tee, algab seiklus
Gaz 66, Uaz 33031, Uljaz 31512 projekt, Gaz 69 komandirski jt
Päkapikk
Fitting 38"
Postitusi: 239
Liitunud: K Veebr 01, 2006 12:55 pm

Postitus Postitas Päkapikk »

Ma ei mõista, kuidas nagu maastur asjaga seostub. Tundub, et vennike oleks selle ka VAZ2101-ga või olemasolul aiatraktoriga välja tõmmanud. Tundub, et Tapal on möllamas narkoprobleemid, mu ei saa inimesele ajendit 300 meetrit aeda jupp haaval maast välja tirida ja kokku lohistada.
Või äkitse tegu üritusega karjamaale aeda varastada.
Kirjaoskamatu pähkel
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Päkapikk kirjutas:Tundub, et Tapal on möllamas narkoprobleemid, mu ei saa inimesele ajendit 300 meetrit aeda jupp haaval maast välja tirida ja kokku lohistada.
Madis - ma ju rääkisin, et see on kuri kraam :twisted: - ära enam Tapa kanti juurde anna.
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Meid on siin kokku napp kakstuhat liiget.Liikluses on "dziipe" meeletult palju,osadel on need tillipikenduseks ja pagan teab milleks veel(okastraadi venitamiseks).
Kasutaja avatar
zum
Rock Crawler
Postitusi: 834
Liitunud: N Juun 28, 2007 2:00 pm
Asukoht: Tapa-Loobu tee ääres

Postitus Postitas zum »

MahviaDeTyrk kirjutas:
Päkapikk kirjutas:Tundub, et Tapal on möllamas narkoprobleemid, mu ei saa inimesele ajendit 300 meetrit aeda jupp haaval maast välja tirida ja kokku lohistada.
Madis - ma ju rääkisin, et see on kuri kraam :twisted: - ära enam Tapa kanti juurde anna.
Mis see Tapa siia puutub :roll:
Mul on savi, mida te suitsetate, aga nahh... vaja üldistada alati? Lehtse oli veel paar aastat tagasi omaette vald. Ja tegelikult elab seal ka rohkem ikka normaalseid inimesi :D (Tervitused siinkohal :wave )

zum@ naabervallast, aga Tapaga tihedalt seotud
fagott
True Off Roader!
Postitusi: 1006
Liitunud: R Veebr 04, 2005 8:34 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas fagott »

Ma loodan väga,et sellisele tüübile see 100KEEK nõue esitatakse ja täitur kallale ässitatakse.Teiste inimeste suure töö p....e keeramine pole teps mitte ilus tegu...
MeelisV
Fitting 38"
Postitusi: 395
Liitunud: R Okt 19, 2007 12:14 pm

Postitus Postitas MeelisV »

yanekk kirjutas:Meid on siin kokku napp kakstuhat liiget.Liikluses on "dziipe" meeletult palju,osadel on need tillipikenduseks ja pagan teab milleks veel(okastraadi venitamiseks).
ma kui kõrvalt vaatajana ütleks, et te võite siin rääkida "Meie" ja "Teised" aga rahvas linnas, maal, jala, auto, rattaga, mees, naine, noor, vana, labidamees, kontorirott, vm. ei tee vahet "Teie" ja "Teised"
Te võite ju siin foorumis kiruda, karjuda või virtuaalselt maa põhja taguda neid tegelasi aga ülduse silmis olete kõik ühes kategoorias
siia siis üldrahvalikult käivad kõik ATV-d, "linnamaasturid", maasturid, olgu ta siis võistlusauto või mõni läikiv Lexus

ehk kui mul keegi üle "maasikapeenra" sõidab ei tee ma vahet kes see oli ikka üks "tsiip" kõik, samuti saate te kahjuks linnas pahameele osaliseks nende "invaliidide" ja "neljarattaliste jalakäijate" pärast kes parkimisega hiilgavad - rahvas siin ikka ja jälle vaatam et üks "tsiip" kõik

positiivselt võin öelda et sama sündroom on ka BMW kohta nii, et :lol:
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Pedaal kirjutas:
yanekk kirjutas:Meid on siin kokku napp kakstuhat liiget.Liikluses on "dziipe" meeletult palju,osadel on need tillipikenduseks ja pagan teab milleks veel(okastraadi venitamiseks).
ma kui kõrvalt vaatajana ütleks, et te võite siin rääkida "Meie" ja "Teised" aga rahvas linnas, maal, jala, auto, rattaga, mees, naine, noor, vana, labidamees, kontorirott, vm. ei tee vahet "Teie" ja "Teised"
Te võite ju siin foorumis kiruda, karjuda või virtuaalselt maa põhja taguda neid tegelasi aga ülduse silmis olete kõik ühes kategoorias
siia siis üldrahvalikult käivad kõik ATV-d, "linnamaasturid", maasturid, olgu ta siis võistlusauto või mõni läikiv Lexus

ehk kui mul keegi üle "maasikapeenra" sõidab ei tee ma vahet kes see oli ikka üks "tsiip" kõik, samuti saate te kahjuks linnas pahameele osaliseks nende "invaliidide" ja "neljarattaliste jalakäijate" pärast kes parkimisega hiilgavad - rahvas siin ikka ja jälle vaatam et üks "tsiip" kõik

positiivselt võin öelda et sama sündroom on ka BMW kohta nii, et :lol:
Mõtlesin seda,et ehk siinse seltskonna ajupotensiaal ei võimalda selliseid asju teha
MeelisV
Fitting 38"
Postitusi: 395
Liitunud: R Okt 19, 2007 12:14 pm

Postitus Postitas MeelisV »

yanekk kirjutas:
Pedaal kirjutas:
yanekk kirjutas:Meid on siin kokku napp kakstuhat liiget.Liikluses on "dziipe" meeletult palju,osadel on need tillipikenduseks ja pagan teab milleks veel(okastraadi venitamiseks).
ma kui kõrvalt vaatajana ütleks, et te võite siin rääkida "Meie" ja "Teised" aga rahvas linnas, maal, jala, auto, rattaga, mees, naine, noor, vana, labidamees, kontorirott, vm. ei tee vahet "Teie" ja "Teised"
Te võite ju siin foorumis kiruda, karjuda või virtuaalselt maa põhja taguda neid tegelasi aga ülduse silmis olete kõik ühes kategoorias
siia siis üldrahvalikult käivad kõik ATV-d, "linnamaasturid", maasturid, olgu ta siis võistlusauto või mõni läikiv Lexus

ehk kui mul keegi üle "maasikapeenra" sõidab ei tee ma vahet kes see oli ikka üks "tsiip" kõik, samuti saate te kahjuks linnas pahameele osaliseks nende "invaliidide" ja "neljarattaliste jalakäijate" pärast kes parkimisega hiilgavad - rahvas siin ikka ja jälle vaatam et üks "tsiip" kõik

positiivselt võin öelda et sama sündroom on ka BMW kohta nii, et :lol:
Mõtlesin seda,et ehk siinse seltskonna ajupotensiaal ei võimalda selliseid asju teha
ja minu mõte oli, et siin võib ju rääkida aga rahvas mõtleb ikka oma moodi - ehk ei mõelnud ma seda, et siin rahvas ilma ajudeta on
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Iseenesest oleks täitsa lahe teada, kas see 30 aastane idioot oli nii öelda puhastverd eestlane või muulase taustaga tsurka.
+372 5028488
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Ja nii arvatakse asjast delfis.
04.01.2008 22:03
Kes on maasturipede - kindlaid sõpru ei ole, kindlat tüdrukut ka ei ole. Sõidab mõõda võpsikuid ja metsi ringi,toksib oma "otsa" summutisse ja keerab teistele sitta, et tähelepanu võita.
sinu sõber väää, käite koos metsas sumpsi " toksimas" ja okastraadi meetri hinda arutamas - mõõtmas
Päkapikk
Fitting 38"
Postitusi: 239
Liitunud: K Veebr 01, 2006 12:55 pm

Postitus Postitas Päkapikk »

Aga kui keegi asotsiaal käib öösel kuskil mustamäe korteris vargil ja teleka just kuskilt agronoomilt pihta pandud vana vene uazikuga ära viib? Kas siis peaks see ka meie mainet alla viima?
Kirjaoskamatu pähkel
Kasutaja avatar
Tony
Rock Crawler
Postitusi: 648
Liitunud: L Mär 08, 2003 7:42 pm
Asukoht: Harjumaa, Tutermaa

Postitus Postitas Tony »

Päkapikk kirjutas:Aga kui keegi asotsiaal käib öösel kuskil mustamäe korteris vargil ja teleka just kuskilt agronoomilt pihta pandud vana vene uazikuga ära viib? Kas siis peaks see ka meie mainet alla viima?
vadake siin kehtib "vana kuld"

SÜÜDI pole see kes süüdi on, vaid see kes PAISTAB !!!

kahjuks tõesti "hallilmassil" on poogen kas seal roolis istub vasku või parema või looduslike või mitte looduslike maailmavadetega inimene.

Kui vähegi "djiipi meenutav asi" bee all siis kohe MAASTURIVENNAD
ja üks koht kust seda otsima tullakse on kahjuks ka 4x4.ee

Sad but True

Best
Tony@
Something between the mud and deep mud
Patrol 2,8 Y61 x2
UAZ 469
GSM: +372 5(yks)(three)(üks)(tri)(пят)3
Vasta

Mine “Häbinurk”